Kibeszélő PvP Aréna

Xadornix

Aktív tag
Első tapasztalat:
Nem rakhatom be a városvédőket PvP aréna védőknek. :-(
  • Tehát el kell döntenem, melyik védelmem legyen "másodosztályú".
  • Nem tesztelhetem a PvP aréna védelmemet a segítőkész szomszédaimmal.
Addig tetszett, amíg be nem vezették :-/
 
Azt olvasom a PvP aréna ismertetőjében, hogy ahadseregem a támadási és védekezési bónuszát a fővárosból kapja.
"Szuper !"
Mivel a nagy céheknek ez jóval több mint az újonnan alakultaké, ez kb olyan mintha a nagy céhek tagjai boxerrel a kezükben lépnének a ringbe. Az rendben van, hogy egy 100 kilós hájpacnit még így is lever egy 50 kilós izmos és képzett harcos, de ez így szerintem akkor sem sportszerű.
Ha pedig ilyen formán szeretnék támogatni a TOP céheket, akkor nem volna egyszerűbb alapban odaadni nekik, és nem kényszeríteni bohóckodásra ?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Azt olvasom a PvP aréna ismertetőjében, hogy ahadseregem a támadási és védekezési bónuszát a fővárosból kapja.
"Szuper !"
Mivel a nagy céheknek ez jóval több mint az újonnan alakultaké, ez kb olyan mintha a nagy céhek tagjai boxerrel a kezükben lépnének a ringbe. Az rendben van, hogy egy 100 kilós hájpacnit még így is lever egy 50 kilós izmos és képzett harcos, de ez így szerintem akkor sem sportszerű.
Ha pedig ilyen formán szeretnék támogatni a TOP céheket, akkor nem volna egyszerűbb alapban odaadni nekik, és nem kényszeríteni bohóckodásra ?

Miként sikerült összemosni a pvp arénát a céhekkel? Nagyon érdekelne ez a párhuzam.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Kíváncsiságból elkezdtem. De ez a mindenféle díj itt ott eléggé idegesítő. Bár lehet csak számomra. Plusz amit nem igazán értek, az pl a nyerhető medálok mennyisége. Már a pvp tornyoknál is eléggé elhanyagolható amit ad, de egy újonnan érkezett dolognál elég gáz a néhány száz, vagy magasabb korokban néhány ezer medál.
Szóval kipróbálásra tökéletes volt, de abszolút nem tartom vonzónak.
 
Semmi értelme ennek a pvp toronynak, semmi értelmes dolgot nem ad.
Maximum az 1. helyezettnek az a 200 gyémánt lehet motiváció de semmi más.
Ha mondjuk 1000-2000fp első 200 helyezett vagy 100 gyémánt.
meg hasonlók de így…
 

Kalap23

Aktív tag
A katonáim meghaltak.
A védekező sereget beálítom, de ha harcolni akarok akkor kikel venni.
Ennek semmi értelme.
Kapok 20 árút, de a hadseregem 12-óráig halot.
Semmi értelmes dolgot nem ad.
És még a ˝könnyű˝ is erős:30% támadási bónusz
Az erős pedig konkrétan lehetetlen.
Vártam a PvP, de már várom, hogy kivegyék.
 

Kalap23

Aktív tag
De hiába álítok be egy erős védelmet, a város védelem akkor 0
Itt tényleg csak az erős járékosok élik túl.
Vagy azok semm.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A katonáim meghaltak.
A védekező sereget beálítom, de ha harcolni akarok akkor kikel venni.
Ennek semmi értelme.
Kapok 20 árút, de a hadseregem 12-óráig halot.
Semmi értelmes dolgot nem ad.
És még a ˝könnyű˝ is erős:30% támadási bónusz
Az erős pedig konkrétan lehetetlen.
Vártam a PvP, de már várom, hogy kivegyék.

Ha nincs hadsereged, akkor ne használd. Növeld az egységeid számát és akkor mindig lesz védőd.
Ha meg zavar, hogy a városvédelmed 0 akkor fejleszd.

De amúgy mégis mit várt bárki ettől a pvp toronytól? Tényleg azt hitte bárki, hogy nem kerül szembe erős, aktív játékosokkal?
 

Kalap23

Aktív tag
Még 2000 ilyen játékos van akinek 7 a jósdája és 8 a zeusza.
Akkor soroljanak ilyen játékosokal össze.
Elég aktív vagyok szerintem, a hadseregem erős.
 

Kalap23

Aktív tag
Ha nincs hadsereged, akkor ne használd. Növeld az egységeid számát és akkor mindig lesz védőd.
Ha meg zavar, hogy a városvédelmed 0 akkor fejleszd.

De amúgy mégis mit várt bárki ettől a pvp toronytól? Tényleg azt hitte bárki, hogy nem kerül szembe erős, aktív játékosokkal?
Van hadseregem, nem is kicsi.
 
Fent