Pontok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Miért van az,hogy más-más pontszámom van globálisan,és a céhen belül is?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, miért van az, hogy a szomszédokkal csatázva pl. a 2 lándzsás leverése után néha 200, néha 240 pontot ad. Tegnapelőtt 200, tegnap 240, ma 200. Nem, nem sebesülők :).
Köszi a segítséget!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok"
Nekem olyan kérdésem lenne,h a PvP listán 10 medált mutat de a városomnál felül nullát :( a másik pedig,h az email címről visszaigazoltam és a gyémántokat nem kaptam meg .A küldetéseknél pedig meghódítottam mind a hymir területet minden zöld de megnyitni nem tudom ott lehetséges valamit csinálni vagy azok a területek amiket meghódítunk csak vannak? Néztem a fórumon de nem találtam rá választ .
Elnézést ha nem a megfelelő helyre írtam .
Légyszíves segíts,h miért nem ?

Előre is köszönöm a segítséget
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok"
Nekem olyan kérdésem lenne,h a PvP listán 10 medált mutat de a városomnál felül nullát :( a másik pedig,h az email címről visszaigazoltam és a gyémántokat nem kaptam meg .A küldetéseknél pedig meghódítottam mind a hymir területet minden zöld de megnyitni nem tudom ott lehetséges valamit csinálni vagy azok a területek amiket meghódítunk csak vannak? Néztem a fórumon de nem találtam rá választ .
Elnézést ha nem a megfelelő helyre írtam .
Légyszíves segíts,h miért nem ?

Előre is köszönöm a segítséget

A listán a medál a neved mellett csak azt jelenti, hogy ez lesz a nyereményed a PvP bajnokság végén.
Ezt a 30 gyémántot csak azok kapják meg, akik a július elején várható frissítés (http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?177-%C3%9Aj-verzi%C3%B3-0-10-1&p=2659#post2659) után erősítik meg az e-mail címüket.
Ha Hymirt meghódítottad, akkor valamilyen jutalmat kapsz (Hymirnél alapanyag lelőhely). Ezzel a későbbiekben egy bizonyos árucikk termelését tudod felgyorsítani.
 

DeletedUser

Guest
A listán a medál a neved mellett csak azt jelenti, hogy ez lesz a nyereményed a PvP bajnokság végén.
Ezt a 30 gyémántot csak azok kapják meg, akik a július elején várható frissítés (http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?177-%C3%9Aj-verzi%C3%B3-0-10-1&p=2659#post2659) után erősítik meg az e-mail címüket.
Ha Hymirt meghódítottad, akkor valamilyen jutalmat kapsz (Hymirnél alapanyag lelőhely). Ezzel a későbbiekben egy bizonyos árucikk termelését tudod felgyorsítani.

Szia"

Köszönöm szépen a gyors és kielégítő választ értem :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy nem számolódik el a pvp pont pedig folyamatosan támadok!Tudna vk segíteni?
 

DeletedUser21403

Guest
Mármint hol nem számolódik el?

- - - Updated - - -

Jó toronyba nézted? Mindig abba a toronyba kapod a pontot amelyik a legfejlettebb egységed! Meg mivel már vasárnap van lehet h lezáródott a viadal és akkor azért nem számolja már!
 

Arev

Új tag
Ha megtámad valaki, de az erős védelem miatt visszavonul, akkor a megtámadott kap-e pontot?
Ha megtámadnak és a támadó vereséget szenved, akkor a győztes, megtámadott kap-e pontot?
 

DeletedUser21403

Guest
A védekező csapat semmilyen esetben sem kap pontot csak a támadó!

- - - Updated - - -

Persze hogy győz!

- - - Updated - - -

hogyha
 

DeletedUser

Guest
Azt szeretném megkérdezni, hogy tervezik-e a játék mobilverziós változatát elkészíteni. juli1966
 

DeletedUser22277

Guest
A játékban hiába PVP csatázom,nem íródnak jóvá a pontok amit kapok,2 napja ugyanannyi a pontom,és már lecsúsztam a 4. helyre,hiába is győztem le már 2x is az előttem lévőt(reggel még előttem volt,most 1 helyen van,a pontjaink különbsége,már tegnap is,és ma reggel is kb 250 volt,azóta én 2x nyertem ellene,mégsem nőtt a pontom,már régen megelőztem volna.)Azt nem tudom,hogy ez játék hiba-e,vagy sem,de azért nem gondolom annak,mert eddig ilyen nem volt.Eddig kb 1600 pontom nem íródott jóvá:S Írtam Supportnak is tegnap,de az égvilágon semmi nem történik.
 

DeletedUser

Guest
PvP pontjaid a sereged legfejlettebb egységének megfelelő toronyba íródnak-akkor is,ha azt még nem foglaltad el.
PL: Ha korai középkori tornyot foglaltad el,a virágzó középkorit nem és van pl. egy íjpuskásod,akkor a pontokat a virágzó középkori toronyba kapod,mert az íjpuskás virágzó középkori fejlesztés.Ezeket a pontokat addig nem láthatod,amíg ezt a tornyot,illetve a tartományt el nem foglalod.
 

DeletedUser22277

Guest
Köszönöm,végre egy olyan válasz,ami felhomályosít :))) Vannak íjpuskásaim,úgyhogy valószínű ez a hiba:) Még egyszer köszönöm:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent