Pontok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser295

Guest
A PVP toronyba kapok pontot, ha a világtérképen provincia ellen nyertem?
 

DeletedUser295

Guest
Jól gondolom, hogy ha bronzkori és vaskori vegyes sereggel nyerek a vaskori PVP toronyba számolja a pontokat.
 

DeletedUser1458

Guest
Milyen esetekben lehet a legtöbb pontot elhozni a PVP harcokban?
 

DeletedUser

Guest
Minél erősebb ellensereg ellen győzöl, annál több pontot kapsz. Minél több Tp-jük - Vp-jük van, te annál több harci pontot kapsz rá ha legyőzöd.
 

DeletedUser295

Guest
Lehetséges 20%-al kevesebb harci pontot kapunk mától a nyert csaták után? mintha csökkent volna a kapott pont.
 

DeletedUser

Guest
A régi pontszámítás alapján vezettem a csoportomat, menden tevékenységben az élen voltam és fektettem be az energiámat a játékba, ami most az új szerint teljesen átalakult. Nagyon sok játékban tapasztaltam ilyent és ezek a változtatások veszik el a kedvemet a játéktól. Gondolom az új számítás valakinek persze jól jön, aki kevesebb energiával jobban jár. Én nem ilyen játékot játszom. Köszönöm az eddigi lehetőséget. További jó játékot, én befejeztem.
 

DeletedUser

Guest
A mi kontinensünkön egy eddig a 15-ik hely körül lévő játékos vette át a vezetést az új pontrendszernek köszönhetően. Én a másodikról a harmadik helyre csusszantam, de ez kevésbé izgat ahhoz képest, hogy az eddig előttem is kilométerrel vezető játékos - pontszámokban és PVP pontokban is messze a legtöbbel rendelkezett - miként kaphatott kevesebb pontot, mint a jelenleg első helyre ugró. Megnéztem a falvaikat. A mostani első faluja tele van pakolva csak prémium pontokért vásárolható épületekkel. Úgy tűnik, ez a pontszámítás csak a buksza függvénye. Minimum rossz szájízt okoz...
 

DeletedUser

Guest
Az gáz, ha ez így kikövetkeztethető. Nekem nem volt vásárlásom. Akkor ezeknek (a nem fizetősöknek) a játékosoknak sikerélménye soha sem lesz.
 

DeletedUser

Guest
Az azért szintén meglepett, hogy a mi kontinensünk mennyire messze van az élvonaltól. A mi "legjobbunk" is kb. az ötvenedik a globális rangsorban. Az élmenők előbb kezdhettek valamivel? Vagy egyszerűen benyomták a bankkártyájukat a játékba? Jó lenne, ha lenne a kontinenseknek száma, vagy neve, így láthatnánk melyik a menő konti... :)
 

DeletedUser

Guest
Az gáz, ha ez így kikövetkeztethető. Nekem nem volt vásárlásom. Akkor ezeknek (a nem fizetősöknek) a játékosoknak sikerélménye soha sem lesz.


Azért talán....
Én maradtam az első,(saját kontinensen)bár még egy deka gyémántot nem vettem.
Mondjuk,erősen feljöttek akik prémiummal játszanak,a 2. eltünt,és nekem sem 2X annyi pontom van,mint a 2.-nak.
De nem hiszem,hogy a pontok annyira számítanak,bár ez nem annyira háborús játék,de leginkább a PVP érdekelt eddig is.;)
 

DeletedUser

Guest
Az azért szintén meglepett, hogy a mi kontinensünk mennyire messze van az élvonaltól. A mi "legjobbunk" is kb. az ötvenedik a globális rangsorban. Az élmenők előbb kezdhettek valamivel? Vagy egyszerűen benyomták a bankkártyájukat a játékba? Jó lenne, ha lenne a kontinenseknek száma, vagy neve, így láthatnánk melyik a menő konti... :)

Nyílván elöbb is kezdték,túl nagyok a különbségek.:)
 

DeletedUser1675

Guest
Hát ezt a verzióváltást én jól megszívtam!
A váltás előtt a csoportomban:
1.(én) 316 000 pont
2. 152 000 pont
3. 124 000 pont
A váltás után:
1. 2333 pont
2. 2324 pont
3. 1946 pont
A több mint dupla előnyből, hogy lett mindössze 9 pont?
 

DeletedUser1459

Guest
Az hogy lehet,hogy nekem nincs PvP pontom? Pedig már van jó néhány nyert csatám.
 

DeletedUser295

Guest
A PVP tornyos tartományt elfoglaltad? Attól kezdve lehet PVP pontod, hogy a torony tiéd.
 

DeletedUser11

Guest
Hát ezt a verzióváltást én jól megszívtam!
A váltás előtt a csoportomban:
1.(én) 316 000 pont
2. 152 000 pont
3. 124 000 pont
A váltás után:
1. 2333 pont
2. 2324 pont
3. 1946 pont
A több mint dupla előnyből, hogy lett mindössze 9 pont?

Szia!

A pontokba beleszámítanak a harci pontok is, és az épületek különböző pontokat adnak!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok !

Korábban ugy tapasztaltam, hogyha el is vesztiek egy csatát, de azért sokat besebzek az ellenfélnek, akkor kapok érte pontot. Most pedig mindtha csak a gyöztes csaták után járna. Ezt is megváltoztatták a 0.10 -ben ? Ez nem baj, csak jó tudni, ugyanis néha leamortizálom az egységeimet, mivel középkori területeket foglalok, én meg még nem tartok ott. És eddig az vigasztalt, hogyha kishijján nyertem, hogy legelább a PvP pont növekszik.

Különben valaki kérdezte, hogy lehet sok pontot kapni. Nyilván erösebb ellenfél legyözéséért több pont jár, viszont az is számit, hogy te mennyire sebesülsz meg. Ha kevés sebesüléssel éled túl a csatát, attól is több pontot kapsz rá.

AAnt
 

DeletedUser

Guest
A pontszámitás váltásnál lehetett rá számitani, hogy aki eddig az épitkezés miatt jól állt, de nem csatázott, az vissza fog esni. De néha tényleg picit furcsának tünhet, hogy ki van elörébb meg hátrább. Nem lehetne nyilvánosságra hozni, hogy az épületekért hogyan kapunk pontokat ? Növelné a játékosok bizalmát. :)

Ami miatt még mindig nem a tényleges fejlettséget mutatja a pontozás, az az, hogy ha jól értettem csak az arany és az alapanyag számit bele. Viszont ha valaki a fejlesztések zavartalan lebonyolitása érdekében a lehető legtöbb nyersanyagot termeli, és ezért mondjuk kevesebb alapanyagot, akkor az ugy tünik, mintha le lenne maradva. Ez persze idővel korrigálódik, ha a fejlesztéseknek beérik a hatása, és fejletebb lesz a termelés.


AAnt
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent