Kibeszélő Nyári esemény 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20435

Guest
Szia Patyomkin!
Az ingyenes gyémántokról a játékot betöltő ablak Tudtad? információi között olvastam.

foe.jpg
 

Csatolmányok

  • foe.jpg
    foe.jpg
    136,8 KB · Megtekintések: 4

DeletedUser24612

Guest
Huuu ez az event... :)))
9db tudás szentély, 6db kívánság kút, 1 felújító készlet és 1 prémium kulturális épület sikerült eddig... :)) ( arvahallon )
Hát tényleg valamit elrontottak, mert ezek értelmes ajándékok :). Nekem 3-3 prémium dekoráció, 4-4 tudás és még van jegyem ha lesz értelmes a keréken. Viszont a program csal. Ez 2 dologból is látszik: Megpörgeted és azonnal jóváíródik a pénz/alapanyag miközben megjelenik az ÁLLJ! gomb. Minek? Nem áll meg rá, hanem pörög tovább, a nyeremény megvan. A másik, hogy 4x fosztottam le a kereket, mert azokat amikért forgattam a végén adta főleg. Azaz ki kellett forgatnom 15-20 pénzt/nyersanyagot/egységet, még véletlen sem a prémiumokat adta az elején. Pedig 36/4 az esély, tehát csalás nélkül sem sok, de a legtöbb amit fent hagytam a keréken 4 volt, de inkább 2-3. Ez viszont már matematikailag sem stimmel, igaz a 4 minta semmi. De nem is láttam olyant, hogy a prémium nyereményekből legalább 2 hiányzik, míg a többiből alig.
 

DeletedUser23505

Guest
Megpörgeted és azonnal jóváíródik a pénz/alapanyag miközben megjelenik az ÁLLJ! gomb. Minek? Nem áll meg rá, hanem pörög tovább, a nyeremény megvan.

:D Jogos! :D
Nincs idegzetem lemérni a pörgetési időt "Állj!" gombbal és anélkül, de le merném fogadni, hogy ráadásul ugyanannyi idő alatt állnak meg... :D
Jelenleg nincs haszontalanabb funkció a játékban, mint ez az "Állj!" gomb.
A helyére nagyon jó lett volna egy "animáció kikapcsolása". :)
 

DeletedUser24612

Guest
A C szerveren is kiforgattam mindent amit szerettem volna: 3 Hologram aréna, 2 városi farm. Ezek holnap kori prémium épületek, 3300 gyémántba kerültek volna. Nagyjából 1 éve játszom, ez idő alatt 4k gyémánt jött össze 2 szerveren, ilyen event sem lesz mostanában :) A 4-4 tudás szentélye már csak hab a tortán. Fullról kezdtem a forgatást, maradt 2 városi farm és 2 harci drónbázis, azaz ismét csak a prémiumok maradtak utoljára ...
 

DeletedUser24487

Guest
:)
hát erre sokan azt inák,hogy amit nyertél csak szerény nyeremény:)
Persze mindenki magához állitja be a mércét:)
akik igazán komoly játékot képviselnek,csak szentélyeket,aztán mellék világokban kutakat,valamint felujitókat nyernek,másokra nem is forgatnak,a prémiumos épületeket mindig le lehet cserélni jobbakra!!Az event meg jó,nyeremény szempontjából,sok is,de elfogynak korán a küldik,aztán unalmas! ez az igazság,én szerintem:)
 

DeletedUser

Guest
Jó kis event ez, türelmet igényel, nekem sem volt mindenhol... :D
Fő szerver 4 szentély, 3 kút, 7 felújító, 1 bazár. 3 gyémántfarm 11 kút, 10 kút, 18 kút (eddig). :D Így a tavaly nyári eventtel kezdve, ill. D-n a télivel kezdve 23, 26, 28 kutam gyűlt már össze, nem is rossz. :D
 

DeletedUser24612

Guest
:)
hát erre sokan azt inák,hogy amit nyertél csak szerény nyeremény:)
Persze mindenki magához állitja be a mércét:)
akik igazán komoly játékot képviselnek,csak szentélyeket,aztán mellék világokban kutakat,valamint felujitókat nyernek,másokra nem is forgatnak,a prémiumos épületeket mindig le lehet cserélni jobbakra!!Az event meg jó,nyeremény szempontjából,sok is,de elfogynak korán a küldik,aztán unalmas! ez az igazság,én szerintem:)
Tudnál írni ezek helyett jobbat? Lehet Jégkorszakos is, sőt még az esetleges jövőbeni 2 korral későbbiek sem fognak ennél többet adni. Persze pár ezer FP -t beforgatva nevezetesekkel is el lehet érni ezt az eredményt, de hol az a pár ezer FP? Mennyi idő alatt lehet megtermelni a napi egyet adó szentélyekből? Ez meg most van, nem fél év, nem 1 év múlva. Direkt ezekre hajtottam, sokan azt hiszik a nevezetesekről szól ez a játék, pedig egyáltalán nem. Aki végig ért a tech fán, oda-vissza kifosztotta a szomszédait 20x, a céhéé az egész GVG annak persze nem nagy szám, de fejlődésre sokkal jobb mint a szentély.
 

DeletedUser23505

Guest
Tudnál írni ezek helyett jobbat? Lehet Jégkorszakos is, sőt még az esetleges jövőbeni 2 korral későbbiek sem fognak ennél többet adni. Persze pár ezer FP -t beforgatva nevezetesekkel is el lehet érni ezt az eredményt, de hol az a pár ezer FP? Mennyi idő alatt lehet megtermelni a napi egyet adó szentélyekből? Ez meg most van, nem fél év, nem 1 év múlva. Direkt ezekre hajtottam, sokan azt hiszik a nevezetesekről szól ez a játék, pedig egyáltalán nem. Aki végig ért a tech fán, oda-vissza kifosztotta a szomszédait 20x, a céhéé az egész GVG annak persze nem nagy szám, de fejlődésre sokkal jobb mint a szentély.

Igazad lehet, egypár szomszédom szintén kevesebbre tartja a Szentélyt inkább frissitette a kereket! :D
Viccen kivül, azért azt a kis pénz termelését se felejtsük el, ami bármilyen pénzt adó épületet kenterbe ver, per négyzet alapterület. :)
 

DeletedUser24487

Guest
Az egész játék a forge pontokról szól,kicsit gondolkodni kellene,mielőtt irunk ide:)
 

DeletedUser24612

Guest
Az egész játék a forge pontokról szól,kicsit gondolkodni kellene,mielőtt irunk ide:)
Lol. Kezdjél holnap egy új világban, ne építs semmit és meglátjuk mire jutsz a Forge pontjaiddal. Terméket vehetsz érte, de ha eladod a pontjaid akkor mit raksz a tech fába? Pénzt és alapanyagot meg nem is tudsz másképp szerezni csak ha megtermeled. Mint írtam aki végig ért a tech fán annak persze a FP a legfontosabb, de aki fejlődik annak egyáltalán nem biztos. Jó ideje nem FP -re várok általában, hanem termékre, alapanyagra.
 

DeletedUser24487

Guest
Látod ,mekkora hülyeségeket hord össza a szél a billentyűzetedből?:)
Komolytalan játékos vagy,látszik az irásaidból is:)
Most kezdődene új világ ,akkor is egy szentély lenne az ami a legjobb küldis nyeremény,az hogy nincs elég alapod,meg aranyad,azt bizonyitja rosszul van a városod fejlesztve,ennyi:)minél több forget szedel be naponta annál jobban haladsz!!
az épületek elavulnak ,lesznek jobbak,mig a szentély minden korban megadja a maga forgéját,és több event alatt ,30 -50 db -at is össze lehet szedni, naponta 50 forgét!!! kapishi?:))))
 

DeletedUser24612

Guest
Látod ,mekkora hülyeségeket hord össza a szél a billentyűzetedből?:)
Komolytalan játékos vagy,látszik az irásaidból is:)
Most kezdődene új világ ,akkor is egy szentély lenne az ami a legjobb küldis nyeremény,az hogy nincs elég alapod,meg aranyad,azt bizonyitja rosszul van a városod fejlesztve,ennyi:)minél több forget szedel be naponta annál jobban haladsz!!
az épületek elavulnak ,lesznek jobbak,mig a szentély minden korban megadja a maga forgéját,és több event alatt ,30 -50 db -at is össze lehet szedni, naponta 50 forgét!!! kapishi?:))))
Szerintem sürgősen kezdj el új világot és számolj be róla mit értél el kizárólag FP -ből. Előre borítékolhatom: Semmit. Pont azért kellett a prémium termelő (ingyen), hogy minél kevesebb helyet foglaljon, jusson másra. Valódi pénzt nem adnék érte, de most sokkal többet ér mint napi egy FP. Azt írod rosszul játszom, mert nem volt pénzem alapanyagom? Mégis hogy lett volna ha a terület véges és a lakosaim a kevésbé hatékony épületekben termeltek? Volt olyan, hogy alig vártam hogy motiválhassam a szomszédaimat, mert pont az a 3k pénz kellett hogy termelni tudjak. Csak erre már nem emlékszel, mert gondolom több éve volt. Nem mindegy hogy 200 egységet foglal el valami, vagy 100 -ból 2x annyi lesz ... A +100 helyre lehet mást rakni, akár nevezetest is ami FP -t is ad, felfejlesztve nem is egyet, igaz területet is többet foglal. A te általad képviselt játékstílussal már rég megutáltam volna a FOE -t, rakjam be másnak a FP -t és akkor majd egyszer haladhatok is. Ebből az következett volna: Berakom 1-2 hónapig és törlöm az egészet. Akinek beraktam jól járt, mert az egyébként szemétbe kerülő termékeiért hasznos FP -t kapott. Én is tudom, hogy egy jól felhúzott Fontenac mit ér az ismétlődő questekkel, de ez majd a játék végén lesz, amikor tényleg a FP -re kell menni, mert az lesz az egyetlen érték. Elhiheted 2-3 hónap múlva nem a prémium termelőre hajtottam volna, hanem olyanra ami FP -t ad.

Volt még 12 pörgetésem, alig vártam hogy tudás szentélye jöjjön. Most lett a keréken, de minek? 10 pörgetés pénz/alapanyag, 2 sámán. Köszi.
 

DeletedUser24487

Guest
:)
És vannak ilyen emberek !!
El kell fogadnom,bár igen nehéz felfognom:)
Merem állitani nem is érti miért ér többet a forge a játékban,mint a sok csillogós épület.Meg van győződve róla amit gondol ,az úgy is van:)
Igy is van jól,én is megvagyok a saját igazamról:)
Sok fura ember játszik itt is:) Még szerencse,és mind ügyes,okos,szép.kőzőttük én is:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent