Kibeszélő Nyári esemény 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tapsvihar

Új tag
Remek, remek. Csak légyszíves tegyétek végre elérhetővé mobilra a kapitány ládás kincsvadászatát is. Nagyon hiányzik belőle.
 

DeletedUser24757

Guest
ott a pont Tapsvihar!!! nevetséges, hogy szó szerint összesen 7 kattintásért kapcsoljam be a gépet reggel, mert 6-7 óra mire haza érek, és igy is csak a 2. 4 órást tudom megcsinálni, holott 20 percenként feltudok menni telóról..

Mellesleg, a Chetau a jegyeket is duplázza? :D :D
 

DeletedUser24942

Guest
Sziasztok. Lehet hogy nagyon zöldfülű kérdés, de hol találom ezt a nyári eseményt a játékon belül? Nekem nem jön fel sehol...
 

DeletedUser

Guest
Szia! Kérlek, nyiss jegyet a supporton, mert érdemben csak ott tudunk segíteni.
 

DeletedUser23560

Guest
Myra, tegnap hajnali 4-kor nem csoda, hogy nem jött föl neki sehol...:)
 

DeletedUser24843

Guest
Hüha.. :)
5db-ot pörgettem eddig Dinegu világban, hát na nagyot szólt... :D :D
1.pörgetés: pénzcsomag
2.pörgetés: tudás szentélye
3.pörgetés:alapanyag csomag
4.pörgetés: kívánság kút
5.pörgetés: kívánság kút
 

DeletedUser23560

Guest
3 világban kész a feladatsor, összesen 27 kívánságkút eddig...:)
 

DeletedUser23505

Guest
Ezen az Eventen valahogy nagyon jól sikerült eltalálni a HASZNOS nyeremények találati esélyét, mivel Mindenki, aki nyilatkozott a környezetemben, nagyon elégedett, és hihetetlenül jónak tartja az idei nyári kaszinót, köztük én is. :)
Gratulálok!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24942

Guest
Myra, tegnap hajnali 4-kor nem csoda, hogy nem jött föl neki sehol...:)
Már bocsánat, de nem volt odaírva hogy 3-án hajnali 4-kor még nem jön föl. Csak annyi volt a kiírásban, hogy az esemény augusztus 3-án indul, az lesz az első nap. Ne kellemetlenkedj!
 

DeletedUser23560

Guest
Gondolom, ha azt mondja neked valaki, hogy holnap nyaralni indul, teljesen biztosra veszed, hogy azt pontban éjfél után 1 mp-el teszi. :)
 

DeletedUser24948

Guest
Jó napot kívánok !
Azt szeretném meg kérdezni hogy az esemény alatt megszerzett tárgyak azok velem egyűt fejlődnek ? pl :
Győzelmi torony, Tigrisbarlang stb...
Előre is köszönöm a választ !
 
Csak a Gyozelmi torony es a Kivansagok kutja fejlodik a korlepeskor. A tobbihez Felujito Keszletre van szukseged.
(Javitsatok ki, ha valamit kihagytam!)
S.
 

DeletedUser24948

Guest
Köszönöm a választ ! s tudom ez már nem ide tartozik de ilyen fejlesztő készlet honnan szerezhető ? ugyan úgy kilehet pörgetni agy egy következő esemény alkalmával lesz elérhető ?
 

DeletedUser20435

Guest
Sziasztok!

Ha minden küldetést teljesítünk gyémántot kapunk jutalmul. Ezt mikor kapjuk meg, mert én már 2 világban is végeztem a feladatokkal, de nem kaptam érte gyémántot. Előre is köszi a választ.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Ha minden küldetést teljesítünk gyémántot kapunk jutalmul. Ezt mikor kapjuk meg, mert én már 2 világban is végeztem a feladatokkal, de nem kaptam érte gyémántot. Előre is köszi a választ.
Kérlek nyiss jegyet a supporton és csatolj egy képet is ,arról ,hogy hol látod a fent leírtakat.
 

DeletedUser24843

Guest
Huuu ez az event... :)))
9db tudás szentély, 6db kívánság kút, 1 felújító készlet és 1 prémium kulturális épület sikerült eddig... :)) ( arvahallon )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent