Nevezetes épület elnevező verseny

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22353

Guest
Helo! Építménynek lehettne a Stonehenge Adhatna Például 700-800 boldogságot! Vagy a Pisai Ferdetorony! Óránkénti 5-6 ezres Alapanyaggal.! És Még Lakóépületnek Pince +250-300 Népesség!! Vagy Emeletes Ház +200 Népesség
 

DeletedUser4051

Guest
Sziasztok!

Az én ötletem a Szabadságszobor, mely 4X4-es helyet foglalna, véletlenszerű anyagot termelne 24 óránként és megnövelné a boldogságot körülbelül 4000-rel.
Köszönöm!
Szép napot!

TrOnUs
 

DeletedUser

Guest
Carnegie Hall

méret 6x6, az épületek építési idejét gyorsítaná, és véletlenszerűen adhatna bármit, mint a wishing well :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok nekem a Clock tower (Big Ben) az ötletem.passziv boldogságot és terméket adjon
 

DeletedUser20746

Guest
Andrássy Gyula Lovas szobra!
Adhatna: 50% arany termelést az első 100 beszedéshez!
Területe lehetne: 3x5 kocka
 

DeletedUser22349

Guest
Nem vagyok benne biztos, hogy Reformkori sőtt..., de gyönyörű elem lenne a Brazíliai Megváltó Krisztus Szobor.
 

DeletedUser

Guest
Magyar Tudományos Akadémia
Adhatna fejlesztési pontokat, és boldogságot.
 

DeletedUser

Guest
A komáromi Monostori Erőd, a Habsburg Birodalom (és a kor) egyik legjobb erődítménye volt. 1827 és 1839 között építették ki a nagy részét. Adhatna védelmi bónuszt.
 

DeletedUser22380

Guest
Üdv
A NY-i Szabadság szobrot javaslom. 3000-es boldogsággal és 24 órás medálokkal
80Lacka
 

Torisaru

Új tag
A New York-i Flatiron épület (vagy Fuller épület), 1902-ben készült el, háromszög alaprajzával megszakította a város egyhangú négyzetes elrendezését, modern ugyanakkor stílusos épület.
337px-Flatiron_Building_Construction%2C_New_York_Times_-_Library_of_Congress%2C_1901-1902_crop.JPG

300px-Detroit_Photographic_Company_%280645%29.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser20408

Guest
Itt lehet a versenyre jelentkezni a nevezetes épület nevével és esetleges leírásával!

Nevezném az Szent István Bazilikát Budapesten!

5X5 alapon lehetne...
katonai egységek gyártásának 10-20-30-40-50% hamarabbi legyártási idővel...
katonák regenerálódási ideje 10-20-30-40-50% hamarabbi gyógyulási idővel...

Lord Behako
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22367

Guest
Sziasztok!
Javaslatom a Budai Vigadó.
1900-ban adták át.
Adhatna mondjuk boldogságot :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent