Kibeszélő Napi küldetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25237

Guest
Hello! Már nagyon vártam ezt az updatet, és egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. 14-én Androidos eszközökön is elérhetőek lesznek már a napi küldetések?
 

DeletedUser25561

Guest
Sziasztok! Örülök az új küldetéseknek. De emellett nem lehetne Androidra is átvinni a kincsvadászatot? Az igazat megvallva, nem is értem, hogy az miért nincs a mobilos verzión.
 

Freeria

Új tag
Én a Béta szerveren már csinálom mióta megvan. Nagyon tetszik sokmindenre szert lehet vele tenni! :) Egy dolog amit nehezményeznék, hogy elég sok benne a szektorok és tartományok megszerzésével kapcsolatos feladat. Gyarmatkorban vagyok a Bétán de már a progresszíves térképen eljutottam az első tartományig! Sztem azokat ritkíthatnák de egyébbként nagyon jó!!! :)
 

DeletedUser25562

Guest
Szerintem is feldobja a játékot, ha már előrehaladott állapotban vagy. Én már kezdek unatkozni a Jelenkorban, sokáig tart egy tartomány felfedezése, pang a piac, nincs termék a CE-hez...
Amúgy mi lesz, ha elfoglaltam az egész világot? Hogy lehet kiváltani a tartomány felfedezését/elfoglalását, csata megnyerését? A küldetéseknél van helyettesítő feladat, átalában a céhnek termékek adományozása. Itt viszont nem láttam...
 

DeletedUser25563

Guest
A különleges ajándékok között lesz ugye Motivációs készlet meg Napisten kapuja? Szerintem mindenki örülne az ilyen ajándéknak.
 
Sziasztok! Nekem nincs napi küldetésem! Mit tudok ilyenkor tenni? Üdv, duit01
Várni? És talán elolvasni rendesen a hirdetményt. Írtak, h mivel 8kor indul a nap, a napi kuldeteseknel, ezért lehet, h csak holnap reggel fogjuk látni. Annak ellenére, h ma aktivaljak.
 

DeletedUser25564

Guest
Várni? És talán elolvasni rendesen a hirdetményt. Írtak, h mivel 8kor indul a nap, a napi kuldeteseknel, ezért lehet, h csak holnap reggel fogjuk látni. Annak ellenére, h ma aktivaljak.
Valakinek már reggel megjelent.
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok:)

Még jó hogy ez szerepel a leírásban:"Olyan küldetéseket nem fogsz kapni, amelyeket nem lehet teljesíteni egy napon belül és kutatási feladat sem lesz."
erre a következő a " küldetés oldj meg 3 egyéb küldetést"
nos nálam az egyéb küldetés 2 nem átugorható --fedezz el 2 tartományt
--építs egy gazdasági épületet amit vagy 5-600 forge még kikutatni
-- végezze el 45 gyártást egy gazdasági épületben...
...háát mit is mondjak:)
 

DeletedUser23560

Guest
Úgy tudtam, a napi kihívások bevezetésével egy időben kiveszik a kincsvadászatot. Jó volna, mert így nem látom miatta azt az ikont, ami számomra azt jelzi, hogy van befejezett termelés a városomban. Lehet, hogy az én monitorom kicsi, de akkor is zavaró.
 

vasicsb

Új tag
Küldetés: Szerezz meg 4 szektort, és szerezz 3400 boldogságot. részemről passz, így nem érdekel az egész...
 

Olaly

Tag
Én már a tegnapi szerezz 6 500 lakosságot feladatot is erősnek érzetem, de az semmi a mai szerezz 20 000 boldogságot feladathoz képest. A legnagyobb prémium épület (ha van) ad 16 000-t és még el is kéne helyezni, és még ott
 

Olaly

Tag
van a 45 fogadó ami meg már nem csak rajtam múlik mert ha nem tudok annyiba rakni akkor nem jön össze és kész...
 

DeletedUser24906

Guest
20000 boldogság megoldható a raktárban levő rengeteg napistenkapujával...legalább lefogy, no de a 22x4 órás termelés az durva kicsit
 

Freeria

Új tag
Mintmár fentebb említettem nekem tetszik a napi küldetéses story. Azt is említettem, hogy a Bétán sokallottam a szektor foglalásos feladatokat mert így annyira előre haladtam a térképen, hogy már nem birok egy szektort sem foglalni mert két korral fentebbi anyagom sem katonám!! :( Viszont én a tesztelés alatt és még sokan mások, leírtuk a véleményünket ezzel kapcsolatban. Mert kérdeztél! Na de minek????? Ha nem javítanak rajta!!!!!! Sokaknak elfog menni a kedve emiatt .

A 22x 4 órás termelés megoldható ha raksz le kovácsműhelyeket! :) Kérdés: Hová? :D
 

DeletedUser20942

Guest
Nem tudom, ki az aki már nagyon várta, de Engem például nagyon hidegen hagy.
Munka mellett az eddigiek is bőven megteszik.
 
Ha a következő napon a másik oldalról választom a feladatot, az alsó sávban a már teljesített feladatom lenullázódott. Miért?
 

DeletedUser24921

Guest
Átállítottam a kezdést tegnap, hogy ne 8-kor, hanem 7-kor kezdjen. Erre ma nem kaptam napi küldetést. Csak számol vissza a láda. :/
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent