Kibeszélő Napi küldetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23560

Guest
Átállítottam a kezdést tegnap, hogy ne 8-kor, hanem 7-kor kezdjen. Erre ma nem kaptam napi küldetést. Csak számol vissza a láda. :/
Mivel 24 órán belül nem kezdődhet 2x, így a következő napi küldetést holnap reggel 7-kor tudod elkezdeni.;)
 

DeletedUser23560

Guest
Ha a következő napon a másik oldalról választom a feladatot, az alsó sávban a már teljesített feladatom lenullázódott. Miért?
Én is választottam már másik oldalról, mégsem tapasztaltam ilyet. Ha biztos vagy benne, hogy az előző napi feladatokat befejezted, és nem amiatt vesztettél szintet a heti ládában, hogy nem lettél kész, írj a supportnak.
 

Olaly

Tag
20000 boldogság megoldható a raktárban levő rengeteg napistenkapujával...legalább lefogy, no de a 22x4 órás termelés az durva kicsit
Igen a napisten kapujával és az ősök arcával meg lehet oldani de másnap ugyanazon a szerveren szerezz 12500 boldogságot ennyim azért nincsen és még ki tudja hány ilyen lesz na meg azért a 54x15 perces termelés sem volt semmi...
 
Én is választottam már másik oldalról, mégsem tapasztaltam ilyet. Ha biztos vagy benne, hogy az előző napi feladatokat befejezted, és nem amiatt vesztettél szintet a heti ládában, hogy nem lettél kész, írj a supportnak.
Rájöttem közben, hogy átállítottam az órát, azért nullázta le a számlálót. Az nem egészen világos, hogy miért?
 

DeletedUser25577

Guest
Én akkor kaptam napi eseményt, amikor kifejlesztettem a bronzkorszaki "Földművelést" (, és akkor kaptam a kincsvadászatot is).

Bevallom, nekem nem tetszik ez a funkció.
 
Érthetetlen a számomra, hogy miért forszírozzák állandóan a napi küldetésekben a harcot.
NEM FOGOK senkit megtámadni, kifosztani pár garasért. Én békepárti magyar vagyok!!!
Legalább az egyik feladatcsoport a kettő közül lenne demilitáns - de nem tudni előre a feladatokat...
Szóval FORGE URAK ÉS TERVEZŐK! További kellemes karácsonyi fosztogatásokat!
 

DeletedUser23560

Guest
Érthetetlen a számomra, hogy miért forszírozzák állandóan a napi küldetésekben a harcot.
NEM FOGOK senkit megtámadni, kifosztani pár garasért. Én békepárti magyar vagyok!!!
Legalább az egyik feladatcsoport a kettő közül lenne demilitáns - de nem tudni előre a feladatokat...
Szóval FORGE URAK ÉS TERVEZŐK! További kellemes karácsonyi fosztogatásokat!
Expedíció, térkép...
de azt sem kötelező kifosztani, akit megtámadtál... :D
 

DeletedUser24512

Guest
Nagyon fontos kérdés:
Ha el sem kezdek egy napi küldit (tehát mikor még nem választottam a küldi ágak közül), akkor is csökken egyel a 7 küldetést számláló előrehaladás jelző?
 

DeletedUser24512

Guest
Amúgy nagyjából teljesíthetőek, de ez a területfoglalásos küldik engem is zavarnak, ezt légyszives egy az egyben szedjétek ki! Aki nem akar haladni valamilyen okból, az hadd ne kényszerüljön már ilyenre...
 

DeletedUser24512

Guest
Átállítottam a kezdést tegnap, hogy ne 8-kor, hanem 7-kor kezdjen. Erre ma nem kaptam napi küldetést. Csak számol vissza a láda. :/
Ha az előzőnél korábbra állítod akkor vesztesz egy napot, sajna már én is rájöttem. :(
 
a napi küldivel kapcsolatban.most tényleg nem kitolás azokkal szembe,akiknek be van építve a terület,és a napi feladat egyik küldetése az hogy végez el 22, 8 órás termelést!! ez ugye azt feltételezi hogy min. 11 termelő egysége van a játékosnak.na az ilyen feladatok miatt felejtős a napi küldi. grat a fejlesztőknek.
 
Igen a napisten kapujával és az ősök arcával meg lehet oldani de másnap ugyanazon a szerveren szerezz 12500 boldogságot ennyim azért nincsen és még ki tudja hány ilyen lesz na meg azért a 54x15 perces termelés sem volt semmi...
22x4 az durva???? hahaha.... a mai feladat 22x8 órás termelés.na ez a durva!! grat a fejlesztőknek.azt hogy teljesítse valaki,annak min.11 termelő egységnek kel hogy legyen.na az ilyenek miatt nem foglalkozom a küldetésekkel!
 

DeletedUser23560

Guest
22x4 az durva???? hahaha.... a mai feladat 22x8 órás termelés.na ez a durva!! grat a fejlesztőknek.azt hogy teljesítse valaki,annak min.11 termelő egységnek kel hogy legyen.na az ilyenek miatt nem foglalkozom a küldetésekkel!
24 db 8 órást kér tőlem. Mivel eleve 8 óráson voltak, és csak a napi küldi kezdése után szedtem be őket, már 10/24-en állok vele :)
mondjuk emellé az 50 db 1 órás kicsit húzós a téli eventen, de azt szerencsére nem kötelező aznap megcsinálni :D
 

DeletedUser25106

Guest
Napi küldetés: szerezz 2500 ezüstöt. Beültem 25 kocsmába és kaptam 1X30 ezüstöt! Hahaha! Direkt szabotáljátok? :)
 
én úgy emlékszem a napi küldetések indulásakor,valaki innen azt állította nem kérnek majd lehetetlen küldetést.azt minek nevezik,mikor gyarmatiban vagyok,és az ipari,progresszív modern kori földrész is be van foglalva,és kérik azt hogy foglaljak el 5,azaz öt szektort !!
örülnék ha erre egy illetékes válaszolna,ill. meggyőző érvekkel alá támasztaná az ilyen napi küldetés kérésnek a realitását.persze ha kimondottan a kitolásról szól az egész akkor vegyék költői kérdésnek.megjegyzem előszór kapok ilyet és ezért van az hogy folyamatosan levo a meglevő teljesített küldetésekből.ez azért bosszant egy kicsit.
 

DeletedUser25470

Guest
én úgy emlékszem a napi küldetések indulásakor,valaki innen azt állította nem kérnek majd lehetetlen küldetést.azt minek nevezik,mikor gyarmatiban vagyok,és az ipari,progresszív modern kori földrész is be van foglalva,és kérik azt hogy foglaljak el 5,azaz öt szektort !!
örülnék ha erre egy illetékes válaszolna,ill. meggyőző érvekkel alá támasztaná az ilyen napi küldetés kérésnek a realitását.persze ha kimondottan a kitolásról szól az egész akkor vegyék költői kérdésnek.megjegyzem előszór kapok ilyet és ezért van az hogy folyamatosan levo a meglevő teljesített küldetésekből.ez azért bosszant egy kicsit.

Azért mert előre rohantál tulajdonképpen magadnak nehezítetted meg, ettől még nem lehetetlen csak kellemetlenül nehéz ;) Erről nem a készítők tehetnek, mindenki maga dönti el milyen ütemben halad és saját problémája ha rohan a kontin mint a veszett birka :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent