Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

Az obszervatórium (Támogatási összérték bónusz) most mi van, hasznosul valahol vagy megy a kukába? Itt lenne az ideje olyan új bónuszuk bevezetésének mint például komolyabb fp csomagokat termelő épületek ( nevezetes ), vagy célirányos katonai egységek mint a távolságiak elől elbújó egységek de más fifikával, mondjuk mint a sakk különböző lépéseinél érvényesülő bónusz amit természetesen csak kézi, vagy félautómata üzenben lehet megkapni például teljesen egyenes frontális támadás esetén x % támadási bónusz stb, ha van rá igény akkor még van ahonnan ez jött.
 
Utoljára szerkesztve:
Az obszervatórium (Támogatási összérték bónusz) most mi van, hasznosul valahol vagy megy a kukába? Itt lenne az ideje olyan új bónuszuk bevezetésének mint például komolyabb fp csomagokat termelő épületek ( nevezetes ), vagy célirányos katonai egységek mint a távolságiak elől elbújó egységek de más fifikával, mondjuk mint a sakk különböző lépéseinél érvényesülő bónusz amit természetesen csak kézi, vagy félautómata üzenben lehet megkapni például teljesen egyenes frontális támadás esetén x % támadási bónusz stb, ha van rá igény akkor még van ahonnan ez jött.
nincs
 

Hellgate76

Aktív tag
Az obszervatórium (Támogatási összérték bónusz) most mi van, hasznosul valahol vagy megy a kukába? Itt lenne az ideje olyan új bónuszuk bevezetésének mint például komolyabb fp csomagokat termelő épületek ( nevezetes ), vagy célirányos katonai egységek mint a távolságiak elől elbújó egységek de más fifikával, mondjuk mint a sakk különböző lépéseinél érvényesülő bónusz amit természetesen csak kézi, vagy félautómata üzenben lehet megkapni például teljesen egyenes frontális támadás esetén x % támadási bónusz stb, ha van rá igény akkor még van ahonnan ez jött.
obszi.PNG
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azt jelenti, hogy tesztüzemben működik, mikor úgy látják jónak a fejlesztők, tulajdonosok, akkor az éles szerveren is bevezetik. Amikor ez megtörténik, akkor megtudod. Egyébként ez akkor fog megtörténni, mikor a GvG-t inaktiválják, és elindul a Quantum.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
@Sedar
Mivel nincs kibeszélője a gvg megszünésének, azért a kiírással kapcsolatban lenne néhány kérdés.
Pontosan mikor szűnik meg? 18 este még lesz kalkuláció és működni fog, vagy már nem?

"Céhhaderő. Természetszerűen csökken. Azonban amint az új Kvantumportya elkezdődik, ugyanúgy növekedni fog teljesítmény alapján! "

Ezt kifejtenétek bővebben? Miért természetszerű, hogy a céhhaderő csökkeni fog. És ez miben nyilvánul meg pontosan? Nem lehet, hogy presztízst akartatok írni inkább? Ha ez utóbbi akkor milyen teljesítménytől fog nőni?
 
Bocsi, de aki vazult felhuzta az jo nagy barom volt. :D
Vazul es a deal is ertektelen nevik.
Ellenben az obszi a ceh-nek fontos tud lenni.
Én felhúztam mindkettőt (Vazul és Deal) 100-as szintre, amikor a CE 5 megérkezett. Nem bántam meg, és ha valóban jönnek új szintek, akkor valószínűleg továbbra is értékes nevik lesznek, legalábbis nekem és sok más játékosnak. Az Obszi új bónusza ehhez jön majd ráadásnak.
Üdv neked: Gyöngy (egy „jo nagy barom” a sok közül)
 

Darkpepp

Aktív tag
mar bocsi de baromi sok helyet elfoglalnak es helyukre 3-4x annyi eventes epuletet le tudok rakni amik osszessegeben tobb erteket adnak mint az a 2 osszesen 100-on, raadasul fp se kell meg ido se eventes epuletbe. :D
 

Horribile Dictu

Aktív tag
mar bocsi de baromi sok helyet elfoglalnak es helyukre 3-4x annyi eventes epuletet le tudok rakni amik osszessegeben tobb erteket adnak mint az a 2 osszesen 100-on, raadasul fp se kell meg ido se eventes epuletbe. :D
Nem értek egyet,mert a Vazul nekem is lent van,igaz a Deal tényleg nagy helyet foglal és én sem raktam le,de a Vazult mikor be jött a CE 5. kapu ,azért jól jön az a kevés is 100-as szinten ,hisz teljesen támadó szellemre volt ráállva az ember.
 
Fent