Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

erika5503

Aktív tag
 

Darkpepp

Aktív tag
Nah most ugyan nem fogok keresgelni, mert azt se tudom hagyon irjam be keresobe, de ugy nez ki, hogy jon a kor csökkentő (valaki nevezze mar el szebben) item.
(Mondjuk sok ertelmet nem latom miert akarna valaki, hogy pl. vaskorig visszavigyen egy epueltet.)

(Eddig ez csak talalgatas, meg fel informacio se)
 

Csatolmányok

  • IMG_0067.png
    IMG_0067.png
    15 KB · Megtekintések: 0
  • IMG_0068.png
    IMG_0068.png
    19,6 KB · Megtekintések: 0

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nah most ugyan nem fogok keresgelni, mert azt se tudom hagyon irjam be keresobe, de ugy nez ki, hogy jon a kor csökkentő (valaki nevezze mar el szebben) item.
(Mondjuk sok ertelmet nem latom miert akarna valaki, hogy pl. vaskorig visszavigyen egy epueltet.)

(Eddig ez csak talalgatas, meg fel informacio se)

Bizonyos épületeknél van/lenne értelme. Bár most, hogy törlik a gvg-t, valószínű a létjogosultsága okafogyottá vált
 
Még nem tudjuk, hogy a guild raidsben milyen es mennyi termekre lesz szukseg, de merem fogadni, hogy elozo kori termekek kelleni fognak majd.
Söt biztos hogy fog kelleni arra mérget vennék.
Csak példaként ha egy céh össze van huzva 1 korszakra akkor nem kellene az előzző kori termék? Ugy mint a cst-n vagy a Ce-n az egyezkedéskor is elkéri az elözzö korit .
 

Darkpepp

Aktív tag
rip gvg. (Sose jatszottam)
Meg csak betan.

“We are planning to shut down GvG in one week from today, on January 29th. We want to thank everybody who loved and played GvG for the legendary run! As we bid farewell to GvG, we are excited to finally reveal the Quantum Incursions and hear your thoughts about it. We will keep you posted on further news about it.”

“Yep, Observatory will receive Fierce Resistance, providing attack and defense boost for your defending army.”

Guild Raids
 
Fent