Menü ötletelés!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok.

Koszi a lehetoseget.

Szerintem nem szukseges valtoztattni semmin.
Vagyis a jol bevalt dolgokat hagyjuk meg ugy ahogy van.

Udvozlettel

R.D.NY.
 

DeletedUser23755

Guest
Üdv mindenkinek!

Csatlakozom a sok előttem szólóhoz, teljesen felesleges megváltoztatni a menüt, pláne ha már rengetegen ezt szokták meg. Könnyen tanulható és úgy gondolom a játék elején levő tutorial is rávezet az alapokra. Onnantól meg napok alatt profin lehet kezelni a rendszer :)

Üdvözlettel: Chaz
 

DeletedUser23285

Guest
Szerintem csak annyit kellene valtoztatni,hogy reszletesebb legyen a beallitas.En peldaul nem talalom hol lehet atallitani a felbontast.De a tobbi menu maradhat,csak a felbontas allitot kellene konnyebben megtalalhato helyre tenni.
 

DeletedUser23541

Guest
en amit szeretnek hogy valtozon a jatekban az az lenne ,hogy az esemenynaploba jelenyen meg egy nev kereso ,hogy nyomon lehesen kovetni ki mit motival vagy takarit nev szerint.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A rendszerüziket jó lenne kikapcsolhatóvá tenni. Engem konkrétan nagyon zavar, amikor berakja a monitor közepére hogy xy motivált stb. Kit érdekel, úgyis megnézem ha lesz rá időm.
 

DeletedUser22490

Guest
Ne változtassatok ezen légyszi!! Nemcsak, hogy megszokta már ezt mindenki, de még teljesen jó is így! Ha már mindenképpen muszály, akkor semmiképpen nem javasolnám szimbólumokat ábrázoló ikonok közé betűt ábrázoló ("MC" -gomb) ikon berakását. Ez design-körökben súlyos szabálytalanságnak minősül, mivel egyszerűen szemet bántóan ronda.
 

DeletedUser23742

Guest
Sziasztok

Szerintem az mostani menü nagyon jó nem kell változtatni de ha még is kell akkor én a A típusúra szavaznék

Üdvözlet Gombo
 

DeletedUser

Guest
Szerintem a Menü abszolút átlátható és egyszerű, nem kell rajta változtatni...

Viszont többször volt már szó arról, hogy lesz RAKTÁR. Ez jól jönne, hogy könnyebben lehessen rendezgetni a várost és ne kelljen bontani-építeni, ahhoz hogy legyen hely legózni. Üdv.
 

DeletedUser22128

Guest
Sziasztok!!!
Nos szerintem így a jó ahogy van, mert így megszoktuk, tudjuk mi hol van, és ha változna akkor valakiknek, de szerintem sokaknak hónapokba vagy lehet évekbe telne mire hozzá szoknának az új elrendezéshez, jó azért az évek azért túlzás, de a hónapokba biztos telne...Ha lehet maradjon így, ha pedig nem akarjátok így hagyni akkor a B-re szavazok!!!
További szép napot mindenkinek :)

Üdv.: RapperFeri
 

Gróf úr

Aktív tag
Sziasztok!

Ha már változtatás, akkor sokkal fontosabb lenne, hogy külön lehessen kezelni a csoportos (Céhes) leveleket és a privát leveleket.
Valamint archiválási lehetőség sem ártana!
 

DeletedUser23440

Guest
azt lenne jó menübe megjeleníteni,hogy ki van fenn a céhemből éppen!!
 

DeletedUser23244

Guest
Sziasztok!
Köszönöm a lehetőségét, hogy elmondhatom a véleményemet. :)
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem se kéne a jelenlegi menüsort megváltoztatni.
Viszont az említett újítások szerintem is jók lennének, ezeken kéne kicsit dolgozni.... :)
( céhraktárral, fölösleges nevirészletekkel, város rendezését segítő raktárral, céhtagok elérhetőségét jelzővel kapcsolatosak )
Ha mindenáron újítani szeretnétek a menün, a B variáció lenne a szimpatikusabb.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Nekem nagyon megfelel az eredeti menü rendszer. Szerintem sem kéne rajta változtatni.
Üdv Marta
 

DeletedUser20850

Guest
sziasztok,

én azon a véleményen vagyok, h jó ez így. Ami zavar egy cseppet az, hogy nem tudom eltüntetni a menüt a képernyőről, egy pici fül maradhatna amire rákattintva jönne elő, így nagyobb lenne a látható felület.

Üdv és jó játékot!

Gábor
 

DeletedUser

Guest
Hali!

Nem igazán kell változtatni, de ha már választani kellene akkor "B".
Illetve azon lenne érdemes változtatni még, hogy ne szakítsa meg az éppen aktuális folyamatot az ha valaki takarított/motívált nállam, stb.
Mert nagyon idegesítő, hogy ha például levelet/üzenetet írok valakinek vagy piacolok, akkor is megszakítja és bedob valami hasonlót "Elnézését kérem felség, de fontos esemény történt...".

:-(

Nincs értelme külön irjak, csatlakozom ehhez a hozzászóláshoz. A legidegesítöbb ez a "Felség elnézést kérem ... bla-bla-bla". Az ember csatázik, piacol vagy levelet ír erre pofán vágják ezzel az üzenettel. Nyugodtan lehetne valahol egy ikon ami villog, ha valami történt és akkor nézem meg mikor akarom.
 

DeletedUser23763

Guest
tisztelt fejlesztök

csatlakozom az elöttem szolok hozz és szerintem is felesleges a menüt változtatni de a nevezeteségek részleteire az tényleg jó lene rá valamit ki találni én még anyit füznék hozzá hogy ha lenen egy olyan meg oldás hogy az épületeket amit nem szeretnék el adni mert késöbb lehet hogy kelleni fog és ne keljen ujbol épiteni azt lehesen raktárba tárolni vagy csak átt akkarom rendezni a terciámat és nincs helyem akkor is lehetne raktárba tárolni az épületeket
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Én megvagyok elégedve a mostani menüvel.Már megszoktam.
Üdv Marta
 

DeletedUser

Guest
Nincs értelme változtatni. Inkább a hibákat kellene kijavítani, mint pl.:

Az állandó felesleges villogás üzenetírás után (akkor is villog, ha én írom a levelet),
A körüzenetek néha összevissza jelennek meg a céhes levelezésben és káosz lesz az egészből,
Ha felépül egy nevezetes, amit támogattam, nem jelenik meg mindig az ablak, hogy milyen jutalmat kaptam érte,
Néha a játék feladatait hiába teljesítem, 10-15 perces fáziskéséssel jelzi (pl. növeld a boldogságot: növelem, de nem adja hozzá, csak percekkel később) stb.
 

DeletedUser20472

Guest
Én az A verziónál teszem le a voksom.
Viszont ez hogy ki van fenn éppen és lehetne látni támogatom ezt a kérést.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent