Kizárás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Álítólag alaptalanul nem büntetnek senkit sem. Elvileg simán regisztrálhatsz újat.. és mivel a régi acc-od tiltva van, segíteni sem tudod vele az újat, azaz a szabályokat nem szeged meg.

Állítólag... Nekem biztos kell, nem állítólagos..
 

DeletedUser23131

Guest
Helo.
Eddig erről a játékról és készítőiröl csak jó véleményem volt. De ez a drákoi szigor nagyon durva. Mindenki megérdemelne egy figyelmeztetést.
Remélem még sokan hozzá szólnak, akkor talán jobban meghalják az illetékesek. Ez olyan mint a vezetés, bárki beleszaladhat egy vétségbe.
 

DeletedUser

Guest
Helo.
Eddig erről a játékról és készítőiröl csak jó véleményem volt. De ez a drákoi szigor nagyon durva. Mindenki megérdemelne egy figyelmeztetést.
Remélem még sokan hozzá szólnak, akkor talán jobban meghalják az illetékesek. Ez olyan mint a vezetés, bárki beleszaladhat egy vétségbe.

Pontosan ezt írom folyamatosan és akik ezeket felülbírálnák már válasz nélkül zárogatják a tiltott ismerőseimnek a leveleit. Sajnos egy fecske nem csinál nyarat...
 

DeletedUser21403

Guest
De ahogy én látom írni ide tudsz vagy esetleg ezt egy másik világból írod mert ha igen akkor folytasd ott és reménykedj hogy mérséklik a tiltást!

- - - Updated - - -

Helo.
Eddig erről a játékról és készítőiröl csak jó véleményem volt.

Akkor úgy tűnik hogy nem rég óta játszol mert én napestig sorolhatnám a hibákat!
 

NefosSámán

Új tag
Úgy látom egy illetékes se ír nem tudom mért csak olvassák, valamit reagálhatnának ha nem tudnak akkor egy fejlesztőt vagy valaki aki illetékesebb mint ők írhatnának
 

DeletedUser23131

Guest
kb 2 hónapja és virágzóban vagyok. De nem azt irtam, hogy nincsenek hibák, semmi sem tökéletes.
De van amit szóvá kell tenni és olyan is amit fölösleges.
 

DeletedUser21403

Guest
Azt gondoltam hogy mindenhol van hiba de én a kiugrókról is tudnék írni egy regényt!

Nem az a kérdés hogy van e aktív modi hanem az hogy érdekli e bármelyiket is!
 

DeletedUser

Guest
kb 2 hónapja és virágzóban vagyok. De nem azt irtam, hogy nincsenek hibák, semmi sem tökéletes.
De van amit szóvá kell tenni és olyan is amit fölösleges.

ÉN több mint egy éve játszottam ezzel mire tiltottak 998 napra mert egy társasággal összejártunk más játék miatt, ahol szintén egy csapatban játszunk. Ott is vannak tiltások de ennyire drasztikus figyelmeztetés nélkül nincs. Egyetlen egy ilyen játék sincs ahol ennyire drasztikus módszereket alkalmaznak és tojnak arra, h mennyi pénzt költöttél a játékra. Vagy költeni akarnál... Tudom mert benne vagyok ebbe:)

- - - Updated - - -

Azt gondoltam hogy mindenhol van hiba de én a kiugrókról is tudnék írni egy regényt!

Nem az a kérdés hogy van e aktív modi hanem az hogy érdekli e bármelyiket is!

Ezekszerint nem érdekli őket, de majd a külföldi szerveren fogja érdekelni ami itt folyik:) Nem állok itt meg:))
 

DeletedUser23909

Guest
végleges kitiltás

ÉN több mint egy éve játszottam ezzel mire tiltottak 998 napra mert egy társasággal összejártunk más játék miatt, ahol szintén egy csapatban játszunk. Ott is vannak tiltások de ennyire drasztikus figyelmeztetés nélkül nincs. Egyetlen egy ilyen játék sincs ahol ennyire drasztikus módszereket alkalmaznak és tojnak arra, h mennyi pénzt költöttél a játékra. Vagy költeni akarnál... Tudom mert benne vagyok ebbe:)

- - - Updated - - -



Ezekszerint nem érdekli őket, de majd a külföldi szerveren fogja érdekelni ami itt folyik:) Nem állok itt meg:))

Én nem tudom ez itt,hogy mükedik,de állítolagos multizás miatt véglek kitiltottak a szerverről.
Persze ebből semmi sem igaz,de még arra sem méltatnak,hogy válaszoljanak a levelemre:((
 

DeletedUser

Guest
Én nem tudom ez itt,hogy mükedik,de állítolagos multizás miatt véglek kitiltottak a szerverről.
Persze ebből semmi sem igaz,de még arra sem méltatnak,hogy válaszoljanak a levelemre:((

A jegyed megválaszolására a Go.-nak 48órája van.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom letiltani azt, aki folyamatosan zaklat az üzeneteivel a játékon belül?
Számtalanszor nem vettem róla tudomást, egyszerűen töröltem az üzeneteit. Most viszont talált valakit, aki szomszédom és rávette, hogy folyamatosan támadjon.
Ráadásul kitiltatott azzal, hogy én írok neki sértő üzenetet.
Hogyan lehet az ilyen játékostól megszabadulni?

Nem vagyok egy kötözködős, agresszív játékos, sőt! A céhemen kívül is segítem a szomszédaaimat, soha nem írtam senkinek sértő üzenetet. Nekem ez játék, és szeretném élvezni, nem egy ilyen alak miatt bosszankodni.
 

DeletedUser

Guest
Figyelmen kívül hagyás

- - - Updated - - -

Sziasztok!

Én azt tapasztalom, hogy vannak dolgok, amik nagyon érdekesnek mondhatók.
Jelenleg én is tiltást kaptam, mert a gépemről többen játszottunk, és multival vádoltak.
Semmilyen mértékű segítség nem volt köztünk.
Aztán nem mellékesen tiltottak több barátom is, akik segítettek nevezetes építésben. Próbáltam itt fórumon belül, illetve sok más helyen megtalálni az erre vonatkozó szabályt, de nem sikerül... Jól el van rejtve.
Itt feltehetjük azt a kérdést, hogy maga a játék miért buzdít bennünket, hogy támogassuk más nevezeteseit, akár tervekért, akár medálért, ha egyszer csak tiltást kap érte az ember.
Önzetlen módon segített pár családtagom, barátom, akiket tiltottak. Van olyan játékos akit nem is "ismerek" Mikor kezdtem szomszédom volt, rendes voltam vele, azóta rendszeres nevezetes támogatóm.
Több alkalommal megköszöntem neki ezt levélben, illetve kértem, ha bármire szüksége van szóljon, de nem nagyon kért soha semmit.
Vannak önzetlen emberek.

Most emiatt tiltásban vagyok, holott nem keveset támogattam a játékot, Azzal a feltétellel kapnék enyhítést ha minden nevezetesem törölnének.

Jelenleg még várom a választ.

Jó lenne ha a szabályok mindenki számára érthetőek lennének, illetve egy helyen megtalálhatóak lennének.

A regisztrációkor elfogadott szabályok nem tartalmaznak elegendő információt.

Mitől számít egy játékos úgymond Push Playernek, illetve miért baj, ha van aki önzetlen módon segít egy barátjának, akit a való életből ismer.
Külön személy, külön internetkapcsolat, mégis szabályellenes.

Furcsa számomra mindez.
 

DeletedUser

Guest
Figyelmen kívül hagyás

- - - Updated - - -

Sziasztok!

Én azt tapasztalom, hogy vannak dolgok, amik nagyon érdekesnek mondhatók.
Jelenleg én is tiltást kaptam, mert a gépemről többen játszottunk, és multival vádoltak.
Semmilyen mértékű segítség nem volt köztünk.
Aztán nem mellékesen tiltottak több barátom is, akik segítettek nevezetes építésben. Próbáltam itt fórumon belül, illetve sok más helyen megtalálni az erre vonatkozó szabályt, de nem sikerül... Jól el van rejtve.
Itt feltehetjük azt a kérdést, hogy maga a játék miért buzdít bennünket, hogy támogassuk más nevezeteseit, akár tervekért, akár medálért, ha egyszer csak tiltást kap érte az ember.
Önzetlen módon segített pár családtagom, barátom, akiket tiltottak. Van olyan játékos akit nem is "ismerek" Mikor kezdtem szomszédom volt, rendes voltam vele, azóta rendszeres nevezetes támogatóm.
Több alkalommal megköszöntem neki ezt levélben, illetve kértem, ha bármire szüksége van szóljon, de nem nagyon kért soha semmit.
Vannak önzetlen emberek.

Most emiatt tiltásban vagyok, holott nem keveset támogattam a játékot, Azzal a feltétellel kapnék enyhítést ha minden nevezetesem törölnének.

Jelenleg még várom a választ.

Jó lenne ha a szabályok mindenki számára érthetőek lennének, illetve egy helyen megtalálhatóak lennének.

A regisztrációkor elfogadott szabályok nem tartalmaznak elegendő információt.

Mitől számít egy játékos úgymond Push Playernek, illetve miért baj, ha van aki önzetlen módon segít egy barátjának, akit a való életből ismer.
Külön személy, külön internetkapcsolat, mégis szabályellenes.

Furcsa számomra mindez.

A játék szabályzata ITT http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?295-A-játék-szabályzata&p=4517#post4517

A minden kérdésre kiterjedő szabálymagyarázat pedig ITT
http://forum.hu.forgeofempires.com/...deztél-meg-de-a-játékszabályról-tudni-érdemes

Ezen a két linken ,minden feltett kérdésedre választ találsz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent