Kizárás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv
Olyan problémám van hogy kizártak egy családot a játékból egy internet kapcsolatról léptünk fel egy céhba is játszottunk írtam a supportnak de azt írja hogy a nyers anyag csere miatt ki zár elnézést kérek ez ügyben de erről nem tudott egyikünk se szeretnénk vissza kapni mind a 3 an a felhasználónkat pontjainkat már rég óta játszunk több mint 1 éve szerintem és nem kevés idő és energia rá fordítás volt a elérni idáig szerintem megérdemelnénk még 1 esélyt hogy játszhasunk ! Több hiba nem lesz .
 

DeletedUser7560

Guest
ha érdemben nem tudsz hozzászólni valamihez akkor inkább ne tedd ;)
a név meg teljesen lényegtelen ilyen szempontból
ha valakinek az a neve, hogy "figyelj mert csalok!" az biztos csal?

erre van egy olyan mondás, hogy a könyvet ne a borító alapján ítéld meg


na, de hogy ne legyen off:
a szabályzat sajnos tiszta Masterhack:
Szabályzat 2. pont
A szabályzat megfogalmazásában az van, hogy: "...azonnali kitiltást is eredményezhet."
Annyit tudok javasolni, hogy próbáljátok meg a tiltást csökkenteni, hivatkozva a szabályzatban szereplőkre és arra, hogy ez az első eset volt. Kicsit alkudozzatok, hogy nyissák újra az acc-ot, de ürítsék a raktárat, vagy ilyesmi :)
 

DeletedUser

Guest
Nekem is hasonló probléma történt barátommal,viszont olyan funkciót meg nem találtam,hogy be tudjam állítani a közös IP címet....
Sőt mi még egy céh-ben is voltunk folyamatosan így lényegében céh-en belül kereskedtünk egymással....
Itt felmerül bennem az a kérdés ha lenne egy céh találkozó valahol és közös IP-ről lépne be mindenki akkor mindenkit tiltanának???
 

DeletedUser

Guest
Nekem is hasonló probléma történt barátommal,viszont olyan funkciót meg nem találtam,hogy be tudjam állítani a közös IP címet....
Sőt mi még egy céh-ben is voltunk folyamatosan így lényegében céh-en belül kereskedtünk egymással....
Itt felmerül bennem az a kérdés ha lenne egy céh találkozó valahol és közös IP-ről lépne be mindenki akkor mindenkit tiltanának???

Szia MollMaundrell!

Nem, ha a kozos IP cimet bejelentitek.
A kozos IP hasznalatanak szabalyai vannak, melyek megszegese a jatekbol valo kizarassal jar.

A szabalyok nem ismerete nem mentesit a felelosseg alol senkit, amikor regisztraltatok elfogadtatok a Jatek Szabalyzatot es a Felhasznalasi Felteteleket.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Érdeklődnék mivel több mint egy éve játszottam a játékon és napi szinten elég aktív voltam, sok időm, energiám belement. Rokonaimat, barátaimat is felvittem a játékba, most ballagások alkalmával többször voltunk egymásnál ahol ugyanúgy játszottunk. Arról sehol nem ír semmiféle szabályzat, h ha nagyon ritkán összejön két, vagy esetleg 3 család azt is jelenteni kellene. Mivel ezek nem állandószerű IP cím használata. Az, h ilyen vétség miatt 998 napra zárolnak valakit egy játékból már drasztikusnak lehet minősíteni. Lehetőség sincs a hibákat orvosolni, vagy esetleg szupport által megbeszélni. Mivel sablon válaszokat kapok. Szeretnék egy country manager-el erről beszélgetni és nem egy sima sablon válaszokat leíró taggal. Miért nem lehet figyelmeztetéssel egybekötve pár nap vagy egy hét első alkalommal? Nem értem miért kell ilyen drasztikus módszerhez folyamodni. Sok ember játék kedvét elveszti így.Olvasom, h nem én jártam így már aki szeretett is ezzel játszani.

Tisztelettel: Ikres
 

DeletedUser7560

Guest
ha felléptek de nem szegitek meg a közös ip címre vonatkozó szabályokat lehet "fellebbezni"
amennyiben megszegtétek, akarva vagy akaratlanul, a szabályzat kötelezi őket, a tiltás csökkentéséről lehet csak tárgyalni

amennyiben egy magasabb rangú support-taggal akarsz beszélni azt úgy tudod elérni, hogy a megkezdett jegyedbe kéred az adott supporteltől, hogy emelje magasabb szintre a jegyedet, ezt nem tagadhatja meg tőled

hogy ilyen ügyekben DaN -nak (coma) vagy patyomkin (ga) -nek van nagyobb rangja nem tudom
amennyiben egyikőjük válaszával és döntésével se vagy megelégedve közvetlenül a cégnek is írhatsz, de náluk angolul vagy németül érdemes próbálkozni
 

DeletedUser

Guest
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Fogok is élni vele mivel a tiltás idejével nem értek egyet, h 3 év lett belőle egyetlen hiba miatt. Köszönöm szépen válaszod!

Ikres
 

DeletedUser

Guest
Nevetséges az egész ami ebben a játékban folyik. Hibázik bárki és 3 év tiltás kapásból! Törölni meg nem lehet a játékosnak magát! Az email címem tehát foglalt marad itt örökre? Tudtommal a törvény előírja, h bármilyen netes oldalról tudja törölni magát a felhasználó ha nincs kedve már az oldalt használni! Így persze, h annyi számot ír ki amennyit, h annyian játszanak. A felét ki lehetne tiltani hisz ha nem tudod törölni az acc-od akkor belépsz egy másikkal és így tovább..! Tehát így a tiltások java része indokolatlan!

- - - Updated - - -

Mivel a játékszabályzat minden játékos számára regisztráció nélkül elérhető,figyelmeztetés nem szükséges.
A multiusingért a kitiltás végleges.
A játékra nem szükséges vagyonokat költeni,a gyémánt vásárlás fakultatív,arra senki nem kötelez.De a prémiumvásárlókra is ugyanúgy vonatoznak a szabályok,mint azokra akik ezt nem teszik.
Az Önével egyező azonosítóról vett részt a játékban pl. NefosSámán játékos.


Üdvözlettel:
Myra

Ez után megkérdezem, h miért kellett akkor regisztrálásomnál email címet megadnom?
 

NefosSámán

Új tag
Nevetséges az egész ami ebben a játékban folyik. Hibázik bárki és 3 év tiltás kapásból! Törölni meg nem lehet a játékosnak magát! Az email címem tehát foglalt marad itt örökre? Tudtommal a törvény előírja, h bármilyen netes oldalról tudja törölni magát a felhasználó ha nincs kedve már az oldalt használni! Így persze, h annyi számot ír ki amennyit, h annyian játszanak. A felét ki lehetne tiltani hisz ha nem tudod törölni az acc-od akkor belépsz egy másikkal és így tovább..! Tehát így a tiltások java része indokolatlan!

- - - Updated - - -

Mivel a játékszabályzat minden játékos számára regisztráció nélkül elérhető,figyelmeztetés nem szükséges.
A multiusingért a kitiltás végleges.
A játékra nem szükséges vagyonokat költeni,a gyémánt vásárlás fakultatív,arra senki nem kötelez.De a prémiumvásárlókra is ugyanúgy vonatoznak a szabályok,mint azokra akik ezt nem teszik.
Az Önével egyező azonosítóról vett részt a játékban pl. NefosSámán játékos.


Üdvözlettel:
Myra

Ez után megkérdezem, h miért kellett akkor regisztrálásomnál email címet megadnom?



de nem végleges mert 997 nap múlva lejár és beléphetek amit remélem meg is tartotok majd
 

DeletedUser23130

Guest
Engem is érdekelne hogy lehet innen törölni az előző 2 játékos hívott be mivel le vannak tiltva nem áll szándékomban tovább játszani. Ezt a törlés igazán meg lehet oldani!!!
 

DeletedUser

Guest
Csak ne lépj be sokáig. Néhány hét után magától törlődik a város. Vagy nyiss egy jegyet a Support felületen, hogy töröljenek.
 

DeletedUser21403

Guest
3 évre tiltanak vkit? Addig még fog menni ez a játék egyáltalán?:D
 

NefosSámán

Új tag
tiltottak 3 évre de ha én folytatni szeretném 3 év után akkor ezt a lehetőséget ne vegyék el azzal hogy törölnek mert nem tudok belépni akkor igenis tartsák meg és ha 3 év után nem lépek be akkor töröljenek szerintem
 

DeletedUser21403

Guest
3 év az rengeteg! Akkor érdemesebb végleg és új accal kezdeni! 3 év alatt már 6-szor addig eljuthattok mint most! Semmi értelme ezt kivárni! Ez olyan mint az amcsiknál ahol nem adnak életfogytig hanem megadják hogy 250 év börtönbüntetés mintha annak lenne értelme!:D Hallottam olyat is hogy vkit akit életfogytig ítéltek de megszökött ezért még kapott 24 évet!:D Tehát ha meghall feltámasztják és a maradékot is leüli!:D Ostobaság ekkora büntetést kiszabni a játék maga most volt egy éves nehogy már 3 évnek kelljen eltelnie a hogy újból játszhasson vki!? Ez már nem is nevetséges hanem síralmas!
 

Ötzi

Aktív tag
Ostobaság ekkora büntetést kiszabni a játék maga most volt egy éves nehogy már 3 évnek kelljen eltelnie a hogy újból játszhasson vki!? Ez már nem is nevetséges hanem síralmas!


A Btk. szerint nagyértékű, üzletszerűen elkövetett csalásért adnak 3-5 év börtönbüntetést, kissé irracionális, hogy egy online játékban is hasonló büntetőtételt szabnak ki, mint a Való Világban! Ennyi erővel akár kommandószerű támadással bilincsben vihetné el őket a TEK szirénázó rendőrautóval!
 

DeletedUser

Guest
A Btk. szerint nagyértékű, üzletszerűen elkövetett csalásért adnak 3-5 év börtönbüntetést, kissé irracionális, hogy egy online játékban is hasonló büntetőtételt szabnak ki, mint a Való Világban! Ennyi erővel akár kommandószerű támadással bilincsben vihetné el őket a TEK szirénázó rendőrautóval!


Erre próbálom felhívni a játékfejlesztőknek a figyelmét meg a játékosoknak!
Mert 998 nap tiltást kaptam, kaptunk sokan. Elsőre..

- - - Updated - - -

3 év az rengeteg! Akkor érdemesebb végleg és új accal kezdeni! 3 év alatt már 6-szor addig eljuthattok mint most! Semmi értelme ezt kivárni! Ez olyan mint az amcsiknál ahol nem adnak életfogytig hanem megadják hogy 250 év börtönbüntetés mintha annak lenne értelme!:D Hallottam olyat is hogy vkit akit életfogytig ítéltek de megszökött ezért még kapott 24 évet!:D Tehát ha meghall feltámasztják és a maradékot is leüli!:D Ostobaság ekkora büntetést kiszabni a játék maga most volt egy éves nehogy már 3 évnek kelljen eltelnie a hogy újból játszhasson vki!? Ez már nem is nevetséges hanem síralmas!
Nevetséges igen, csak ha új acc-al játszol megint multizás miatt zárolják 998 napra:)) Nevetséges..
Az emailem meg foglalt már itt a játékban, amire Myra moderátor annyit válaszolt, h regisztráció nélkül bárki használni tudja a játékot!
 

DeletedUser

Guest
Álítólag alaptalanul nem büntetnek senkit sem. Elvileg simán regisztrálhatsz újat.. és mivel a régi acc-od tiltva van, segíteni sem tudod vele az újat, azaz a szabályokat nem szeged meg.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent