Kibeszélő téma a hibakereső versenyhez!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!

Én ezennel befejeztem ebben a "hibakeresős játékban " a részvételem....
[...]

Én már el sem kezdtem. :)
Egyrészt már leírtam a véleményemet (hogy a régiek, akik korábban segítettek, semmit nem kapnak (még egy köszönömöt sem kaptunk egy hibajelentésnél sem)), másrészt már szinte minden .....-t lejelentenek (azt is, amit nem kellene), így pedig maga a verseny jellege veszik el (a sok-sok ismétlésről nem is beszélve, amit most már nem is lehet elvárni a rengeteg hozzászólás és abban a még több hibajelzés miatt). De hát ez van. Ezt találták ki, ezt kell nekünk is szeretni.
 

DeletedUser24075

Guest
sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a hozzászólásomhoz hogy tudok képet csatolni? Nem a külön linkre gondolok. Sokszor látom, de nem tudok rájönni :)

Kedves Dan!
Jó lenne, ha sorban néznéd át a hozzászólásokat! Nem kéne átugrani kettőt, hogy az utolsóra válaszolj.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21972

Guest
Én már el sem kezdtem. :)
Egyrészt már leírtam a véleményemet (hogy a régiek, akik korábban segítettek, semmit nem kapnak (még egy köszönömöt sem kaptunk egy hibajelentésnél sem)), másrészt már szinte minden .....-t lejelentenek (azt is, amit nem kellene), így pedig maga a verseny jellege veszik el (a sok-sok ismétlésről nem is beszélve, amit most már nem is lehet elvárni a rengeteg hozzászólás és abban a még több hibajelzés miatt). De hát ez van. Ezt találták ki, ezt kell nekünk is szeretni.


Vanek Úr Te csináltad jól...mármint azzal, hogy el sem kezdted:)
Én eljutottam oda,hogy már ide a Fórumra sincs kedvem benézni...így az "ezt kell szeretni"-t ezek után elkerülöm....persze ez maga után vonzza,hogy a játékra is egyre kevesebbet kukkantok rá...és végül majd találok másik játékot magamnak...
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek Úr Te csináltad jól...mármint azzal, hogy el sem kezdted:)
Én eljutottam oda,hogy már ide a Fórumra sincs kedvem benézni...így az "ezt kell szeretni"-t ezek után elkerülöm....persze ez maga után vonzza,hogy a játékra is egyre kevesebbet kukkantok rá...és végül majd találok másik játékot magamnak...

A játékot (már a FoE-t) függetleníteni kell minden körülménytől. Igaz, én egy oldalról azért jöttem el, mert olyan volt a support, amilyen; de maga a játék sem volt olyan jó, hogy sokáig lekössön (legalábbis utólag átgondolva, kicsit elgondolkodva, hogy ha más a support, akkor meddig húztam volna). Vagyis az, hogy itt a fórumon hogy kezelik az embert, az egy dolog; de a játékot lehet e nélkül is játszani ... szerencsére ... (nem úgy, mint máshol, ahol oda kényszerítik az embereket).
 

Vanek ur

Aktív tag
sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a hozzászólásomhoz hogy tudok képet csatolni? Nem a külön linkre gondolok. Sokszor látom, de nem tudok rájönni :)
[...]

A formázási soron lévő 'Link' gomb mellett van egy 'Unlink' gomb is, ami mellett ott az "Insert Image" lehetőség. ;)
 

DeletedUser24075

Guest
Sorban nézem át. Kérlek írd meg melyiket hagytam ki!

Bocsi, tévedtem. Aki utánam írt, annál láttam, hogy már írtál. De rájöttem, hogy az korábbi, csak még reagált rá valamit, vagy bemásolta, vagy nem tudom :)
 

DeletedUser3

Guest
Amihez odaírtam hogy javítva lett azt javítottam. Melyik nem javult meg?

Amiért már adtam pontot arra újabb pontot nem tudok adni.
 

DeletedUser11472

Guest
Amihez odaírtam hogy javítva lett azt javítottam. Melyik nem javult meg?

Amiért már adtam pontot arra újabb pontot nem tudok adni.

Pl ez:

Városháza/hírek fül/eseménynapló címsorában van egy elírás

Hibás szöveg: Az eseménynapló a legutóbbi támadásokat, a barátoktól kapott ajándékokat és a városodat érintő egyéb eseményeket tartalmazza.
Javított szöveg: Az eseménynapló a legutóbbi támadásokat, a barátoktól, szomszédoktól és céhtársaktól kapott takarításokat, motiválásokat, és a városodat érintő egyéb eseményeket tartalmazza. (vagy valami hasonló )

Hiba javítva. 1 pont!

Utoljára módosítva: DaN által; 2014-11-27 10:59
 

DeletedUser3

Guest
A 'vagy valami hasonló' dolog történt :) A javasolt szöveg nagyon hosszú, ezért a megoldás az lett hogy az eredetiből kikerült a 'barátoktól' szó.
 

DeletedUser11472

Guest
A 'vagy valami hasonló' dolog történt :) A javasolt szöveg nagyon hosszú, ezért a megoldás az lett hogy az eredetiből kikerült a 'barátoktól' szó.

Értem, akkor elnézést, viszont lenne itt még valami.

A 167-es bejegyzésemet nem ellenőrizted le.
 

DeletedUser3

Guest
Hopsz, elnézést, a szerkesztés után néha sokat ugrik le... :(
Köszi a figyelmeztetést, holnap mikor átnézem ezzel kezdem!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent