Kibeszélő téma a hibakereső versenyhez!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Régebben, egy másik fórumtémában leírt, de még azóta nem javított hibákat ér megadni? :)

Egyébként nekem nem tetszik ez a 'verseny'. Amiket korábban megadtunk, még azok sincsenek javítva (lásd: Grand Gap problémakör); és aki ott (korábbi fórumtémában) adott egy csomó tippet, javaslatot, az most ezzel le van ....-va. Ellenben aki most hirtelen talál valamit, az még nyerhet is (ráadásul küldetéseknél már nem is lehet 'visszalépni').
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser21972

Guest
Egyetértek Vanek úrral...akik már befejezték a küldetéseket...azok hátrányos helyzetből indulnak...anno én is találkoztam a küldetések között több hibával is ,sőt komoly elírásokkal amit akkor jelentettem is mert, nem tudtam teljesíteni pl. sonkát írt az angolna helyett....
nem lenne annyira zavaró ha csak sima sorsolás lenne rangsor és helyezések nélkül...de így bizony nem fair a verseny szerintem amiatt,hogy nem egyformák az esélyek.
 

DeletedUser3

Guest
Én úgy gondolom hogy minden korszakban és minden küldetésben egyforma eséllyel van hiba, így nincs komoly előnyben vagy hátrányban senki.

Az itt vagy a Supporton jelzett hibákat igyekeztem minden esetben javítani, ha elsiklottam valami felett akkor elnézést kérek. Kérlek a verseny keretein belül jelentsétek be újra - így biztosan nem marad ki és még plusz pontokat is érhetnek! :)
 

DeletedUser11472

Guest
Azt kérdezném, hogy ha már megírtam egy hibát, de kis idő mulva találok még egyet, akkor külön válaszba írjam meg, vagy szerkesztéssel írjam be az előző hozzászólásomba? Eddig mindig külön írtam, de nem tudom hogy ez így szabályos-e így.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Írd külön, mert úgy biztosabb. A korábbi hozzászólásokat már nem olvassák újra át (pláne, ha már le is lett pontozva).
 

DeletedUser21972

Guest
Én úgy gondolom hogy minden korszakban és minden küldetésben egyforma eséllyel van hiba, így nincs komoly előnyben vagy hátrányban senki.

Az itt vagy a Supporton jelzett hibákat igyekeztem minden esetben javítani, ha elsiklottam valami felett akkor elnézést kérek. Kérlek a verseny keretein belül jelentsétek be újra - így biztosan nem marad ki és még plusz pontokat is érhetnek! :)

Szia DaN!

Én úgy értettem aki már a Jelenkor küldetéseit is befejezték...azok bizony már nem tudnak hibát jelenteni a küldetésekből...:)
 

DeletedUser24379

Guest
A versenyre érkező üzeneteket olvasva, nem mindenki értette meg a "segítségkérés", azaz a verseny lényegét. Páran az átfogalmazás hibájába estek, míg mások az utánaolvasást hanyagolva harmadjára osztják meg ugyanazt a hibát, netán nem a témához kapcsolódó problémáról írnak, vagy nyelvtanilag így is, úgy is helyes mondatokkal szőröznek.
Lesz mit átszöszmötölnöd januárig DaN!
"Facepalm" lesz a vége... :D
Az erő legyen veled!
 

DeletedUser11472

Guest
Azt kérdezném még, hogy miért van az hogy pl aki legelőször írt egy hibát a globális listából, az le lett ellenőrizve, meg le is lett pontozva és még az is fel lett tüntetve, hogy javítva, de a hibás (nem látszó) szöveg ugyan úgy ott van, nem változott semmi. És az utána lévő nevezetes épület menü hibája sem lett javítva.

Ha nem lesznek javítva akkor nem sok értelme van a versenynek, na meg így egy csomó felesleges hsz fog születni, mert biztos hogy nem fogják visszamenőleg elolvasni a játékosok az eddigi hsz-eket.
 

DeletedUser3

Guest
Minden javítás a javítás utáni következő verzióba kerül be.
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok!

Én ezennel befejeztem ebben a "hibakeresős játékban " a részvételem....

Miért?...mert tegnap 09:36-kor jeleztem egy hibát a 11# hozzászólásomban az első mondatom..."Építés menü....magyarosabban hangzik Építési menüként"...pontot nem kaptam érte....este 19:36-kor Ferrari13 a 86# hozzászólásában jelezte neki adtatok érte pontot??!!
a másik a tegnapi 57# hozzászólásom 13:35 -kor mintha nem is létezne..egyszerűen át lett ugorva?!

Köszönöm...de ezt nem tartom olyan fennen hangoztatott egyforma esélynek...egyszerűbb lett volna kiírni ki indulhat és ki nem ezen a versenyen ..megkímélve attól, hogy menet közben szembesüljünk a nyilvánvaló kivételezésről:(
 

DeletedUser3

Guest
Szerintem lehet ezt kulturáltan jelezni, ha hibáztam azt elismerem. Át fogom nézni az említett dolgokat. Sajnálom, ilyen előfordulhat, nagyon sok a jelentés. Ha valamivel problémátok van azt itt jelezhetitek és javítom a hibát.
 

DeletedUser11472

Guest
Minden javítás a javítás utáni következő verzióba kerül be.

Ez frankó, akkor addig amíg nincs frissítés be is lehet(ne) rekeszteni a versenyt, mert annak szerintem nincs sok értelme, hogy ismételgetjük a hibákat istenuntáig, Te meg DaN mindenhova írhatod, hogy "már jelentették..."
 

DeletedUser3

Guest
Sajnos kevesen veszik a fáradtságot hogy pár perc alatt átfussák mielőtt jelentenek egy hibát, de ez leginkább nekem jelent plusz munkát. Még akár jó is lehet 1-1 esetben, hiszen jöhet egy hiba javítására több ötlet is, van miből válogatni :)
 

DeletedUser24396

Guest
kibeszelo tema

Nem is a helyesírási hibákat kéne javíttani hanem azt hogy sok helyen lefagy.
pl.globális ranglista amikor >> jelre megye
 

DeletedUser21972

Guest
Szerintem lehet ezt kulturáltan jelezni, ha hibáztam azt elismerem. Át fogom nézni az említett dolgokat. Sajnálom, ilyen előfordulhat, nagyon sok a jelentés. Ha valamivel problémátok van azt itt jelezhetitek és javítom a hibát.

Valóban lehetne....ha amiatt,hogy amit már jelentettek ne ismételgessem, nem lennék kénytelen végig nézni előbb az előttem írtakat és nem lenne ennyire feltűnő, hogy másokkal szemben egyetlen egy hibát sem vétettél velem szemben meg 2 x is...érted ugye?:)
 

DeletedUser3

Guest
Nem, nem értem. Semmiben nem különbözöl mástól. Nem is értem miért gondolod ezt...

Mindenesetre legkésőbb holnap átnézem és módosítom a pontokat ahol kell.
 

DeletedUser21972

Guest
Nem, nem értem. Semmiben nem különbözöl mástól. Nem is értem miért gondolod ezt...

Mindenesetre legkésőbb holnap átnézem és módosítom a pontokat ahol kell.

Nem szükséges, mert már egyáltalán nem érdekel és részt sem veszek ezután benne.
 

DeletedUser3

Guest
Ez a te döntésed, de akkor is úgy a korrekt ha kijavítom :)
 

DeletedUser23659

Guest
Sziasztok:)
Egy gyors reflexió és egy javaslat:
Kutja:
"Tudom, hogy ez hosszú szöveg, de lássuk be, hogy semmi köze nincs a protestánsok pápájához, aki túlélte a háborút...."
Dan:
"Sajnos az eredeti szövegtől ilyen mértékben nem tudunk eltérni, de köszönjük a kiegészítést! 0 pont"

1.Dan, nem érdekel, hogy ér pontot vagy sem a Drezdairól szóló hibajelentésem.
Viszont fenntartom, hogy a jelen leírás minősíthetetlen, nemcsak nyelvtanilag nulla, de valóságalapja sincs... Lehet, hogy nem a fordító cseszte el, és már az eredeti is ez az érdekesség volt... De a játék-ha már valós épületek is vannak benne- taníthatna is valamit róluk, és nem *****séget... Tudom, hogy a szövegem nem fér ki, de nem gondoltam, hogy egy robot fog róla szavazni a karakterek száma alapján, hanem esetleg valaki, aki képes összehozni belőle egy kivonatot... Ha valaminek az eredetije is rossz tartalmilag, akkor azt bizony akkor is ki kell javítani, ha problémás...mert nálam mondjuk ezt jelenti a hibajavítás.
no, ezzel végeztem a hibajelentéssel saját részről:)

A javaslat pedig az, hogy aki már jelzett hibát jelent, azt mínuszba kell(ene) számolni az illetőnek, (persze előtte ki kell(ene) írni, hogy ez a szabály) és máris megoldódik a gond, már ha ez gond...

köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent