Kibeszélő Kibeszélő - Futball esemény 2023

Fabri

Új tag
Üdv. Hátha valaki tudja, amit én nem: letettem az Égei páros nyaralót (40 FP-t ad 50 %-os valószínűséggel). Van aktív Elfeledett templomom, ami elvileg minden nyereményépületre 20 %-os FP-begyűjtési bónuszt ad - pl. a Kalóztanyám emiatt nem 40, hanem 48 FP-t ad, ha ad. Reméltem, hogy ezt a bónuszt az Égei páros nyaraló is megkapja (ahogy minden más nyereményépület), de nem, szigorúan csak 40-et ad. Tudtok erről valami olyan infót, ami elkerülte a figyelmemet?
Előre is köszi, ha tud valaki valami infót.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Üdv. Hátha valaki tudja, amit én nem: letettem az Égei páros nyaralót (40 FP-t ad 50 %-os valószínűséggel). Van aktív Elfeledett templomom, ami elvileg minden nyereményépületre 20 %-os FP-begyűjtési bónuszt ad - pl. a Kalóztanyám emiatt nem 40, hanem 48 FP-t ad, ha ad. Reméltem, hogy ezt a bónuszt az Égei páros nyaraló is megkapja (ahogy minden más nyereményépület), de nem, szigorúan csak 40-et ad. Tudtok erről valami olyan infót, ami elkerülte a figyelmemet?
Előre is köszi, ha tud valaki valami infót.
Elvileg minden event épületre érvényes a 20%-os szorzó ,ez idáig nekem megvolt .
 

Fabri

Új tag
Igen, a fix fp-ket de az egei nem fixen adja hanem bonuszkent, mint pl. a motivalas utjan kaphato fp-ket se erinti a 20%.
Szia, köszi a választ, de ugye akkor a Kalóztanya sem adná a +20%-ot, mivel ott is ugyanúgy bónuszkategória az adható 40 pont. Márpedig az megadja a pluszt is, amikor FP-t ad. Emiatt idegesített a dolog.
(Azóta megkérdeztem a supportot, nagyon gyors és korrekt választ kaptam: ismert hiba, javítják. Valójában már most is megadja a 20 % bónuszt, csak az alapmennyiséget írja ki - ez a hiba.)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Szia, köszi a választ, de ugye akkor a Kalóztanya sem adná a +20%-ot, mivel ott is ugyanúgy bónuszkategória az adható 40 pont. Márpedig az megadja a pluszt is, amikor FP-t ad. Emiatt idegesített a dolog.
(Azóta megkérdeztem a supportot, nagyon gyors és korrekt választ kaptam: ismert hiba, javítják. Valójában már most is megadja a 20 % bónuszt, csak az alapmennyiséget írja ki - ez a hiba.)
Pont ezért mondtam hogy megadja ,csak a hiba miatt nem írja ki , Már elég régi probléma többször is volt jelezve :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Pont ezért mondtam hogy megadja ,csak a hiba miatt nem írja ki , Már elég régi probléma többször is volt jelezve :)
Olyan régi probléma nem lehet (jelen esetben), mivel ez az épület most jelent meg (és a másik, hasonló épületnél jól jelenik meg a kérdezőnél).
 
Köszönöm, jó nagy szar volt! Több mint 4000 gyémántot öltem bele (el is fogyott) és nem tudtam megszerezni azt, aminek lett volna értelme. Az tette jól, aki semmit sem ölt bele.
 

Xadornix

Aktív tag
Köszönöm, jó nagy szar volt! Több mint 4000 gyémántot öltem bele (el is fogyott) és nem tudtam megszerezni azt, aminek lett volna értelme. Az tette jól, aki semmit sem ölt bele.
Akkor biztos azért nem volt gond 4500 pont fölé jutni mindkét világban, ahol játszottam vele, mert nem költöttem rá gyémántot?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Köszönöm, jó nagy szar volt! Több mint 4000 gyémántot öltem bele (el is fogyott) és nem tudtam megszerezni azt, aminek lett volna értelme. Az tette jól, aki semmit sem ölt bele.
Miért, mit szerettél volna megszerezni?
Én minhárom aranyfejlesztőt begyűjtöttem, és egy fia gyémántot sem költöttem el.
 
Valószínűleg azért, mert veletek nem volt olyan rohadék a rendszer, mint velem. Nem mindegy, hogy mennyit kaptál incidensből. Nem mindegy, hogy a pályákon mennyire volt rendes veled a játék. És az sem mindegy, hogy a napi küldetéseknél mit kaptál. Incidenseken az utolsó két hétben összvissz 20 labdát szereztem, pedig 1-2 óránként felnéztem, vadásztam őket. Napi küldetést mindig megcsináltam, legritkábban kéket adott, pedig abból volt nekem a legkevesebb. Ugyanez volt a pályákon is, mindig a kék jött legritkábban, pedig abból volt hiányom. Egyébként azon is ment el, mert sárgám és pirosom még bőven volt. Emellett a pályákon nem egyszer volt, hogy mondjuk egy kékre lett volna szükségem a pálya befejezéséhez és 12 körön át csak sárga és piros jött.... És amellet se menjünk el szó mellett, hogy a két aranyfejlesztő mellet teljesen értéktelenek voltak a nyeremények. Tavaszi választókészlet??? Vicc!
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Emellett a pályákon nem egyszer volt, hogy mondjuk egy kékre lett volna szükségem a pálya befejezéséhez és 12 körön át csak sárga és piros jött....
Na látod, itt a hiba! Elszórtad az értékes lehetőségeidet egyvalamire várva, ahelyett, hogy új pályára mentél volna.
 
Fent