Kibeszélő Kibeszélő - Futball esemény 2023

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kedves Játékosok!

Itt lehet az idei futball eseményről elmondani a véleményeteket.

Az esemény leírása itt érhető el.
 
Na most kéne pár jó tanács, naponta csak egyszer nyissak ládát ? Ma már nyitottam jó is, de megéri még egyszer vagy inkább tartogassam a nyitogatást ?
 
HA incidens dob 2x 500 labdát akkor elég jó esély van az arany fejlesztőket kiszedni 3000 nél, de az athlonos 3750 nél még elég necces Így is.
Ha nincs 500 labda akkor viszont a 3000 is kétesélyes.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
500-as incidens és gyémánt nélkül is meglett az Athlonos arany fejlesztő is.
Ez talán a legkönnyebb event mostanában.
 

Vinn

Új tag
Kb 720 jelvényt használtam ma el a Szuper választókészletre. Összesen 3 (!!) db-ot adott a játék!
Köszönöm, a zseniális játékélményt! Gratulálok a FoE csapatnak, újra alkottak a %-okkal! Undorító!

Van egy arany fejlesztőm a Tárnicshoz, csak éppen kitörölhetem vele... Miért van az, hogy a játék mechanikája egyszerűen a játékos ellen dolgozik?
 
Utoljára szerkesztve:

No Comment

Új tag
Kb 720 jelvényt használtam ma el a Szuper választókészletre. Összesen 3 (!!) db-ot adott a játék!
Köszönöm, a zseniális játékélményt! Gratulálok a FoE csapatnak, újra alkottak a %-okkal! Undorító!

Van egy arany fejlesztőm a Tárnicshoz, csak éppen kitörölhetem vele... Miért van az, hogy a játék mechanikája egyszerűen a játékos ellen dolgozik?
Akkor nem csak én jártom igy , tegnap mintha levették volna róla a %-ot .
 

Alpaca

Új tag
A vége felé ez a napi 1 küldetés semmire se elég. Az 'arany' liga is éppen hogy a 5. oldal elérése a 18ból. Lehetetlen végigvinni még akkor is ha folyamatosan időt fektet bele a játékos.
 
Fent