Kibeszélő Kibeszélő - Futball esemény 2023

ashea55

Nagyon aktív tag
Gondolom o kor alatt palyat ertett.
De az ugy eleg draga lehetett. xD
Kedves Sima haladással ,pálya váltásokkal +620 gyémánt . ennyit áldoztam rá . Az égi teljes sor + az arany fejlesztője,és a Táncsics valamint az Apátság aranyfejlesztője is meg lett .
 

Xadornix

Aktív tag
Napi küldetést mindig megcsináltam, legritkábban kéket adott, pedig abból volt nekem a legkevesebb. Ugyanez volt a pályákon is, mindig a kék jött legritkábban, pedig abból volt hiányom.
És akkor mi van? Ha túl kevés a kék a többihez képest, olyan ládákat kell nyitni, amihez a legkevesebb kék kell - amíg nagyjából egálba nem kerül. Amíg mindből van bőven, nem akadsz el, ha elfogy az egyik, akkor bent ragadhat a többi.
Emellett a pályákon nem egyszer volt, hogy mondjuk egy kékre lett volna szükségem a pálya befejezéséhez és 12 körön át csak sárga és piros jött....
És? Minek befejezni egy pályát? Hogy legyen +1 pálya nyitás ingyen, de aztán magára a pályára ne jusson labda??
És amellet se menjünk el szó mellett, hogy a két aranyfejlesztő mellet teljesen értéktelenek voltak a nyeremények. Tavaszi választókészlet??? Vicc!
Egyáltalán, miért érdekel, hogy a sallang micsoda? Vannak a fődíjak, amiket szeretnél, meg van a többi, ami megy az ócskáshoz. Most komolyan, mit érdekeljen, hogy mi az?
 
Fent