Küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11472

Guest
Akkor jol gondoltam, hogy ilyen nincs a fórumon, meg egyáltalán sehol. De nem tudom hogy Ti hogy vagytok ezzel, de mondjuk jó lenne tudni hogy mikor milyen küldi van, mert aki pl egy küldit nem tud megcsinálni, de közben fejlődik folyamatosan, és következőre jön olyan küldi amit már megcsinált, akkor azt már még1x nem érdemes, gondolok itt pl az építkezéses küldikre, de van még egy pár.

Szerintem a legegyszerűbb az lenne, ha egy táblázat formályában lenne megcsinálva, első oszlop küldetés adója, második oszlop küldetés neve, harmadik oszlop a feladat, negyedik oszlop pedig a jutalom. A sorrend meg nagyon egyszerű, ahogy jönnek a játékban sorba, úgy lenne feltüntetve a táblázatban, esetleg még a korszakokat el lehetne választani, ha van rá mód.

Én ezt szívesen megcsinálnám, meg egy nap alatt simán menne az egész, csak hát ennek érdekében kellene egy új profil, korlátlan forge pont, korlátlan pénz, korlátlan nyersanyag, meg a szükséges termékek a fejlesztésekhez, bár így mondjuk bárki megtudja csinálni, de ezt nem tudom hogy ilyet lehetne-e csinálni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7560

Guest
az a gond hogy valóban új profilt kéne csinálni hozzá, de korlátlant semmiből nem kapunk még akkor se ha a modok szeretnének adni
szerintem össze kéne állnia 4-5emberkének akik egy világban nyitnak egy új acc-ot, létrehoznak egy saját céhet és mindenki elkezdi tolni csak a küldiket úgy hogy nem hagy ki egyet sem
talán az lenne a legjobb ha mindenki választana egy emberkét, valaki az építészt, a másik azt a nőt, stb. és csak az ő küldijüket csinálja, vagy legalább abból kötelezően az összeset
minden küldi szövegét feljegyzi, kezdő és zárót is, meg a jutalmat is és hogy mit kért hozzá, meg azt is hogy hogyan csinálta meg
ezeket az adott személy összeírja egy word vagy txt -be és 2-3 naponta elküldi annak aki ezeket összegzi

én valahogy így képzeltem el
 

DeletedUser11472

Guest
az a gond hogy valóban új profilt kéne csinálni hozzá, de korlátlant semmiből nem kapunk még akkor se ha a modok szeretnének adni
szerintem össze kéne állnia 4-5emberkének akik egy világban nyitnak egy új acc-ot, létrehoznak egy saját céhet és mindenki elkezdi tolni csak a küldiket úgy hogy nem hagy ki egyet sem
talán az lenne a legjobb ha mindenki választana egy emberkét, valaki az építészt, a másik azt a nőt, stb. és csak az ő küldijüket csinálja, vagy legalább abból kötelezően az összeset
minden küldi szövegét feljegyzi, kezdő és zárót is, meg a jutalmat is és hogy mit kért hozzá, meg azt is hogy hogyan csinálta meg
ezeket az adott személy összeírja egy word vagy txt -be és 2-3 naponta elküldi annak aki ezeket összegzi

én valahogy így képzeltem el

Ez kicsit bonyolult, legalábbis szerintem. A küldetés leírását (magyarán a rizsát) meg azt hogy hogy csinálta meg azt nem hinném hogy muszály volna feltüntetni, elég az hogy mi a neve (hogy be lehessen azonosítani) meg hogy mit kér (mit mikor csináljon meg az ember), meg ugye a küldetést adó neve, jutalom, nem kell túlbonyolítani. Több online játéknál is láttam már ilyen rendszerű leírást azért javasoltam azt amit az előző hsz-emben írtam.

Azért írtam azt hogy kellene egy olyan hogy mindenből korlátlan, mert ha normál módon szeretné az ember, akkor az rengeteg időt venne igénybe még akkor is ha többen összefogva csinálnák meg.
 

DeletedUser11

Guest
tem manwe otlete jo.

De nem kell a szoveg, meg ilyesmi, az peldaul teljesen jo, ahogy elotted mondtak, hogy tablazatba. De ez nagyon nagy munka, es a sorrend nem mindegy, mert ha pl. Elkezded ahapsi kuldeteseit, es nem figyelsz oda a tobbire...mindenki mas sorrendben csinalja oket.

De ez a tablazatos otlet nagyon tetszik, de nagyon nagyon orulnek ha lehetne forge pontot meg premiumot kapni csak ismereto iras celjabol.S
 

DeletedUser

Guest
A sorrend nagyon sok mindentől függhet, ezért mindenkinek más sorrend lesz. A fő emberke küldetései azok nyilván mindig azonos sorrendben vannak, és az a jó benne, hogy ő utólag is elismeri a már teljesített küldetéseket. A többiek nem. Azt mondjuk nem tudom, hogy lehet-e olyan, hogy egy bizonyos mellékküldetés valamiért egy játékosnak ne lenne elérhető (mondjuk a kutatónál elképzelhető).
Ami az embereket illeti, van a fő emberke, aki a fő küldetést adja; van a katona, aki katonai feladatokat kér (épület építése, egység képzése, tartomány elfoglalása stb.); van az építész, aki épületek megépítését kéri (házak, árukészítő épületek, kulturális vagy dekorációs építmények stb.); van a kutató, aki tudomány kikutatását kéri, vagy forge pontok elköltését; van a kövér néni, aki alapanyag termelő épületeket és bizonyos ideig termelődő alapanyag termelését kéri, vagy hogy fizessünk pénzt vagy alapanyagot; és van a bolond, aki mindenfélét kér (általában pénz befizetését).

A táblázatos elkészítés nagyon jó ötlet. és tényleg úgy érdemes talán csinálni, ha valaki csak a fő küldetésre figyel elsősorban, más meg elsősorban a mellékküldetésekre.
 

DeletedUser11

Guest
Nagyon koszonon az informaciot mighty, nagyon hasznos.

Ugy gondoltam, hogy kulon, kulon csinalnam meg a kudeteseket, kulon topicban, esetleg altopicocban.

Harom oszlopos tablazatot kepzeltem el, amiben az elsoben a kuldetes neve, a masodikban a feladat, a harmadikban a jutalom lenne.
aaaa
bbbbb
 

DeletedUser10514

Guest
Nagyon koszonon az informaciot mighty, nagyon hasznos.

Ugy gondoltam, hogy kulon, kulon csinalnam meg a kudeteseket, kulon topicban, esetleg altopicocban.

Harom oszlopos tablazatot kepzeltem el, amiben az elsoben a kuldetes neve, a masodikban a feladat, a harmadikban a jutalom lenne.
aaaa
bbbbb
Ez így majdnem tökéletes ötlet, de ha jól vettem észre akkor egyes küldetések összefüggenek egymással, tehát ha például nem teljesítjük a bolond igényeit az udvarláshoz, akkor nem fog jönni a kereskedőnő se hogy adjon nekünk gyémántot cserébe, hogy leállítsuk.
 

DeletedUser11

Guest
Huh, teljesen igazad van.

Ezért ez szinte egy lehetetlen vállalkozás. De kérlek bármi ötletetek van, osszátok meg velem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Szerintem ez nem lenne túl jó dolog. Azért jó a játék, mert sok mindent ki kell tapasztalni. Ez a küldiknél főleg így van. Minden adatot táblázatba lehetne persze foglalni, de attól még nem lesz nagyobb a játékélmény. Legalábbis az én véleményem szerint.
 

DeletedUser1300

Guest
és vannak véletlen szerű jutalmak is. pl a búza partynál. van aki követ kap, van aki nyersanyagot, van aki aranyat. na ezt nem is lehet pontosan meghatározni. bár föltüntetni föl lehet.
 

DeletedUser

Guest
és vannak véletlen szerű jutalmak is. pl a búza partynál. van aki követ kap, van aki nyersanyagot, van aki aranyat. na ezt nem is lehet pontosan meghatározni. bár föltüntetni föl lehet.

Persze, de ettől függetlenül mennyivel jobb lenne, ha nem akkor kapnál egy küldetést (pl. hogy építs meg valamit), amikor már megépítetted, és se kedved, se nyersid nincs még egyszer felépíteni. Én az ilyeneket pl. hagyom is.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok,lenne egy olyan kérdésem,hogy most egy olyan feladatnál járok,hogy Ragu Silvertongue 1 dinnye és 3cseresznye termesztését kéri....gyümölcsösben...az meg hol található?!?Ahol eddig kerestem,nem találtam sehol...Előre is köszi a választ.....
 

DeletedUser11

Guest
Szia Bellerophon, Üdvözlünk a Fórumon,

A Gyümölcsös nevű épületet a Bronzkori fejlesztések között találod, a Fejlesztés neve, amit ki kell fejlesztened az a "földművelés".

1011780382N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png


Remélem tudtam segíteni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19384

Guest
Szia

Az asszony segítőm eltűnt bal oldalról, vajon miért megtudja valaki mondani ??
Frissítettem az oldalt de így sincs kint az ikonja.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
mert valószínűleg nincs most feladata számodra. majd lesz 2 pasi, vagy csak 1. teljesen változó.
 

DeletedUser19384

Guest
Köszönöm

Lenne egy kérdésem.

Szia
Lehet, hogy nem jó helyre írom, de az előbb eladtam a szőlőskertemet és kiírta, hogy "elnézést kérnek belső hiba történt", és úgy látom, hogy az eladási ár nem lett jóváírva.
Kérlek megtudod nézni, vagy tényleg rosszul számoltam az eladási árnál.

Vásároltam egy megalitkört és el is adtam , és ebben az esetben sem írta jóvá a rendszer az eladási árat.
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Ebben az esetben kérlek írj a Supportnak. Jobb klikk, és Support.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent