Küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15873

Guest
Sziasztok!

Sem a céhtársaim nem tudják, sem itt nem találtam a következő küldetésről információt:

"Építs 2 farmot!"

Sehol nem találom a farmot. Egyik korban sincs, elvileg nyersanyagot ad. Végignéztem minden kor épületét, de semmi. Esetleg megváltozott a neve, csak a küldetésben elfelejtették átírni?


deathless
 

DeletedUser

Guest
Szia!
Ez az épület a gazdaság lesz. Virágzó középkorban a "magtár" című fejklesztés kell hozzá. 64e aranyba és 5600 alapanyagba kerül. Drága, de nagyon brutál dolog :)
 

DeletedUser15873

Guest
Ó, de jó. :/ Olyanom már van. Nem tudok még 2-t építeni, úgyhogy ez most bukta. Nem gondoltam volna hogy gáz lesz ha túl korán építem meg. :D Nem értem amúgy hogy miért nem számolja a már meglévőket. Pontosabban egyet, de akkor is 0/2-t ír. Na mindegy, köszi a választ!
 

DeletedUser

Guest
Mert csak az számít, amit a küldetés elfogadásától kezdve megépítesz. De nem baj, hogy megépítetted, mert az asszony fog adni olyan küldit, hogy legyen 3 gazdaságod és 3 alkimistád.
 

DeletedUser13008

Guest
Küldetés - nem értem

Sziasztok!

A vaskor végeztéhez közeledve elértem egy olyan küldetéshez, ami így hangzik:

,,Éheztesd ki őket!

Felség!
Ha el akarod vágni Hasdrubaal seregének az utánpótlási vonalát, küldj oda néhány embert, akik őrzik majd az utakat.

Szükségesek: Törölj egy egységet!,,

Ennél a küldetésnél mégis mit kell csinálni? Mert halvány fogalmam sincs, mire gondolhat itt.
A válaszokat előre is köszönöm.

KingJ
 

DeletedUser36

Guest
Hát én nem találkoztam ilyennel:De olyannal igen törölj egy eséget vagy hármat:Törölj katonát:)
 

DeletedUser13008

Guest
És megvan:D Köszönöm. Habár nem tudom mire volt ez jó, de egy lándzsás törléséért kaptam 500 alapanyagot:D
 

DeletedUser

Guest
Gondolom csak a történet kedvéért történt, meg hogy az egység törlést gyakoroltassa veled. :)
 

DeletedUser17393

Guest
Sziasztok!

Belefutottam egy olyan hibába, hogy " Ragu Silvertongue" küldetése:
"Szivárogj be Pfefferberg 3 szektorába" a problámám az, hogy (összesen 4 szektora van) én már 2-t elfoglaltam, így nem tudom végre hajtani és meg sem tudom szakítani a küldetést.

A segítségeteket előre is köszönöm Wolf55
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Próbálj meg beszivárogni a másik kettőbe, és próbálj meg kikapni. Ezt a legegyszerűbb 1 egységgel megtenni. Ha megpróbáltad háromszor a beszivárgást, és így sem megy, akkor hódítsd meg az összes szektort, így hátha frissítődik a rendszer, és vele együtt a küldetés is.

Ha így sem.... tudod a dolgod :D
 

DeletedUser11

Guest
De beszivárogni csak 1x lehet, Tyrs...

Na, akkor ez az én hibám. Köszönöm az észrevételt. Kérlek máskor is javítsatok ki, ha butaságot mondok, én is hibázhatok. Akkor a második eshetőségre kell figyelni, próbáld meghódítani az összes provinciát, és ha nem tudsz továbbmenni, írj egy jegyet a Supportnak.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A virágzó középkorban biztos, hogy így néz ki a ragu?
627438216RS1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mert ez engem gyanúsan az előző korira emlékeztet...
 

DeletedUser11472

Guest
Sziasztok!

Nem akartam már új témát nyitni, megpróbálom itt feltenni, hátha nézi valaki, és tudja a választ.

A küldetésekkel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy valahol meglehet nézni, hogy milyen küldetések vannak a játékban? Itt most az összesre lennék kíváncsi, amit a játékban a különböző emberek adnak.

Előre is köszönöm.
 

DeletedUser11

Guest
Huh,hát ez elég nagy kér(d)és.

lehet, hogy megcsinálom, de az hihetetlen nagy munka.
 

DeletedUser11

Guest
Na, most nekiállok elkezdeni a küldetések súgót, de nem ígérek semmit, nagyon nagy munka, ha lesz fejlemény látni fogjátok.

- - - Updated - - -

Bárkinek van valami ötlete, hogy mi szerint lehetne külön sorolni őket?

Én nem ismerem a játékot, ezért kérdezem. Azt tudom, hogy van mindig a fő hapsi, ezt a silvertongue, van egy duci hölgy, és egy katona.

Csak ez a három fő személy van, vagy ha nem is csak ők,mindig e három személy rangját váltó emberek változnak?
 

DeletedUser

Guest
Van még az építőmester meg a bolond meg még egy öreg hapsi, bár őt úgy rémlik inkább csak az elején láttam.
 

DeletedUser11

Guest
Van valami ötleted, hogy mi szerint csinálhatnám meg?

Úgy gondoltam, hogy elkezdeném, és ahogy haladok a játékba megcsinálnám őket, és felraknám őket. De lehet úgy is, hogy külön válogatva csinálom meg.

Ebben kicsit tanácstalan vagyok, ezért kérem a segítségeteket, és elég nagy munka, így nem akarom elölről kezdeni, ah elrontok valamit.
 

DeletedUser

Guest
Háát szívesen segítek, de a régi küldetésekre már nem emlékszem...
Szerintem jó az, hogy emberenként összegyűjtöd őket.
 

DeletedUser11

Guest
De ahhoz több topic kéne. Így is örülök, mint majom a farkának, ha DaN ad egy kis jogot, hogy legalább frissítsem a súgókat az új korra, és javítsam a hibákat. Mert más nem fogja őket megcsinálni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent