Küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1458

Guest
Sziasztok!

Hogy lehetne kihagyni egy küldetést, ha nincs olyan lehetóség, hogy megszakítás?
Erről lenne szó: Építs egy császári laktanyát, egy muskétás lőteret vagy egy ranger tábort.
Muskétás lőterem már van a másik kettőt pedig nem akarom megépíteni. A ranger tábor melyik lovas lenne?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Nymeria,

A ranger táborban a lövészeket tudod csinálni. Sajnos a főbb küldetéseket (pl. amit Ragu Silvertongue ad) nem tudod lenyomni.

Vagy megcsinálod a feladatot, vagy otthagyod, amíg el nem tűnik. Sajnálom, de ebben többet nem tudok segíteni.

-T-
 

DeletedUser1458

Guest
Köszönöm a segítséget.
Pontosan melyik lövész lenne a ranger?
 

DeletedUser11

Guest
A gyarmatosítás kori lövész a ranger. Neki van különleges képessége, a rejtőzés.

De minden információt megtalálsz az ismertető: egységek topicban.
 

DeletedUser

Guest
Szia/Sziasztok!
Lenne egy kérdésem nem tudom jó helyen teszem fel vagy sem?!
Minden szentek előtt indítottatok egy külön küldetést (Helloween)!
Sikerült teljesítenem minden küldetést és a legvégén megkaptam a Graveyard-ot, ami bekerült a raktáramba!
Jelenleg ezt az épületet meg tudom építeni, vagy akár törölni, de feltüntetett a két lehetőség között egy olyat, hogy ajándékozható. Na most ez inaktív, de a későbbiekben ez lehetséges lehet és, ha igen mikor?
 

DeletedUser11

Guest
Szia valter88, Üdvözlünk a Fórumon!

A raktár sajnos még nem üzemel. Már több hónapja várjuk, hogy legyen belőle valami, de sajnos még nem jutottak semmire vele kapcsolatban. Az elkövetkező frissítések egyikében biztosan találkozhatunk majd vele. Ha bármi információ lest róla, arról mindenki értesülni fog,
 

DeletedUser

Guest
Tudnátok segíteni. Ragu kéri, hogy fejlesszem ki a víztározókat. Az melyik a tudományfán?
 

DeletedUser1698

Guest
Hello.
A késő középkorban található, a kúria után tudod kifejleszteni.
 

DeletedUser

Guest
Üdv!

Van egy küldi, hogy építsek 3 kúriát, de nem reagált az elkészülés után. Hiba lehet, vagy elírás, nem kúria kell esetleg?

pele
 

DeletedUser

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy Ragu adott egy feladatot, miszerint építsek romos tornyot. Én ezt nem szeretném - mert nem éri meg - viszont itt nincs a küldinél megszakító gomb. Ez hiba, vagy van olyan küldetés amit nem lehet megszakítani.
 

DeletedUser11

Guest
Szia Haragos Hegy,

Ragu Silvertongue küldetéseit nem lehet megszakítani, ezek a fő küldetések.
 

DeletedUser20424

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy Ragu adott egy feladatot, miszerint építsek romos tornyot. Én ezt nem szeretném - mert nem éri meg - viszont itt nincs a küldinél megszakító gomb. Ez hiba, vagy van olyan küldetés amit nem lehet megszakítani.

Üdv!

Ragu küldetései egy idő után eltünnek.

Üdv:
kazoda1
 

DeletedUser21468

Guest
Sziasztok!
kérdésem a következő:a gyarmatosítás korának végére értem és kaptam egy hóemberes feladatot, hogy költsek el 18 forge pontot - hogyan tudom ezt megtenni?
Köszönet
:)
 

DeletedUser21469

Guest
Sziasztok!
kérdésem a következő:a gyarmatosítás korának végére értem és kaptam egy hóemberes feladatot, hogy költsek el 18 forge pontot - hogyan tudom ezt megtenni?
Köszönet
:)


Szia!

Szerintem dobáld be a szomszéd (vagy saját) nevezetes épületeibe.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19384

Guest
Sziasztok

A téli küldetésből 22 kell megcsinálni. Ebből 21 készen van már napok óta. Sajnos azóta sem kapok több feladatot. Vajon miért ?
 

DeletedUser20919

Guest
Szia
Azért, mert már csak 1 maradt ami még nem került játékba
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent