Következő kor: A jövő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Vanek ur - vegyük ketté a küldetés térképet és a többit.
A helikopter az 1.-n jól használható még a holnap korin, is ellenben sehol máshol nem érdemes használni hacsak nem ágyúval védekezik az ellenfél.
Egyebként a jelenkori egységeket simán elrontották. Védekezni csak tankokkal érdemes (nagy védő bónusz mellett bajnok), támadni meg 1 távolsági + 7 zsivány. Kész ennyi. A másik 3 egység simán felejthető volt (kivétel a heli a térképen).
[...]

Úgy érzem, nem ez volt a felvetés. Én is tudom, hogy mivel érdemes támadni, mivel érdemes védekezni; de attól még nem ezt említették előttem. A felvetés az volt, hogy a leggyengébbek a gyors egységek - és ezt cáfoltam, semmi mást. Már említettem sokszor: ne képzeljetek már bele semmi többet, mint amennyi tényleg benne van; ebben pedig csak ennyi volt.
 

DeletedUser20654

Guest
Vanek ur - bocsi, de úgy éreztem, hogy nem értesz a játékhoz, ezért adtam tanácsot. :)
 

DeletedUser22490

Guest
Én már nagyon vártam ezt a kort. És nem tűnik rossznak. A design az valami iszonyú szép lett! A gusztustalan gyártelepek, meg a sok kínai szemét után igazán kellemes csalódás. A késő középkor óta úgy tűnik most először lehet megint szép a város.
Sajnos a katonai egységek, úgy tűnik megint kiegyensúlyozatlanok. A légpárnás tank veszettül erős, úgyhogy a többi egységgel ahogy elnézem még kísérletezni is kár...
Pedig a rail gun valami iszonyú brutális. Nagyon dörzsöltem a tenyerem, de aztán feltűnt, hogy csak minden második körben tud majd lőni, legalábbis nekem úgy tűnik. Ennek ellenére lehet, hogy nagyon jó lesz, mert a "power shot" spec képességgel valószínűleg mind a reaktív páncélt, mind a rejtőzködést figyelmen kívül hagyja, de lehet, hogy még repülő egységeket is tud támadni.
 

DeletedUser24487

Guest
Szerintem a fejlesztéseket lehetne mondjuk neheziteni,mert igy nem nagy kihivás,a többségnek.
a gvg,már rég reformra szorulna.
és igen,kb 2 egység van minden korban ,amik mellett a többi eltörpül,pedig anno,jól volt,minden egységnek megvolt a saját ellenfele,igy lehetett taktikázni,most már ilyen nincs:(
 

DeletedUser21403

Guest
Hát igen hihetetlen hogy milyen kevés fp kell majd! Az ipari korhoz 1140fp kellett! Most majd a jővő korhoz meg 1887fp! 6 korral későbbi mégis alig nőtt valamit pedig mostmár a nevezeteseket is a végtelenségig lehet húzni amit akkor ugye még nem lehetett!
 

DeletedUser20654

Guest
Sajnos az ágyú megint használhatatlan lesz. Mivel csak a védelmi bónuszt hagyja figyelmen kivül a speciálisat nem. Szóval a tankot nem tudja lőni, a repülőről már ne is beszéljünk.
Ha így marad minden (és jól értelmezem a tulajdonságokat), akkor most csak 1 egységet (tank) lesz érdemes használni.
 

DeletedUser21403

Guest
Hát még csiszolhatnak rajta! Bár én nem nagyon néztem utána de akkor a jelenlegi állás szerint a bajnok se lesz olyan jó?
 

Vanek ur

Aktív tag
Hát még csiszolhatnak rajta! Bár én nem nagyon néztem utána de akkor a jelenlegi állás szerint a bajnok se lesz olyan jó?

Jelen állás szerint a bajnok tulajdonképp csak egy kis pluszt kap: némi támadó- és védőérték-növelés mellett egy kicsit emelik a támadó és védőbónuszait (meg a speciális bónuszait). De semmi extra. Míg azért a tank megkapja a reaktív páncélt, és még azon kívül kap egy jelentősebb távolságnövelést is (7-ről 12-re emelték); így már a bajnoktól is messzebbre tud támadni (vagyis a tüzérség és a távolsági egység után ez lesz a harmadik legtávolabbra támadó egység), és még a nagy mozgási értéke is megmaradt. És ez még akkor is durvává teszi, ha egyébként a támadó és védőértékei alapján meg majdnem az utolsó a korában (csak a távolsági egységek 80/100-as értékei múlják alul a tank 120/105-ösét).
 

DeletedUser22490

Guest
A zsivány kinullázás a cél. Korról-korra egyre önpusztítóbbak az egységek. Ezekkel az egységekkel csak a csaták utáni minimális veszteség növekedése várható. A jelenkorban a veszteségem 0 volt. A holnap korban ez 1 és kettő körül mozog. Itt ez felmegy 3 és négyre is ha jól értékelem.
Tehát a lényeg: Építsed a nevezeteseidet, ne háborúzz!! Egyáltalán minek harcolsz, ha nincsen 87-es szintű castel del monte-d és min. 30-as szintű alcatraz-od ?!
 

DeletedUser21403

Guest
Lehet már tudni hogy mikor fog indulni a jövő kor?
 
Holnap lesz egy elokeszito frissites. En azt mondanam, hogy a holnapi frissitest koveto lesz az uj kor bevezetese.
Altalaban 2 hetenkent vannak a frissitesek, igy szerintem 2 het mulva jon is. De ez csak spekulacio!
 

DeletedUser21403

Guest
Csak azért kérdem mert vki azt mondta hogy a német szerveren Nov. 4.ére van kiírva
 

DeletedUser21403

Guest
Akkor most mi a helyzet? Lehet itt később lesz? vagy csak miután elindul rá egy hétre írják majd ki hogy már itt van!
 

DeletedUser20654

Guest
Néztem, több nemzetnél elindul. pl. holland, lengyel stb.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent