Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Sziasztok.
Nem találom a raktáramban az Azték naptemplom alapját (valószínűleg én voltam a balf@sz és eladtam vagy elcseréltem).
Volt vagy lesz belőle választókészlet, vagy írjak a supportnak?
Csak a Support tud ebben segíteni. Per pillanat a kulturális települések épületei (és részei) sehol máshol nem szerezhetőek be a játékban. Hogy a jövőben, fog-e változni ez, azt nem tudjuk (nem valószínű).
 

Csiliz

Aktív tag
Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban. Elértem a Mars kort.
1. Azok a nevezetesek, melyek a leírás szerint finomítatlan termékeket adnak (már részben ez sem igaz!), melyek az aktuális kor áruihoz kellenek, mit adnak a marsi és a következő korokban? A Marsi korban Marsi ércet kellene adniuk, de az csak a Marsi térképen expedícióval szerezhető! Akkor mit adnak? Mit adnak pl. az Aszteroida övnél, ...?
2. Ha elérem az Aszteroida övet, akkor a Marsi kolónia elérhetetlenné válik a játék leírása szerint. A Marsi térkép elérhető marad. Az expedíció indításához a Marsi ércért kreditek kellenek, melyeket a Marsi épületek adnak. Hogyan jutok ezekhez? Vagy az Aszteroida öv alatt is hozzájuthatok ezekhez? Vagy a későbbi korok kreditjei az előzőekhez is megfelelnek?
3. Vannak speciális épületek melyek eseményeken szerezhetők meg. Ezek egyike-másika termékeket is ad. Korban fejleszthetők. Mindig az épület korának megfelelő termékeket adja, ha nincs másképpen megjelölve (pl. előző kor)?
4. A Marsi kolónián van egy olyan tétel, hogy "Árucikkekre vonatkozó kedvezmény", amely a létfenntartási épületekkel függ össze. Mikor lesz az értéke 0%, 25%, 50%, ...? Ez valami hasonló, mint a városomban a boldogság? Lehet 100% is?
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
1. A marsi érc nem finomítatlan termék, hanem speciális érc. Így azt nem tudnak adni. És nem is fognak.
2. Ha elhagysz egy kolóniát, akkor szintetizálókkal tudsz a fővárosban terméket előállítani.
3. Igen, mindig az adott korban lerakott állapotban lévő termékeket adja.
4. Igen, hasonló a boldogsághoz. Kevesebb arany és alapanyag kell a termelés indításához.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Szép Jó estét mindenkinek!

Pár napja játszom Csupán , lenne pár kérdésem amire nem találtam kielégítő választ a fórumon.

1.Ha jól értelmeztem egy kontinensen rajtam kívül még 79 játékos van.Csupán csak őket tudom támadni, minden játékost egy nap csak egyszer..a kérdésem :Támadás után egyből ki kell fosztani vagy ráérek bármikor fosztani a következő 24 órában?

2. PVP tornyok.Bronzkorban vagyok, elfoglaltam azt a területet amelyik feljogosít arra hogy részt vegyek a Bronzkori pvp csatában. Időközben már elfoglaltam a következő tornyot is...Bronzkori katonáim vannak tehát biztos hogy a bronzkori PVP csata rangsorban fogok szerepelni.Kérdésem: Lehet e egyszerre Több korszak PVP rangsorában szerepelni ?Mert láttam már olyan képet ahol a csávó több ranglistán is szerepelt, tehát több korszakban.Ha igen hogyan lehet?

3.Ha megtámadom bármelyik szomszédomat és leütöm az összes egységét , akkor újra kell e gyártania őket?

4. PVP csata számomra azt jelenti hogy az ellenségem hús vér ember és Ő irányítja a saját seregét, itt is így van ha megtámadok valakit?Én nem így vettem észre.Csupán a berakott védelmével harcolok, tehát a gép játszik az Ö által kiválasztott egységekkel.

5.Lehet e esetleg kikémlelni azt a szomszédomat akit támadni szeretnék, milyen egységei vannak stb!Területfoglalásnál látom a a gép egységeit.

6. Talán olvastam olyat hogy egy bizonyos idő után unalmassá válhat a játék ha csak te vagy aktív a szektorodban, kontinenseden...És erre megoldást is találtak, él e jelen pillanatban ez a megoldás, tehát hogy aktív embereket válogatnak össze s kerülnek egy szomszédságba!

Egyenlőre ennyi, várom a válaszokat, köszönöm:)!

Heló
GG.
Üdvözöllek a játékban, ha most kezdted tényleg,akkor javaslom,hogy ismerkedj a játékkal másféleképp is ,mert rengeteg verzió van,amivel érdekessé teheted magadnak a játékot,nem csak a szomszédok támadása. Egy tipp. A korokkal lassan haladj és fejlődj annyira,hogy legyen elég terméked és a CE 64 kapu biztonságosan menjen ,fp-d legyen bőven a techfára korváltás után.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Üdvözöllek a játékban, ha most kezdted tényleg,akkor javaslom,hogy ismerkedj a játékkal másféleképp is ,mert rengeteg verzió van,amivel érdekessé teheted magadnak a játékot,nem csak a szomszédok támadása. Egy tipp. A korokkal lassan haladj és fejlődj annyira,hogy legyen elég terméked és a CE 64 kapu biztonságosan menjen ,fp-d legyen bőven a techfára korváltás után.
10 év alatt csak kitapasztalta már ezt a játékot. ;)
 

Csiliz

Aktív tag
Az Űrkorszak - Mars techfáján kétszer is előfordul A Mars terraformálása (zöld levél ikon). Van ennek valami jelentősége a játék menetére, vagy éppen olyan "mihaszna dolog", mint a techfán feloldható portrék?!
 
Fent