Jön a kvantumportya

Darkpepp

Aktív tag
Akkor ehhez a jutalomrendszert boviteni kellene mert az 1-3. helyezett kap valamit a 4. helytol mar lofax se jar szinte.
Az elso 3 ceh akik harcolnak a helyekert a tobbi szerintem lekakilja mert semmi extra nem jar.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Akkor ehhez a jutalomrendszert boviteni kellene mert az 1-3. helyezett kap valamit a 4. helytol mar lofax se jar szinte.
Az elso 3 ceh akik harcolnak a helyekert a tobbi szerintem lekakilja mert semmi extra nem jar.
Az a lényeg, hogy olyan céhben legyél, amelyik tudja vinni az első három hely valamelyikét.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Tele vannak talan??!!!
Akkor meg a letszamot kellene boviteni. xD
Nem hiszem.
Nézd meg a csatatéren az első három céhet! Biztos, hogy nincs mindegyik 80 főn. De ha mégis, akkor is érdemes próbálkozni, mert gyakran kiteszik az inaktív tagokat, hogy felvegyenek egy aktívabbat.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Lehet, hogy cél is, hogy csökkentsék a céhek számát, így aki akar valami komolyan vehető jutalmat CST-ből vagy kvantumból, annak nincs más választása, egy top céhbe kell mennie. Így aztán jobban koncentrálódik az aktív játékosbázis.

A céhek számának csökkentése jó gondolat lenne. Azonban ha ezt akarnák, akkor az nem fog sikerülni.
Továbbra is az a tendencia látszik, hogy a regisztrált játékosok maximum 5%-át érdekel a csatatér nyereményen megszerezhető főépület, vagy az újnak mondható kvantum épületek. De esélyes, hogy az 5%-al sokat mondtam.
A többi játékos csak elvan.

Ezért se érthető, hogy miért feszül rá különböző bajnokságokra az inno, amikor a játékosok nagy többségét egyáltalán nem érdekli, így költeni se fog rá.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ha elég lenne, akkor nem írták volna, hogy folyamatosan gondolkodnak és alakítanak a jövőben, hogy financiálisan fenntartható legyen....
Erre gondolsz?
"szeretnénk ha tudnátok, hogy elsődleges célunk a játék integritásának a fenntartása a még gördülékenyebb játékélmény biztosítása és a pénzügyi fenntarthatóság mellett"
Én ezt nem úgy értelmezem, hogy a korábbinál nagyobb bevételre törekednének.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Erre gondolsz?
"szeretnénk ha tudnátok, hogy elsődleges célunk a játék integritásának a fenntartása a még gördülékenyebb játékélmény biztosítása és a pénzügyi fenntarthatóság mellett"
Én ezt nem úgy értelmezem, hogy a korábbinál nagyobb bevételre törekednének.

Olvasd el az egészet, ne csak ezt az egy mondatot emeld ki.
Több ellentmondás van benne az író részéről. Ráadásul a játékosok véleményét abszolút nem veszik figyelembe. Kérdésekre nem válaszolnak se beta-n, se itt, se discordon, és még sorolhatnám.

Szóval az összképet nézd...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Olvasd el az egészet, ne csak ezt az egy mondatot emeld ki.
Több ellentmondás van benne az író részéről. Ráadásul a játékosok véleményét abszolút nem veszik figyelembe. Kérdésekre nem válaszolnak se beta-n, se itt, se discordon, és még sorolhatnám.

Szóval az összképet nézd...
Elolvastam az egészet, de nem találtam más utalást benne a pénzügyi fenntarthatóságra.
Ha Te találtál, akkor másold légyszíves ide!
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Elolvastam az egészet, de nem találtam más utalást benne a pénzügyi fenntarthatóságra.
Ha Te találtál, akkor másold légyszíves ide!

Valóban többször nem említették szó szerint a fenntarthatóságot. De attól, hogy valamit nem mondanak ki nyíltan (sajnos) még ott van.
Ha látod, akkor látod, ha nem akkor úgyis hiába másolok be bármit.
 
Fent