játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Szia.

A Forge of Empiresben nincs vakacio mod, hisz ez alapvetoen nem egy harcos jatek, es ha tavol vagy, vesztesegek nem erhetnek.

Az inaktivitás miatt a szomszéd illetve kialakult céhek esetén a céhtagság elvesztése is veszteség!:/
Szerintem valami megoldást azért ki kellene találni erre!
 

DeletedUser5432

Guest
Tudja valaki miért nem jön be a főoldal sem - eddig semmi baja nem volt.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nem találom a levelezésben,hogy lehet letiltani valakit.
Nem szeretek ugyanis gyalázkodó anyázó leveleket kapni,de mindig van egy-két őrült,aki nem bír magával.....
 

DeletedUser

Guest
Jobb gomb> support

Azt tudom,de nem felnyomni akarom,csak nem akarom olvasni a megjegyzéseit.
Eddig mindenhol le tudtam tiltani az ilyeneket a levelezésben.
Azt hittem,itt is lehet,csak én nem találom,hogy hol......
 

DeletedUser7560

Guest
A céhen belüli körlevél funkcióról van valami hír?
Nem hiszem hogy csak nekünk, magyaroknak, hiányzik
 

DeletedUser2022

Guest
Sziasztok!egy egyszeru kerdesem lenne csak!mivel hogy most mar ket jatekvilag van,lehetseges az,hogy ugyanazzal a felhasznalo nevemmel mind a ket vilagban is legyen egy egy varosom,vagy az mar multizas? ebben nem vagyok egeszen biztos!Tehat ugyanazzal a felhasznalo nevemmel belephetek az Arwahallba is es a Brisgardba is?:) koszonom elore is a segitseget es a magyarazatot!udv: Kenzo07!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!egy egyszeru kerdesem lenne csak!mivel hogy most mar ket jatekvilag van,lehetseges az,hogy ugyanazzal a felhasznalo nevemmel mind a ket vilagban is legyen egy egy varosom,vagy az mar multizas? ebben nem vagyok egeszen biztos!Tehat ugyanazzal a felhasznalo nevemmel belephetek az Arwahallba is es a Brisgardba is?:) koszonom elore is a segitseget es a magyarazatot!udv: Kenzo07!

Természetesen lehetséges.

Multizás, ha egy világba több felhasználói fiókkal lépsz be.
 

DeletedUser2022

Guest
Ja ertem:) tehat akkor ezzel a felhasznalo nevemmel,hogy Kenzo07 lehet varosom mind a ket vilagban?:D koszonom a segitseget!:)
 

DeletedUser

Guest
Ja ertem:) tehat akkor ezzel a felhasznalo nevemmel,hogy Kenzo07 lehet varosom mind a ket vilagban?:D koszonom a segitseget!:)

Ha van szabad hely a világokon akkor igen. (tudom ez itt még nem ügy, de hátha nemzetközi szervereken is játszik valaki)
 

DeletedUser2022

Guest
Persze!jol van akkor!ertem,koszonom a segitseget!:D amugy lenne meg egy pici kerdesem...a jatek az csak a keso kozepkorig zajlik?mert csak addig mutatja a fejlesztesi fat!vagy lesz tobb is csak meg picit elore kell haladnom es akkor fogja mutatni?:)
 

DeletedUser

Guest
Persze!jol van akkor!ertem,koszonom a segitseget!:D amugy lenne meg egy pici kerdesem...a jatek az csak a keso kozepkorig zajlik?mert csak addig mutatja a fejlesztesi fat!vagy lesz tobb is csak meg picit elore kell haladnom es akkor fogja mutatni?:)

Már készül a gyarmatosítás kora.
 

DeletedUser11

Guest
Amint lehet róla információkat tudni, a blog.forgeofempires.con weboldalon, és a Verziófrissítésben is megjelenik! Többet mi sem tudunk!
 

DeletedUser

Guest
Amint lehet róla információkat tudni, a blog.forgeofempires.con weboldalon, és a Verziófrissítésben is megjelenik! Többet mi sem tudunk!

Az nem angolul van véletlen? Mert akkor előveszem a jó öreg gugli trenszlétet... :D
 

DeletedUser11

Guest
De, természetesen angolul van :)

De azt nehogy használd, max. 1-2 szó erejéig :) Ha kell vmi akkor írj nekem, és lefordítom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent