játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok annyi kérdésem lenne hogy lehet törölni épületeket a játékba mert nekem kéne a kis dekorációkatkéne törölnöm hogy építsek,vagy az a következő verzióban lesz?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok annyi kérdésem lenne hogy lehet törölni épületeket a játékba mert nekem kéne a kis dekorációkatkéne törölnöm hogy építsek,vagy az a következő verzióban lesz?

Az építési menüre való kattintással megjelenik még a Szerkesztő/Tervező menü is, amely segítségével Eladhatod, és áthelyezheted épületeidet:

sSrq.png


Az épületek nyersanyagköltségeiről bővebb összeállítást az "Ismertető: Épületek" Súgóban olvashatsz itt!

Javaslom, hogy olvasd el a következő részt: Bevezetés a játékba

Emellett itt a legtöbb kérdésedre választ találsz: GY.I.K.

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok most hogy bejött ez az új verzió pár termelő épületeimnél nem jön be az ablak meg nem jelzi ki hogy mennyi idő van belőle és valaki segítsen ebbe mert elég zavaró :S
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy most volt frissítés ugyebár, és a PvP toronyban, én voltam az 1. és ma járt volna le, de volt a frissítés és eltűnt és most az első és egyben az utolsó ember egy 262 pontos 1 csatás ember, amikor én harcoltam a múltkor 97et azt hiszem...
...az az eredmény visszafog kerülni vagy nem? Ja és én ahogy ezt megláttam csatáztam 4-5öt és a pontom nem került be és a nevem se, szóval most akkor hogy lesz a PvP torony?
Vagy amiatt nem lehet, mert már átléptem a Vaskorba, mert ha amiatt, akkor nem lesz "Vaskor torony"?
Több lett mint 1 kérdés, de ez most jött. :)
Köszönöm előre is,
Baelint
 

DeletedUser

Guest
Ha nem kezdi felírni a pontokat akkor csinálj egy teljes resetet a játékban. Kilép belép ismét, ne csak frissíts. Ha még mindíg nincsenek meg akkor gyorsítótár/süti törlés. A korábbi bajnokságért járó medálokat (elvben) vasárnap kapod meg. Addig már egy új bajnokság fut (csak 2 napos) természetesen újabb medálokért. Utána minden pvp zárás vasárnap lesz, nyitás hétfőn.
 

DeletedUser3243

Guest
Nálam is furcsaságok vannak a Pvp tornyokban, vagy lehet így a normális csak még nem szoktam meg :)
A frissítéssel meg kaptam a medálokat, mintha vége lett volna, viszont azt írja, hogy 2 a másiknál 4 nap múlva jár le és a pontok ott vannak. Kipróbáltam ha pvp-zek akkor a pontokat hozzáadja, és nem csak nekem, hanem a többieknek is.
Kérdésem, hogy akkor most ilyenkor hiába mennek be a pontok a tornyok újra indításáig, mert a jutalom már meg volt érte?
 

DeletedUser

Guest
Sipirc!
Rendben, hogy elvben megkapom vasárnap, de akkor azt ma zárták? Tehát én nyertem, mivel ma messze vezettem és a többiek azóta szerintem nem is harcoltak...
...akkor a vaskorszakból is lehet harcolni a bronztoronyba? :eek:
 

DeletedUser

Guest
Igen ma zárták az összes tornyot.
Az, hogy hogyan működik a pvp torony az aktuális topicban ki van tárgyalva rendesen.
 

DeletedUser

Guest
pvptorony

ez mind szép és jó amit most írtatok de nekem egy kb 15. helyről lépett fel valaki és csakis ő van most a toronyban pedig messze én voltam az első és én nem kaptam meg a díjamat:( előre is köszi



a játékbali nevem patr09 mint ahogy itt ;)
 

DeletedUser3243

Guest
Úgy vettem észre, hogy nagy katyvasz van a pvp tornyok környékén. Ahány várossal bementem ma annyi féle jelenség van.
Van ahol semmi nem látszik hiába harcolok azzal az egységgel ami a toronyhoz korának megfelelő, van ahol megmaradtak a régi pontok és hozzá adja az újabb pvp-ket, van ahol újra kezdte számolni a pontokat.

A piactéren ugyancsak hibásan jelzi ki a szomszédok, és céhtagok kapcsoló használatakor az embereket.

A levelezés nem hibás ugyan, ahogy szét lett szedve a bejövő és kimenő, de így már nehezen követhető egy hosszabb levelezés, ez egy nem átgondolt fejlesztés sajnos. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Valaki nem tudja véletlenül, hogy megoldható-e az, hogy a városomat kitöröljem, de a profilom megmaradjon és újat tudjak kezdeni?? Köszi!!
 

DeletedUser4756

Guest
Az előbb megjelent egy üzenet hogy engem megtámadott valaki, később meg akartam nézni hogy ki támadott meg, de nem találtam sehol. Ezt utólag már nem is lehet megnézni?
Az üzeneteimben nincs semmi..
 

DeletedUser

Guest
Városháza/hírek/eseménynapló
itt kell lennie, ami előfordulhat, hogy már több mint 1 oldalnyi adat van ott; lapozzhatsz benne
 

DeletedUser

Guest
Nem találtam jobb helyet a kérdésemnek,és hasonló kérdést sem.
Nem nagyon értek a böngészős játékok felépítéséhez,de nem lehet lementeni a tartalmat a gépre vagy valami könnyítést kieszközölni neki?Vízözön előtti gépem van és már túl nagy a városom egy ideje ahoz,hogy kényelmesen fusson a játék,nem beszélve arról hogy ha elkezd ugrálni 40-50 doboz reggel.Néha élvezhetetlenségig beszaggat az egész játék és már a gyakori frissítés sem hoz kielégítő javulást.Ha valaki tudná orvosolni a problémámat azért hálás lennék.(a vegyek jobb gépet válaszokra ne pocsékoljátok a betűket)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Nem találtam jobb helyet ezért itt kérdezem!
Van a játékban "Vakáció" beállításra lehetőség?
Köszönöm!
 

DeletedUser11

Guest
Szia.

A Forge of Empiresben nincs vakacio mod, hisz ez alapvetoen nem egy harcos jatek, es ha tavol vagy, vesztesegek nem erhetnek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent