Hadi sikerek

DeletedUser10514

Guest
Eldenboró legalsó melletti tartománya. Ha jól emlékszem, 4 paci, 2 ágyú, egy-egy császári őrség meg hosszúkardos. Kemény.
Emlékszem arra a tartományra. 4számszeres+2barbár+2katapult felállással nem okozott gondot. Szokványos taktika: számszeresek kisétálnak az ágyú hatótávjából, majd barbárok lépnek előre csalinak, utána az ágyúk lesebzése jön. Mondjuk katákat szinte tutira bukja az ember ilyenkor, de ennyi áldozat bőven belefér.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Segitsegeteket szeretnem kerni.
Paruuch utolso tartomanyat kellene meghoditanom, en a bronz korban vagyok( van landzsasom, parittyasom, harcosom es lovasom)
2dardaveto, 2katona es 3 legiost kellene legyoznom
Eddigi probalkozasaim mind sikertelenek voltak.
Nektek milyen egysegekkel sikerult gyozni?

Elore is koszi!

Jah es meg cehet is keresek
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Ez ellen az a leghatásosabb, ha 4-4 lándzsással, és parittyással mész oda, és megpróbálod őket védett (bónuszos) helyre rakni. Előre a lándzsásokat, mögéjük a parittyásokat.Ez be szokott jönni.
 

DeletedUser

Guest
Szia,

Ez ellen az a leghatásosabb, ha 4-4 lándzsással, és parittyással mész oda, és megpróbálod őket védett (bónuszos) helyre rakni. Előre a lándzsásokat, mögéjük a parittyásokat.Ez be szokott jönni.

koszi, megprobalom hatha sikerul;)
 

DeletedUser3968

Guest
hány atapult kell 8 lándzás legyőzéséhez?
nekem jelenleg 6 van.csináljak még többet vagy haggyam?
 

DeletedUser3968

Guest
Eldenboroughval kapcsolatban azt írnám hogy az a szektor ahol van 2 ágyú 2 császári 2 nagy kardos 2 nagy íjas nekem megvolt veszteség nélül 4 trebuchettel és 4 nehézgyaloggal mondjuk az igaz hoogy tele volt dombbal de az újféle bónuszrendszer miatt szerintem ez jó.
És nem ezért tartok itt mert béna vagyok és nem tudtam nyerni hanem mert vagy fél évig nem is játszottam.
 

DeletedUser

Guest
Nos lehet egyedül leszek a véleményemmel (sőt valószínűleg kapok néhány rosszalló kritikát, hogy micsoda butaságokat írok) de én nem fosztogatok hiszen a fosztható pénz és az alapanyag kevés a saját termelésemhez képest (úgysem fedezi a veszteségeket ahol meg nincs veszteségem nincs mit pótolni), a nyersanyagot pedig nem szeretném elvinni ha már nagy nehezen megtermelte (élni és élni hagyni). Természetesen ha valaki kifoszt (ez is érthető hiszen sokan csak azt nézik, hogy van ilyen lehetőség és élnek vele mondván: ez ilyen játék) akkor minden további nélkül fosztogatom akár többször is és ott nem nézem mit vitt, én a legértékesebbet fogom kivárni. A támadásokkal csak a pvp pont érdekel mert akkor épp a medálra hajtok, de ezzel sem foglakozom annyira hiszen nekem elég ha visszatámadom azokat akik engem támadnak (ők persze az összes kicsit is támadják de az nem az én stílusom(pl most 16000 pont körül vagyok így 10000 pont alattit csak akkor támadok ha megtámadott és/vagy fosztott(céhtársamtól vagy tőlem) :) Igaz ritkán fogom megelőzni a ponthajhász "mindenkit betámadok mert én vagyok a legerősebb és megmutatom milyen kemény vagyok mert le tudok győzni egy nálam sokkal kisebbet" típust, de nekem bőven elég a második vagy harmadik hely (viszont számomra felső ponthatár nincs, így erősebbet bármikor megtámadok bár ott néha vesztek, de mivel sokszor nyerek így több pontot szerzek átlagban ami néha elég az első helyre 1-1 toronyban) hiszen a játék hosszútávú emellett persze megértem ha valakinek csak a pvp torony pontjai számítanak a játékban viszont ahhoz is kell használnia a játék többi részét úgyhogy nincs ezzel baj csupán különbözik a hozzáállásunk/játékstílusunk :) Mondjuk ezek közül is azok a "rosszabbak" akik csak pontban nagyon lefelé mernek támadni, és egy hasonlót vagy több pontos játékost már inkább motiválják vagy takarítanak náluk mert tartanak attól, hogy esetleg sereget vesztenek :) Alapból ha a pvp torony miatt támadok valakit írok neki levelet, hiszen nem haragszom rá a levélben pedig vázolom a visszatámadást és így ő is ponthoz juthat (ha emiatt fosztogatni kezd akkor rászállok és addig fosztom míg megunja(rengeteg időm van a játékra)). Az más kérdés, hogy neki viszont van oka haragudni hiszen megtámadtam úgymond ok nélkül de ez már valóban a játék része így ezt a "negatív élményt" fel kell dolgoznia. Azért a végén még hozzáteszem: Akinek nem inge ne vegye magára.

a kifosztást köcsögségnek tartom mert másik hamár ennyit vár mondjuk pl ékszer re akkor az had legyen övé (ha valakinek annyira kell a pvp) hogy megveri a seregem nem izgat elöször vigye ki a területfoglalásokat majd ha minden megvan akkor baszakodjon mással verje meg kapja meg a pontot legyen első de azért fosztogatni nem kéne (pl sporthorgászat kifogom majd vissza kb)
 
Fent