gyémánt probléma

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Igen írtam oda is..de még nem válaszótlak. körülbelül mennyi idő múlva szóktak válaszólni?
 

DeletedUser23155

Guest
Sziasztok!

Telefonon (Vodafone-ról) vettem 200 db gyémántot, de nem írta jóvá nekem a cég, ugyanakkor az utolsó ablakban jelezte a rendszer, hogy "SIKERES FELTÖLTÉS". Hol és hogyan tudnék a support-nak üzenni, illetve mit tegyek??? (telefon, mail, üzenet)
Jó játékot!
 

DeletedUser21403

Guest
A játékon belül bárhol jobb klikk az egérrel és ott válaszd a support lehetőséget és már tudsz is nekik írni ez ügyben!
 

DeletedUser23179

Guest
Sziasztok, mostanában 1-2 hónapon belül elég sokan nem kapták meg a 200 gyémántot a meghívott és vaskorszakot elért barátokért. Engem amikor meghívott a munkatársam neki mutatta a karakteremnél 1 zöld csík hogy haladok a játékban. Az utóbbi időben arról panaszkodnak , hogy már nem is jelzi a meghívott karakter alatt semmi a haladást, és ha nincs ez a csík akkor nem is kap gyémántot a meghívó. Azt hittem elrontanak valamit ezért én is meghívtam egyik barátomat, adott 1 játékbeli nevet, email cím, beírtam a játékbeli nevem elküldtem a meghívót. Ő rákattintott a megjelenő hivatkozásra belépett a játékba , regisztrált, visszaigazoló linket is aktiválta. Soha nem léptem be az ő gépén ő sem szokott nálam gépezni, 40 éves elmúltam, számítástechnikában dolgozunk 100% -ban kizárt hogy valamit rosszul csinálnánk vagy tettünk volna valamit ami akadálya lenne a 200 gyémántnak. Igaz még jó pár nap mire eléri a vaskort de akinek nem volt haladást mutató zöld csík annak gyémánt sem volt. Mit lehet tenni ?
 

DeletedUser1300

Guest
írni kell supportra. a városodon bárhova jobbklikk és már írhatod is.
 

DeletedUser

Guest
Hi!Nem kaptam meg az ígért 200 gyémántot. NEM HASZNÁLUNK 1 IP CÍMET! Hol lehet reklamálni???
 

DeletedUser

Guest
Szia Lessergod!

Csak egy kicsit kellett volna visszaolvass ...

Jatekfeluleten barhol egy jobbegerklikk - kivalasztod a support-ot es maris tudsz jegyet nyitni amiben leirhatod a problemad.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser

Guest
Szép napot!
Meghívtam egy játékost és Ő az Arvahall világban el is érte a vaskort de nem kaptam meg a jutalom gyémántot!
Mi lehet az oka?
Én a Brisgard világban vagyok.
A meghívásoknál nem írják,hogy azonos világban kell lennie.
Nem használunk azonos internetet.

A választ előre is köszönöm:Jorik
 

DeletedUser23270

Guest
sziasztok eltüntek a gyémántjaim igaz nem volt sok de az a kevés is elpárolgott és hova???? szeretném vissza kapni
 

DeletedUser3

Guest
A gyémántok nem tűntek el, egy szerver jelenlegi elérhetetlensége okozza hogy 0-t látsz. Hamarosan helyreáll, addig a türelmedet kérjük.
 

DeletedUser22049

Guest
Üzenet törölve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy 2 alkalommal is eltünt 200 gyémántom. Mindhárom világban játszom.Az Arvahll-on felhasználtam, és a másik kettőn is levonta. Mi a teendő? A választ köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy 2 alkalommal is eltünt 200 gyémántom. Mindhárom világban játszom.Az Arvahll-on felhasználtam, és a másik kettőn is levonta. Mi a teendő? A választ köszönöm.

A vásárolt prémiumot mindhárom világban tudod használni,azért "tűnt el".
 

DeletedUser

Guest
Szia patyomkin!

Ez nem vásárolt gyémánt! Nem vettem még gyémántot! A kezdő, és a küldetésekből összeszedett gyémantokról van szó. Elköltöttem a kezdő gyémántból 1 színházra, de 3xannyiba került, mert mindenhonnan le lett vonva. Vettem 1 térképrészletet, szintén ez tötént. Ez nem korrekt! Akkor ha kapok 20 gyémántot pl a brisgardon, akkor a másik két világba is jóvá kéne írnotok, mivel a másik két világ kezdő, és jutalom gyémántjaiból is levontátok az 1 világban történt költést.Remélem érthető a problémám.

NagyX
 

DeletedUser21972

Guest
Szia patyomkin!

Ez nem vásárolt gyémánt! Nem vettem még gyémántot! A kezdő, és a küldetésekből összeszedett gyémantokról van szó. Elköltöttem a kezdő gyémántból 1 színházra, de 3xannyiba került, mert mindenhonnan le lett vonva. Vettem 1 térképrészletet, szintén ez tötént. Ez nem korrekt! Akkor ha kapok 20 gyémántot pl a brisgardon, akkor a másik két világba is jóvá kéne írnotok, mivel a másik két világ kezdő, és jutalom gyémántjaiból is levontátok az 1 világban történt költést.Remélem érthető a problémám.

NagyX

Szia Nagyx:)

Igaz nem nekem szegezted a kérdést és nem tartozom a supporthoz sem, de erre még én is tudok neked válaszolni:)

Szóval ,ha mindhárom világban játszol mindháromban ugyanannyi a gyémántjaid száma, ergo ha az A-ban kapsz küldetésért gyémántot azt a B és C világodban is látod....ha a C-ben kapsz akkor a másik 2 világodban is annyival növekszik.
...Ha ugye vásárolsz belőle valamit azzal csökkenti és akkor mind 3 világodban annyival kevesebbed van...nem vonja le 3x csak az adott mennyiségű gyémántod bármelyik világodban kapod is összeadódik és ha vásárolsz belőle levonódik.
Semmilyen kár nem ért , csak annyi hogy a kapott vagy vásárolt gyémántjaidat bármelyik világban felhasználhatod:)
 

DeletedUser

Guest
Szia Lizzy:)!

Látszik, hogy még nem egészen vagyok képben. Ezért jó, hogy megválaszolják a kérdéeket, amik felmerülnek. Válaszod nagyon pontos, érthető.Nagyon köszönöm!

További jó játékot:)
 

DeletedUser23452

Guest
Sziasztok!
Nekem a mai napon, lehet, hogy a frissítés következtében, ezt nem tudom, de eltűnt kb 1000 gyémántom, 3 világban gyűlik egyszerre, és még alig költöttem belőle, de a supportot nem tudom elérni.

Visszaptam, köszönöm! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent