gyémánt probléma

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4400

Guest
07.13-án befizettem a Raiffeisen bank fiókjába 15000 Ft-ot a megadott kóddal és a mai napig nem kaptam meg a gyémántot.Hogyan kell reklamálni?
 

DeletedUser4387

Guest
Használd s upportot (játékban jobb klikk, és nyitsz egy új jegyet a problémával kapcsolatban
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Csak egy kérdésem lenne.
A vásárlásnál az átutalás ( én csekket vélek a képen látni ) az sima befizetés?
Tehát a bankba csak befizetem a megadott számlaszámra?
A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser21713

Guest
Sziasztok!

Szeretnél segítséget kérni. Meghívtam egy ismerősöm a játékban, és amikor elérte az adott kort nem kaptam meg érte az ígért 200 gyémántot. Mi lehet az oka? Az ismerősöm , már elérte a következő kort is, szóval már végleg nem értem, hol a gond. Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel: dake
 

DeletedUser3

Guest
Szia!

A leggyakoribb gond az, hogy azonos internetkapcsolatot használtatok, ezért nem adja meg a játék a gyémántokat.
 

DeletedUser

Guest
Szisztok!

Az előbb vásároltam - volna - gyémántot, a levonás megérkezett sms-ben, de a gyémánt sehol!!
Mi lehet ilyenkor tenni?

Üdv.
Artemis Entreri
 

DeletedUser21752

Guest
Sziasztok!

Ha azonos internetes elérést használunk PL: céges internet! akkor nincs mód arra, hogy megkapjuk a beigért gyémántokat?

Vagy van rá valami megoldás?

Üdv Atisco!
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Atisco,

Azonos internet kapcsolatot használó személyeknek a játék nem adja meg a gyémántot.

Üdv,
Imike
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni 750 gyémántot. A problémám az, hogy sms-ben szeretném ezt megtenni, viszont ott elég behatároltak a lehetőségek. 100 ill. 200 db vásárolható meg egyszerre. Az lenne a cél, hogy kártyával vásároljanak a játékosok? Mert ha 4 részletben veszem meg a gyémántokat, az ugye nem fog bónuszt adni. A legtöbb, amit elértek ezáltal, hogy leteszek a gyémánt vásárlásáról.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Lehet tenni abban az esetben valamit ha utalással vettem gyémántot és nem abban a világban lett elszámolva ahova szerettem volna?
Arvahall világba szerettem volna gyémántot venni,2napja utaltam és most látom,hogy Cirgard világban szerepel a 750gyémántom :(
Nagyon bízom benne,hogy orvosolható a probléma valahogy,mert utalásnál nem láttam semmi olyat,hogy választani kellett volna melyik vilába szeretném a gyémántokat.

Sziasztok!
Lehet tenni abban az esetben valamit ha utalással vettem gyémántot és nem abban a világban lett elszámolva ahova szerettem volna?
Arvahall világba szerettem volna gyémántot venni,2napja utaltam és most látom,hogy Cirgard világban szerepel a 750gyémántom :(
Nagyon bízom benne,hogy orvosolható a probléma valahogy,mert utalásnál nem láttam semmi olyat,hogy választani kellett volna melyik vilába szeretném a gyémántokat.

Vagy most figyelem csak mind a két világban megjelenik a gyémánt?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Sziasztok!
Lehet tenni abban az esetben valamit ha utalással vettem gyémántot és nem abban a világban lett elszámolva ahova szerettem volna?
Arvahall világba szerettem volna gyémántot venni,2napja utaltam és most látom,hogy Cirgard világban szerepel a 750gyémántom :(
Nagyon bízom benne,hogy orvosolható a probléma valahogy,mert utalásnál nem láttam semmi olyat,hogy választani kellett volna melyik vilába szeretném a gyémántokat.

Hali!
A gyémántok mind a három világban felhasználhatók!
 

DeletedUser

Guest
én nem tudok gyémántot szerezni mert csak egy-két küldi ad gyémántot idályig nekem csak 5 db van.A szomszédaim pedig csak olyan házakat épitenek ami csak gyémántba kerülnek
 

DeletedUser21403

Guest
én nem tudok gyémántot szerezni mert csak egy-két küldi ad gyémántot idályig nekem csak 5 db van.A szomszédaim pedig csak olyan házakat épitenek ami csak gyémántba kerülnek

Lehet sőt biztos h ők pénzért vették! A küldetésekkel sokkal nehezebb gyémántot szerezni!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
A múlt héten vettem utalással 750 gyémántot és még nem érkezett meg.
Ilyenkor mi a teendő? Kihez kell fordulni?
Előre is köszi aki válaszol.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Szia!

Ha banki átutalással fizettél,az kb.egy hét alatt érkezik meg.
Ha ennyi idő alatt nem kapod meg,kérlek,jelezd a supporton,mert csak ott tudunk érdemben segíteni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok, nekem is olyan próblémám lenne, hogy a barátom akit meghívtam elérte a vaskorszakot de nem kapam mega gyémántot. Nem használtunk azonos internetkapcsoaltot mivel ő 10 km-re lakik tőlem.. két külön faluban élünk :/
Ilyenkor mi a tehendő?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent