Kibeszélő Futballkupa esemény kibeszélő

Andy66

Új tag
Az a baj Veletek,h nem értitek a játékot! Ész kell hozzá,nem annyi,mint az " ITT A PIROS,HOL A PIROS"-hoz,de ott legalább nyerhetsz!Értelmetlenebb event még nem volt ennél! Sok ember nem veszi észre,h mire megy ki a játék,és bosszankodik,hogy nem nyer! Dél-Afrikában nincs annyi gyémánt,ami itt kellene!De az a bolond,aki ezért egy forintot is ad!Elvileg ez egy ingyenes játék! Ja mégsem...:((((
 
Az a baj Veletek,h nem értitek a játékot! Ész kell hozzá,nem annyi,mint az " ITT A PIROS,HOL A PIROS"-hoz,de ott legalább nyerhetsz!Értelmetlenebb event még nem volt ennél! Sok ember nem veszi észre,h mire megy ki a játék,és bosszankodik,hogy nem nyer! Dél-Afrikában nincs annyi gyémánt,ami itt kellene!De az a bolond,aki ezért egy forintot is ad!Elvileg ez egy ingyenes játék! Ja mégsem...:((((
Valamiből csak fizetni kell az áramot, amit a szerverek használnak.
 

DeletedUser27509

Guest
Gyemant nelkul maximalisan teljesitheto a 2fo epulet illetve ha kivarod a napi fonyeremenyt ami kell abbol is nyithattsz boven:)

Ha utana nezne aki panaszkodik hogy mit nyisson amivel a legtobbet halad elore,akkor nem panaszkodna itt.

Bajnoksaga resze hogy elso 10ben vegezz gyemant zabalo,de nem ad hu de nagy nyeremenyt amivel sokat vesztenel.
Az pedig hogy van ugymond fizetos resze a jateknak meg egyertelmu,ugyanis ha nem lenne olyan aki penzt kolt ra,ergo valakiknek,kiknek megeri futtatni tobb szervert,foglalkoztatni fejlesztoket stb stb!
Ha meg nincs bevetel ez mind megse valosul ugyanis azert hogy te jol erezd magsd,vagy ingyen jatsz senki nem fog jopofizni,mert neki ez a megelhetese!

Te se mesz be a munkahelyedre jotekonykodni,ha nem kapsz erte fizetest!
 

DeletedUser23889

Guest
... Ha utana nezne aki panaszkodik hogy mit nyisson amivel a legtobbet halad elore,akkor nem panaszkodna itt....

Azért ne nézz le minket ennyire. Amit te írsz az full naívság. Ugyanis csak az a baj, hogy hiába nyitsz jót, amiben nagy az esélyed egy nyereményre, akkor sem garantált, hogy azt kapod meg. Egy valamit ebben a játékban megtanultam. Az esélyek és a %-ok semmit sem jelentenek. Itt mindennek akkor van esélye, ha a programozó is úgy akarja. Pl. A régi focis event esetében ha 10%-od volt gólt lőni, akkor minimum 20.-ik lövésre sikerült, de volt, hogy mázlink volt és megkönyörült rajtunk a gép.

Persze fent kell tartani a szerverfarmot, meg mindent, de azért nem csak a játékosokból élnek, vannak kemény szponzorok és hirdetési bevételek is.

Egyébként meg aki gyémánttal halad előre, azoknak nyissanak egy másik platformot. Versengjenek ott egymással. Igaz nem veszítünk sokat a nagy nyereménnyel, de máshol igen. Ha te 3 bajnokságból 2-őt vesztesz, ők pedig minden nap minden bajnokságon nyernek, mert gyémánttal turbózott csapatuk van, akkor előrehaladást és nyereményt is vesztesz, vagyis ha erről az oldalról nézed, akkor bizony sokat bukunk.

Egyébként meg ha az alap focit nézed, akkor ott még a vesztesnek is jár pont. Itt meg semmi.
 
Esküszöm néha a support tagjai beregisztrálnak ide álnéven, hogy itt is hirdessék az igét! Nekem eddig a mai nap csak a 10/10 vereség jött össze. 3 különböző világban. Véletlen? Meséld annak aki még hisz a mesékben.
Igazad van, de a 2négyzet/FP szerintem eddig messze a legjobb arány.
 

DeletedUser23889

Guest
Igazad van, de a 2négyzet/FP szerintem eddig messze a legjobb arány.

Ebben igazad van, de amikor már mindenhol és mindenből FP árad és lassan annyi pénzed termelődik, hogy 200 FP megvásárlása után sem mutatkozik jelentős csökkenés a számokban, akkor már ez lényegtelen. Én minden event-et végigviszek addig amíg gyémánt nélkül lehet és most már ott tartok, hogy ezek az épületek vagy event nyeremények napi 120 FP-t termelnek nekem.

Az amit te írsz akkor lenne szempont és igazán jó érv, ha FP helyett gyémántot termelne.
 

Andy66

Új tag
Ennél bosszantóbb,szervezetlenebb event még nem volt! Még ma is dobálja a kártyákat,aminek végig semmi értelme nem volt!Energiaitalt persze nem dobál! A meccsjegyekkel az arány nem változott továbbra sem!Ennél élvezhetőbb játékot a 4 éves kutyám is ki tud találni! :) Szánalmasak a fejlesztők!
 

Zsebe

Tag
Nagyon szívesen! A városod tele van kacatokkal. Csonka event szettek, nem fullos event épületek, számtalan teljesen felesleges épület, győzelmi tornyok, ipari korban vaskori termelő épület, Delphoi jósda, .... Folytassam még? Értelmes nevid nincs lent. Ami lent van, az nagyon alacsony szintű.
 

Zsebe

Tag
Nagyon szívesen! A városod tele van kacatokkal. Csonka event szettek, nem fullos event épületek, számtalan teljesen felesleges épület, győzelmi tornyok, ipari korban vaskori termelő épület, Delphoi jósda, .... Folytassam még? Értelmes nevid nincs lent. Ami lent van, az nagyon alacsony szintű.
Ja! És ez a legkomolyabb városod volt.
 
Fél órával az event vége előtt incidensben kaptam 10 játékoskártyát. Meccsjegyem már nem volt. Mondjuk ha lett volna, sem lett volna jelentőségük. 5 fp vagy pár ezer medál (amikor többmillióval rendelkezem) mit ér? Ha egyáltalán neyertem volna, hiszen az sokszor még 80% fölötti eséllyel sem sikerült. Persze, semmi meglepő sincs ebben az egészben. mindig is ez az aljas hozzáállás volt jellemző a készítők részéről...
 

Vanek ur

Aktív tag
Félve merem mondani, hogy arany liga lett a vége, gyémánt nélkül. Sokáig 17-20. hely körül voltam, de az utolsó héten alig nyertem, így lecsúsztam a 40. hely környékére. És igen, taktika alapján kellett menni. A meccseknél nem volt szabad a leggyengébbet választani, sőt, még a játékoscserével sem kellett bajlódni mérkőzésenként. Leginkább a legerősebbet, néha a közepeset választottam, így jutottam el idáig. És igen, ki lehetett használni a 'nem teljesen hihető' rendszert, mert ahogy bétán 80%-os esélynél volt olyan, hogy 3-4 alkalommal is vesztettem egymás után, ugyanúgy 30%-os esélynél is lehetett 3-4 alkalommal is nyerni egymás után. És rendszeres volt, hogy ha a legerősebbtől kikaptál, de kértél egy visszavágót (vagyis nem új ellenfelet választottál, hanem csak a visszavágót), akkor már nyertél is. És ennyi.
 
Fent