Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

Próféta

Nagyon aktív tag
Ott elírhattak valamit! Szerintem az a mindenkit támadok gomb lett volna helyesen, de nyilván közbeszólt egy bug ;)
 

Laca-

Új tag
Sziasztok! Teljesen értelmetlenül állok ez a fejlesztés előtt! Homlokegyenest mindennek ellentmond amit eddig tapasztaltam a játékban.
Olvasom, hogy semennyire sem akadályozza a játékot, vagy játékélményt a videohirdetés, de ez egyértelműen nem igaz. Bemennék a kocsmába és nem oda lép be, hanem a hirdetés van az arcomban, miért? Van három fül és a legutolsó a fogadói bónusz az alapbeállitás? Ezen nagyon pozitív lenne változtatni, mert ha ez így szándékos, akkor az kifejezetten ellent mondd a "nem csapom az arcodba a hirdetést" szövegnek.
Emellett a napi videot, ha megnézem, akkor vissza a játékba és az lefagy, bezár, ujramegnyit, küldi ott van, ajit nem kapom meg. Az incidenseket már lavirozva kerülgetem, hogy ne fagyjon ki tőle a játék. Egyértelműen játék és élményromboló tevékenység ez a projekt. Sztem nagyon rossz ötlet volt
 

DragonKid22

Új tag
Sziasztok! Teljesen értelmetlenül állok ez a fejlesztés előtt! Homlokegyenest mindennek ellentmond amit eddig tapasztaltam a játékban.
Olvasom, hogy semennyire sem akadályozza a játékot, vagy játékélményt a videohirdetés, de ez egyértelműen nem igaz. Bemennék a kocsmába és nem oda lép be, hanem a hirdetés van az arcomban, miért? Van három fül és a legutolsó a fogadói bónusz az alapbeállitás? Ezen nagyon pozitív lenne változtatni, mert ha ez így szándékos, akkor az kifejezetten ellent mondd a "nem csapom az arcodba a hirdetést" szövegnek.
Emellett a napi videot, ha megnézem, akkor vissza a játékba és az lefagy, bezár, ujramegnyit, küldi ott van, ajit nem kapom meg. Az incidenseket már lavirozva kerülgetem, hogy ne fagyjon ki tőle a játék. Egyértelműen játék és élményromboló tevékenység ez a projekt. Sztem nagyon rossz ötlet volt
De ha meg is nézed, kapsz X mennyiségű alapanyagot. Minek? Kezdés utáni első pár hétben talán van értelme alapanyagot vagy aranyat felajánlani, de utána... Az arcunkba vágják a vacak reklámokat, aztán kiszúrják a szemünk valami hulladékkal! Csatatér ugyan ez. Ki volt az az elmebajos, aki szerint jó ötlet csatatéren, gyémánt ligában aranyat adni??? Kb. mintha nem is kapnánk semmit.
 
Bár én elsősorban laptopon játszom mostanában, de ha telefonofn be is jönne reklám, arra a pár másodpercre leteszem a telefont, csinálok addig mást, és ha végzett folytatom amit akarok. Szerintem ez tényleg jó így... Nagyon nagyon unalmas volt minden egyes nap több százszor végigkattingatni.
És ahogy a másik topicban is írták, így a készítők is 1 pici bevételhez juthatnak, ha már mi ingyen játszunk.
Ja, csak közben fogyasztja a netem...
 
Fent