Kibeszélő Forge mobil videóhirdetések

Lorant96

Nagyon aktív tag
Lenne pár kérdésem:
1. Hogy lehet valakinek 234 szomszédja, 100 céhtársa és 333 barátja?
1656504973893.png
2. Ki lesz javítva az a hiba, hogy a játékosok egyidejű támogatásakor a motiválj 30 játékost feladat a ténylegesen támogatott játékosoknak csak egy töredékét számolja be?
3. A saját fogadóba be lehet lépni a videóklip megnézése nélkül is, ha annak az ikonja éppen aktív rajta?
4. A fogadó bónusznál az 1 órás pihenő azoknál is jelen lesz, akik nem rendelkeznek a videó hirdetések lehetőségével?
 

-Zorba-

Új tag
Hasonló probléma mint Lorant96-nál: Bétán is tapasztaltam, hogy az egyidejű támogatásra kattintva (nálam) egyáltalán nem számítja be a motivált játékosokat. Javítva lesz, vagy direkt van így?
 

va767

Új tag
Az egyidejű támogatás esetén milyen sorrendben történik a támogatás? Ez pl a Barátság torony bónuszát tekintve egyáltalán nem mindegy. Tegyük fel, van 100 barátom, 60 támogatást tud a tornyom. Ilyenkor azért nem mindegy, hogy a jupiter/vénusz kori barátokon kezdődik a támogatás, vagy pedig a szakadt, bronz/vaskori cimborákon.
 

erika5503

Aktív tag
a reklámokat jó lenne kihagyni egyenesem irritálnak a reklámok. feleslegesek és bugyuták, na meg erőszakosak
én egyenesen utálom mindenhol ahol vannak----TV és még itt is
eddig jó volt a játék, ne alacsonyodjatok le a színvonallal a kereskedelmi TV- színvonalára :(
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az egyidejű támogatás esetén milyen sorrendben történik a támogatás? Ez pl a Barátság torony bónuszát tekintve egyáltalán nem mindegy. Tegyük fel, van 100 barátom, 60 támogatást tud a tornyom. Ilyenkor azért nem mindegy, hogy a jupiter/vénusz kori barátokon kezdődik a támogatás, vagy pedig a szakadt, bronz/vaskori cimborákon.
Random támogat
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
a reklámokat jó lenne kihagyni egyenesem irritálnak a reklámok. feleslegesek és bugyuták, na meg erőszakosak
én egyenesen utálom mindenhol ahol vannak----TV és még itt is
eddig jó volt a játék, ne alacsonyodjatok le a színvonallal a kereskedelmi TV- színvonalára :(
Nem kötelező megnézni őket.
(Én se szeretem [sehol] a reklámokat.)
 

LoveCanKill

Aktív tag
Bár én elsősorban laptopon játszom mostanában, de ha telefonofn be is jönne reklám, arra a pár másodpercre leteszem a telefont, csinálok addig mást, és ha végzett folytatom amit akarok. Szerintem ez tényleg jó így... Nagyon nagyon unalmas volt minden egyes nap több százszor végigkattingatni.
És ahogy a másik topicban is írták, így a készítők is 1 pici bevételhez juthatnak, ha már mi ingyen játszunk.
 
Ezt a fogadói bónuszt nem értem. Amíg nem volt ez a külön fül, addig is tudtam aktiválni a bónuszokat. Semmi nem változott,. ugyanúgy tudom aktiválni őket most is... Mi a különbség??
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ezt a fogadói bónuszt nem értem. Amíg nem volt ez a külön fül, addig is tudtam aktiválni a bónuszokat. Semmi nem változott,. ugyanúgy tudom aktiválni őket most is... Mi a különbség??
Az, hogy eddig csak 1 vagy 2 bónuszt tudtál egyszerre aktiválni, most meg egyből 4 bónusz lesz aktív.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A kettő nem ugyanaz.
Továbbra is tudsz ezüstért bónuszokat aktiválni.
Ami a harmadik fülön van, az automatikusan aktiválódik (amint belépsz a fogadóba) és négy órán át aktív. Aztán szünet, majd ismét aktiválható egy fogadó-látogatással.

Ez csak PC-n működik így. Az alkalmazásba reklámokat kell nézz a bónuszokért cserébe.
 
A kettő nem ugyanaz.
Továbbra is tudsz ezüstért bónuszokat aktiválni.
Ami a harmadik fülön van, az automatikusan aktiválódik (amint belépsz a fogadóba) és négy órán át aktív. Aztán szünet, majd ismét aktiválható egy fogadó-látogatással.

Ez csak PC-n működik így. Az alkalmazásba reklámokat kell nézz a bónuszokért cserébe.
Köszi, így már értem. Csak félreértettem a szöveget, hogy "Aktiváld az összes bónuszt azonnal!", mert így azt hittem (én legalábbis), hogy aktiválnom kell bónuszokat, holott már automatikusan aktív.
 

DragonKid22

Új tag
A kettő nem ugyanaz.
Továbbra is tudsz ezüstért bónuszokat aktiválni.
Ami a harmadik fülön van, az automatikusan aktiválódik (amint belépsz a fogadóba) és négy órán át aktív. Aztán szünet, majd ismét aktiválható egy fogadó-látogatással.

Ez csak PC-n működik így. Az alkalmazásba reklámokat kell nézz a bónuszokért cserébe.
PC-n meg van adblock és azért nem bobja be a reklámot.:D
 

DragonKid22

Új tag
Remélem, hogy akik eddig gyémántoztak, azok ezek után visszavesznek. Undorító, amit a reklámokkal műveltek! Persze a kommunikáció szerint nem befojásolja a játékmentet, de rohadt idegesítő, hogy a fogadóban mindig ez a s**r fogad és mindenhol az ember képébe van tolva! Ugyan nem havi rendszerességgel, de néha vettem gyémántot. Amíg ez a reklámos hülyeség a játékban van, addig rólam lemondhattok, az 100%!
 
Mindenki támogatása: Ez nem rossz, nem kell egyenként véigmenni a szomszédokon és a céhtársakon. De nem lehetne egy ugyanilyen gombot betenni a kocsma látogatásokra is? Ugyanis attól még, hogy a barátokat egy gombbal támogatom mindet, egyenként végig kell néznem, mert a kocsmalátogatásra nincs gomb, tehát tök mindegy így, így is úgy is végig kell rajtuk egyenként mennem. Márpedig ha van pl 200 barát, az elég soká tart...
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Mindenki támogatása: Ez nem rossz, nem kell egyenként véigmenni a szomszédokon és a céhtársakon. De nem lehetne egy ugyanilyen gombot betenni a kocsma látogatásokra is? Ugyanis attól még, hogy a barátokat egy gombbal támoigatopm mindet, egyenként végig kell néznem, mert a kocsmalátogatásra nincs gomb, tehát tök mindegy így, így is úgy is végig kell rajutk egyenként mennem. Márpedig ha van pl 200 barát, az elég soká tart...
Csak 140 barátod lehet maximum.
És így már csak egyszer kell rájuk kattintani, nem kétszer.
 
Fent