Kibeszélő Forge Bowl

Kategória: 'Általános beszélgetések', témanyitó: DaN, téma nyitása: Január 10, 2018.

Téma státusz:
Nem lehet hozzászólni.
  1. DaN

DaN Community Manager Csapattag Community Manager

Hely:
    Budapest
    Az esemény kibeszélő témája.

2. Boowoanu

Boowoanu Új tag

Nem:
    Férfi
    :) minden kívánságom így teljesüljön az éven. Pont ezt a témát javasoltam.

3. vjuci75

vjuci75 Új tag

Remélem jobb lesz mint a téli event!A napi küldetés csak nagyoknak,és ráérösöknek hasznos szerintem.

4. koridor

koridor Tag

Azt hiszem én kihagyom.
    Rendes tőlük hogy dolgoztak rajta hogy változatos épületekkel lehessen feldobni a várost, de tele van a raktáram fel nem használt épületekkel. Ha csak azokat akarnám lerakni ami forgét ad ahhoz is kéne vagy 4-5 bővítés.

5. ottokar2

ottokar2 Új tag

Egyetértek koridor játékossal!
    Annyi hasznos ,küldetésből származó épület van a raktárban hogy nem is tudom mind használni !
    Ha már épületet lehet nyerni lehessen hozzá területet is nyerni!
    Az is jó lenne ha a terület az épülettel jár,ha valaki törli vagy a raktárba helyezi az épületet a terület is törlődik vagy a raktárba kerül!

6. Feneséges

Feneséges Tag

Hely:
    Föld
    Ezeket a feladatokat találtam és átírtam magyarra.

Forrás: http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Forge_Bowl_Event

P.s.: Nem állítom, hogy tudok angolul vagy hogy pontosan ezek a feladatok lesznek.

Utoljára szerkesztve: Január 14, 2018
    Novamester kedveli.
  7. XaviBarca1989

XaviBarca1989 Új tag

Sziasztok. Elvileg az új esemény leírásánál két küldetéssor volt említve, egy napi, és egy folyamatosan végezhető. Az angol wiki szerint az első napi küldi is 16.-ával indulna. Csak én tapasztaltam, hogy en nem jelent meg, csak a folyamatosan végezhető?

8. SirSmithy

SirSmithy Tag

A folyamatosan végezhető után jön a napi. Nem vesztesz el egy napi küldetést sem, ha ma nem végzel a folyamatos kuldikkel, akkor a napibol többet fogsz kapni azon a napon, amikor ezeknek a végére értél.

9. Novamester

Novamester Új tag

Nem:
    Férfi
    Mekkora marhaság!! Foglalj ennyi szektort foglalj el annyi tartományt! Mibőőől!! Mit gondoltok a következő Eventekkor mi marad?

10. mcvmx

mcvmx Új tag

Most foglaltam el 5 szektort mire adott egy felfedezési lehetőséget :mad:
    Teljesen megérte.. :D:D

11. Jötün

Jötün Tag

Amerikai football és touchdown-t kell szerezni?! Hol vagy én hősöm Al Bundy mikor a népednek szüksége van rád? Aki nem tudná: Ő 4 touchdown-t szerzett egy meccs alatt. :) Al Bundy.jpg

12. Abrkdbr

Abrkdbr Új tag

Elég homályos az egésznek a leírása. Ezekkel a yardokkal, nem értem, mit akarnak elérni. Mihez kerülök közelebb. Touchdown jutalom - ki érti, mire jó? Gól? 40 yarddal vagyok közelebb... mihez?
    Ha elérem a 20, majd a 40-et, mit kapok? Egy-egy fejlesztést (amikor van 6)? Vagy 3-3-at? Vagy azt is lehet közben nyerni? (Nem volt hozzá szerencsém...)
    A feladatsorokat megtaláltam angolul. Magyarul tilos vagy nehéz lefordítani?

13. Feneséges

Feneséges Tag

Hely:
    Föld
    Melyik mire... a hősök oszlopa fejlesztéssel a hősök oszlopát fejleszti max. a 7. szintig. A fejlesztések után kicsit többet, több mindent ad.
    De nyerhetsz forge pontokat, tudás szentélyét, stb.
    A touchdownhoz. Akkor mint fentebb írtam nyersz valamit és kezdheted megint és ha beérsz, ismét nyersz.
    Szerintem semmit.
    Picit fentebb ott van.

14. koridor

koridor Tag

Az a feladat hogy "Építs gyártóépületet".
    Mi a franc az a gyártóépület ? ;)
    Nekem ilyen nem szerepel az építési menüben :)

15. Feneséges

Feneséges Tag

Hely:
    Föld
    Szia, a feladat előtt vannak ikonok. Esetleg az segít beazonosítani, hogy raktárépület vagy gazdasági épület kell.

16. Malboroman

Malboroman Tag

Sziasztok! 29/40-nél elértem a TouchDown-t és nem kaptam meg a Hősök oszlopa fejlesztést, most járok 30/40-nél és a Hősök oszlopa 3. szinten van, ez reális és csak elnéztem valamit vagy tényleg nem kaptam meg a fejlesztést? Köszönöm a segítséget!

17. SilverPrime

SilverPrime Új tag

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy van e esély arra, hogy a 7-es szintig lehessen fejleszteni gyémánt nélkül?!

Don Wilson kedveli.
  18. Feneséges

Feneséges Tag

Hely:
    Föld
    Szia, nekem az egyik Touchdown után tudás szentélyét adta, a mostani megint oszlop fejlesztés lesz, de a következőnél már 50 forgepontot ad, az ez utáni pedig oszlop fejlesztés lesz. Gondolom a fejlesztés helyett valami mást kaptál.

Szia! Gondolom a halloween eseményen nyerhető temetőhöz hasonlóan, majd a következő eseményeknél lehet nyerni hozzá fejlesztést.

SilverPrime kedveli.
  19. Don Wilson

Don Wilson Új tag

" hatszor lesz lehetőséged fejleszteni!" ezt írja, dobásnál ha nincs fejlesztő akkor elérhető. Az elég kiábrándító lenne ha nem érhető el a főnyeremény.

Utoljára szerkesztve: Január 27, 2018
  20. Silnehancloud

Silnehancloud Új tag

10.:
    Cal Rogers: "Nyerj 3 csatát, anélkül, hogy veszítenél közben VAGY adakozz 40 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és "Költs el 10 Forge Pontot"

Hogyan lehet az előző korból céhbe adományozni? Nekem csak az aktuális kort engedi.

Fel
Téma státusz:
Nem lehet hozzászólni.