Kibeszélő Forge Bowl

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23560

Guest
10.:
Cal Rogers: "Nyerj 3 csatát, anélkül, hogy veszítenél közben VAGY adakozz 40 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és "Költs el 10 Forge Pontot"

Hogyan lehet az előző korból céhbe adományozni? Nekem csak az aktuális kort engedi.

Akkor te vaskoros vagy. :rolleyes:
 

Feneséges

Aktív tag
" hatszor lesz lehetőséged fejleszteni!" ezt írja, dobásnál ha nincs fejlesztő akkor elérhető. Az elég kiábrándító lenne ha nem érhető el a főnyeremény.
Ha csak a touchdown után nyerhető a fejlesztés - napi különleges jutalommal nem - akkor szerintem kétséges, hogy sikerül a 7. szintre fejleszteni az oszlopot. Persze lehetőség van gyémántokkal labdát vásárolni és azzal játszani. Ha igaz, akkor a touchdown után 11 darab fejlesztés kapható.

Szerk.: Remélem neked lesz igazad.:)
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha csak a touchdown után nyerhető a fejlesztés - napi különleges jutalommal nem - akkor szerintem kétséges, hogy sikerül a 7. szintre fejleszteni az oszlopot.[...]

A bétán volt napi jutalomként is (kétszer is); gondolom lesz itt is. Ott is a végére rakták be, vélhetően itt is akkor jön (hisz eddig még nem volt).
 

DeletedUser20654

Guest
Vagy nem lesz, mert így több gyémántot fognak költeni :)
 

DeletedUser25647

Guest
Ez a játék az eddigi legrosszabb,
- mindig céhexpedició után ad olyan feladatot amit csak expedicióban lehet megoldani
- mindig tartományt követel miközben már a korszak összes tartománya megvan
- mindig törölni kell valamilyen épületet hogy megtudd oldani az építésével kapcsolatos feladatot
- mindig szünetet kér ha sikerül végre tovább lépni
- lassan már csak a napi ajándék labdákra megyek...
És meg sem nézem mi a napi nyeremény mert teljesíthetetlen
Csak azokat tudtam megcsinálni ami termeléssel vagy céh kincstár ajándékozással megoldhatók

Akkor lenne jó ha 2 alternatíva közül lehetne választani...

Ugyanez igaz a napi küldetésekre is.
 

DeletedUser25388

Guest
Köszönet a FOE csapatának a Forge Bowl eseményért.
Nekem tetszett. A feladatok végrehajthatók voltak (nem is nehezen), a hősök oszlopa 7. szinten egy hasznos épülete lesz városomnak.
A focit jól animálták.
Gratulálok!
 

DeletedUser25648

Guest
5.szintre sikerült csak az oszlopot fejleszteni, napi nyereményként sem kaptam fejleaztést, szóval ez így egy nagy kalap .......
 

DeletedUser25329

Guest
törölték a véleményem, akkor úgy néz ki olvassák. :)
 

DeletedUser25388

Guest
5.szintre sikerült csak az oszlopot fejleszteni, napi nyereményként sem kaptam fejleaztést, szóval ez így egy nagy kalap .......

A napi küldetések között lehet még oszlop fejlesztő, ahogy májusfa és egyéb fejlesztő is volt már. Persze, ahhoz is szerencse kell.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent