Epuletek lebontasa!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Van valami, amit nem értek. Ma léptem át a Vaskorszakba, mivel kifejlesztettem a cseréptetős házat. Ez nagyon állat, és gondoltam, építek is mindjárt belőle. Csakhogy: a bibi ott van, hogy ugyan több lakost ad, mint a többi, viszont kevesebbet termel, mint a faház és csak alig többet, mint a cölöpház, noha azok előző kori épületek. (Legalábbis nekem még a bronzkori faházam van.) Csak én látom úgy, hogy ez kissé rosszul lett megcsinálva? Különben sem értem, hogy több lakosú épület hogy termelhet kevesebbet.
 

DeletedUser

Guest
A cseréptetős 15 perc alatt ad 18 aranyat. óránként 72
A faház 80at 4 óra alatt: óránként 20
A cölöpház 13at 15 percenként: óránként 52

Az egyetlen bibi a cseréptetőssel a relatíve kis népeség. Ha aktív vagy akkor éedemes a gyors termelésű házakat választani, ha nem akkor a hozzád illőt.

link az aláírásomban a többi házhoz
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm, Sipirc!
Sejtettem, hogy talán itt az idő/termelés mennyiséggel lesz valami okoskodás. :)
De: relatíve kis népesség? A cseréptetős még így is 44-et ad, míg a cölöp 22-őt, a nádfedeles 27-et, a faház meg 32-őt. Bár, ha az árát nézzük, igazad van.
Hát, még akkor kitalálom, hogy lenne praktikus. Nem ülök egész nap a gép előtt, ráadásul dolgozok is, szóval hétköznapokon délelőtt és este tudok felnézni, hétvégén meg attól függ, milyen programom van, de azért egyszer-kétszer akkor is belépek. (Nyilván ez pl. ősszel-télen várhatóan több lesz. :) ) A játékkal töltött idő meg változó.
 

DeletedUser

Guest
A későbbi korokra gondoltam, nincs több 15 perces ház, így a termelése a cseréptetősé igen nagy, de nem tudod sokáig kihúzni velük.
 

DeletedUser

Guest
sziasztok

Talán nem ide illik a kérdésem.
Lehet -e az épületeket forgatni mert én nem találtam ilyen lehetőséget,vagy ha nem a későbbiekben tervezik -e ezt az opciót a játékban?
 

DeletedUser1300

Guest
sziasztok

Talán nem ide illik a kérdésem.
Lehet -e az épületeket forgatni mert én nem találtam ilyen lehetőséget,vagy ha nem a későbbiekben tervezik -e ezt az opciót a játékban?

nem lehet forgatni, és nem is tervezik. így kell tervezned
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent