Epuletek lebontasa!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2022

Guest
Sziasztok!Nekem az lenne a kerdesem, hogy hogyan kell vagy lehet epuleteket lebontani?Ha peldaul egy epuletet mashova szeretnek epiteni.Hogyan tudom lebontani es mas helyre epiteni?Segitsegeteket elore is koszonom!:)

Udv: Kenzo07! :)
 

DeletedUser

Guest
Az építés menüben, a forge-pontok alatt (lap teteje-közepe) jelenik meg opció az épületek eladására és áthelyezésére. Csak azt add el, amire tényleg nincs szükséged.

Sip.
 

DeletedUser2022

Guest
Oke!Megtalaltam!:) Koszonom a segitseget,nagyon hasznos volt!:)
 

DeletedUser2022

Guest
Hogyan tudom a rendelkezesemre allo lakossagot novelni?Nagyon szuksegem lenne ra....:)
 

DeletedUser

Guest
Viszont, ha nincs szabad lakosságod, akkor nem tudsz házat bontani sem.
 

DeletedUser2022

Guest
Na de nincsen szabad lakossagom igy se bontani se epiteni nem tudok!Ezert kerdeztem,hogy meg esetleg mit tehet a lakossag szamanak a novelesere....?:(
 

DeletedUser2022

Guest
De nem tudok lebontani semmit seme,ugyanis egyetlen szabad lakosom sincsen,ami rendelkezesemre allna!Igy nem tudok semmien epitessel es bontassal kapcsolatos dolgot elvegezni!Valahogyan kellene noveljem a szabad lakossag szamat,de ha most jelenleg egy sincs akkor nem tudom....:(
 

DeletedUser

Guest
Miért van az, hogy eladok egy termelő épületet akkor az építéshez szükséges lakosság kevesebb mint felét kapom vissza?
Népessegben szerintem nincs amortizáció.Így nem logikus szerintem.
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

A teljes lakosságot kell visszakapnod! Lehet hogy elnéztél valamit, de lehet, hogy azóta már megjavult a hiba! Ilyenkor egy frissítés sokat segíthet!
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm a gyors választ.
Megnéztem, a hiba valóban megjavult.
Sajnos a már eladott épületeim népessége nem tért vissza!
Van e rá esély, lehetőség?
 

DeletedUser

Guest
Tudsz csinálni egy print-sceent a városról és a lakosságértékről? Lehet, hogy egy házat törölt a rendszer; néha szaggat a flash és rossz koordinátát vesz be.
 

DeletedUser

Guest
Megpróbálom lefotózni és beillesztem ide.
Házat viszont nem vesztettem szerintem mert folyamatosan ellenőrzöm.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok"
Először is gratula nektek a játékhoz nagyon jóó
Most jön a nyaggatásotok :) az igaz,h nem épület építéssel kapcsolatos de nem találtam semmi lehetőséget,h pl. beforgassam az épületeket mert van úgy,h feleslegesen kimarad hely amivel nem lehet mit kezdeni de ha be lehetne forgatni akkor még elférne 1 kicsi épület
Előre is köszike a választ
 

DeletedUser

Guest
Nincs és nem is lesz forgatás. Ez a játék egyik alapja.

itt tudsz tervezgetni
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent