Egy ip ,több felhasználó kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser14993
  • Kezdés ideje

DeletedUser1300

Guest
Én a párommal sokszor egy IP-ről játszottunk, hibáztunk mert nem jeleztük. Nem olvastunk fórumot mert engem csak a játék része érdekelt eddig. Fórumozásról régen leszoktam már. :)
Másik játékvilágban elég jó helyen vagyok tehát kicsit értek is ezekhez a dolgokhoz, csak azt nem áértem, h ha egy moderátort kérek meg arra, h felettesével beszéljek miért nem lehetséges? Mivel azon játékvilágban is egy céhben vagyunk és nem lehet sem eladni sem vásárolni egymástól alapban sem. Ezt a járékfejlesztők meg tudták ott oldani. De látom itt csak olyan mondatok jönnek vissza ami fejben berögzült, betanult. Tiltást mi is adunk, de nem 3 évre. Mielőtt végleges tiltást kapna az illető utána járunk, h miért is volt az a hiba amit elkövettek? Felkutatjuk az okokat és fejlesztjük a játékot is ezzel. Itt csak azt kapom, hibáztál fejezd be. utáld meg a játékot. Anyagi része sem érdekli őket, pedig a cég abból él, mint minden játék. Így nagyon sokan meg fogják előbb vagy utóbb unni a játékot, és nemhogy jönnének hanem mennek majd.

Ha értesz némileg a játékkal kapcsolatos dolgokhoz, akkor azt is tudod ugye, hogy a moderátor és az operátor nem egy és ugyan az. Ezért ha egy moderátor felettesével akarsz játékbeli problémádról beszélni, akkor valószínű átirányít egy operátorhoz. Valamint ha közös IP-ről játszik valaki nem is tud az azonos IP-ről játszó táránál nevezetest húzni. A kereskedésre meg oda kell figyelni.Tudnám folytatni, de ha belegondolsz biztosan rájössz, hogy ekkora ellenőrzéshez mekkora csapat kellene, és az megéri e.
 

DeletedUser22466

Guest
Sziasztok!

Hogyan védekezhetek egy olyan "szomszéd" ellen, aki zaklat?
A történet azzal kezdődött, hogy a nővérem pár hónapig itt tartózkodott nálunk családi okokból. Ő is játszott a gépen, neki is tetszett ez a játék, csak ő más néven természetesen.
A szomszédom céh-ébe belépett, de olyan céh szabályzatot hoztak, hogy pár nap után ki is lépett, mert szinte kötelezően írtak elő dolgokat a céh tagoknak, és ő ezt nem akarta vállalni!
Erre bosszúból, hogy ki lépett a testvérem a céh-héből, engem napi szinten letámad, képes késő estig fennmaradni, hogy támadni tudjon újra, majd éjjel felkelni azért, hogy hátha tud fosztogatni is! Van amikor sikerül neki, van amikor nem!
Kétségbe vonta, hogy a testvérem játszott a másik néven, és nem tudom hogy, de kitiltatta a játékból állítólag! Én nem tudom ellenőrizni, mert a testvérem azóta már vissza ment a saját otthonába (idősebb generációhoz tartozunk) és én nem ismerem az ő belépési adatait, de nem is érdekelt addig sem, mig játszott itt.
A szomszédom azonban ezt nem hiszi, levelekkel zaklat! Mit tehetek ellene, hol jelentsem, hogy tiltsák le, vagy tegyék át máshova szomszédnak, mert ahhoz viszont én elég sok pénzt áldoztam erre a játékra, hogy egy ilyen gonosz, rosszindulatú játékos miatt abbahagyjam! Csak van valami megoldás, hogy békén hagyjon végre?! Várom mielőbbi válaszotokat, hogy pontosan kinek jelenthetem a zaklatását! Köszönöm előre is, Cirgard világban Krisztina királynő
 

DeletedUser21403

Guest
Írj a supportnak ők tudnak csak ezzel kezdeni bármit is!
 

DeletedUser23541

Guest
hat igen engem is tiltottak ezert igaz bar nem is olvastam el a szabalyzatot de most mar tudom ,hogy is mukodik az egesz nem ertem miert nem oldjak fel a jatekom pedig betartanam most mar a szabalyokat amit sajna ilyen drasztikusan hoztak meg
 

DeletedUser21639

Guest
Sziasztok.

A kezdetek óta játszok már a játékkal és mindegyik szerveren is jelen vagyok. A szobatársamnak megtetszet ez a játék és szeretne is regisztrálni. Nos mivel kollégista vagyok így ha éppen nem a barátnőjénél van akkor egy internet kapcsolatról játszanánk együtt.
Gondolom a kereskedés, forge pont adakozás, motiválás, és fosztogatás egymás ellen természetesen tiltot.
A kérdésem pedig az lenne, hogy ezen lehetőségek mellet játszhatunk-e egy internet kapcsolatról?
 

DeletedUser

Guest
Mennyi support tag játszik a BIRODALOM céh-ben?
Vagy mennyi köze van a supportnak a BIRODALOM céh -ben játszokhoz? (rokon,barát,stb......)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent