Cst nagyon laggol! :(

WCS-manager

Új tag
Sziasztok!
Csak nálam jelentkezik a probláma, hogy ha böngészőben játszom, akkor a cst-n minden kattintás után 3-5 másodpercet kell várni, mire történik valami!!?
Mobilon minden ok...
Újraindítás után egy-két kattintásig jó, aztán megint nem!!
Nem tudom, mi történt a frissítés-kor, de valami nem ok!
 

Xadornix

Aktív tag
Valaki azt irja, hogy torolni kell a foe helpert mert az okozza a laggot.
Azt inkább azért érdemes törölni, mert szabálytalan a használata...

És nekem is gyakran akadozik, pedig sose volt fent helper. Aztán hogy ez tényleg lag, vagy csak a kliensoldali kód használja túl az erőforrásokat, azt nehéz eldönteni.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Elég, ha mások használják, attól már belassul.

Azért ha egy bővítmény lefogja a foe szervereit (aminek alapvetően nem is kellene lefognia azt), akkor ott nem a bővítménnyel van a gond, hanem a szerverrel.
Nézd meg a böngésződ (bármelyiket is használod), tele van bővítménnyel amit több millión használnak világ szinten és érdekes mód nem úgy netezel te sem, mint a 90-es évek végén a betárcsázós korszakban...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Igen. Ki kéne tiltani az összes olyan játékost, aki olyan bővítményt használ, ami lefogja a szerver erőforrásait.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Vagy túl sok kérést küld a szervernek.
Gondolom hallottál már a túlterheléses támadásokról.

Ne keverd a dolgokat. Amiről te beszélsz az direkt erre a célra fejlesztett cucc. Amiről én beszélek az egy sima bővítmény, amiből van kismillió a sok sok játékhoz, weboldalhoz és mégis a weboldalak többsége szépen működik mindenkinél.
Szóval amit a foe-ban tapasztalnak a játékosok (országtól és platformtól függetlenül) az egyértelműen szerver oldali probléma.
 
Tegnap nálam is nagyon laggolt a csatatér pc-n, máskor adott idő alatt 2-3 csatát le tudok tolni, míg tegnap csak 1-t, és hosszú másodpercek mire bejött a következő támadás ikon.
 
Fent