Ismert hiba Csatatér hiba?

Xantos Philus

Aktív tag
Nekem is gondom volt hogy nem töltötte be a zászlókat igy egyik másodpercről a másikra kiütötték az ellenfelek a szektrounkat de az előbbi nekem egy kicsit gyanúsPicsArt_03-25-06.04.56.jpg
Elég furcsa színe van annak a D3: Z-nek mintha át lett volna színezve ráadásul pont a pink mellett van így nem lehet tudni, hogy eredetileg a piroshoz vagy a pinkez tartozott ;)
 

Gentor

Tag
"Elég furcsa színe van annak a D3: Z-nek mintha át lett volna színezve ráadásul pont a pink mellett van így nem lehet tudni, hogy eredetileg a piroshoz vagy a pinkez tartozott ;) "

Akkor kérlek vidd rá a kurzort (egeret)egy piros szektorra csatatéren, de ne kattints rá!!! Megakpod azt a színt, mindneféle átszínezés nélkül.

Istenem...


Ja, és persze noymj egy SS-t és tedd be pl Paintbe. Meglátod, hogy a beillesztett képen a kurzor sem lesz rajta.
Ezt csak a egér hiánya gyanúja miatt írom megelőzés képpen...
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Igen érdekes szituáció volt valóban tényleg megérne egy misét a support felé ,megelözendő későbbi ilyen jellegű problémákat .
 

dioka

Tag
Lehet hogy a rozsaszin elfolalta a szektort és utána a kék a kapcsolodó tartományt foglalta el.
 
Úgy látom február óta ezt nem sikerült a fejlesztőknek kijavítaniuk :( Elég bosszantó tud lenni, mikor várható valami v. még mindig folyamatban van és tudnak a hibáról, de nem csinálnak semmit? :(
MInt látható D1B-ben az ellenfélnek ki kellett volna esnie, miután a hozzá való szektorukat elvesztették, de sajnos nem ez történt.
Bugos csatatér.jpg
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Lehet, hogy senkit nem zavart annyira, hogy írjon miatta a supportnak.
Egyébként támadni is tudják, vagy csak ott maradt a zászló?
 
Hát igen, látszik,hogy ez nekik sajna nem sikerül, bezzeg méregdrága gyémántköltésre való különböző akciók azok mennek :(
Ismét egy újabb bug (kontaktszektor nincs, ráadásul még erődítményezés sem volt az adott szektorban)
HB bug.jpg
 

helen

Nagyon aktív tag
A napokban találkoztam vele én is. Érdekes látvány volt hogy ottmaradt a zászlónk, miközben a kontact-szektorunkat rég buktuk már.
 

helen

Nagyon aktív tag
beleütni nem lehet . és ahogy a szektornak változik a tulajdonosa, minden váltásnál csökken a bent lévő ütésszám, így előbb-utóbb lekerül róla a zászló
 
Fent