Ismert hiba Csatatér hiba?

Gentor

Tag
foe bug.jpg
A sárgák támadása B2-Taspacon miért nem szűnt meg? A narancssárga céh gyorsabbal elfoglalta a közepét (B1-et), de a sárgák támadása megmaradt. Jelenleg 184/190-en áll :)

Üdv,
Gentor
 

Gentor

Tag
Igen, még mindig. Van egy tippem, hogy miért lehetett. Mivel a szektorfoglalás kezdeténél 100 kellett hozzá csak szivatás miatt felemelték 190-re (3 palota), ezért a rendszer lehet úgy érzékeli, hogy megszerezte a sárga. Pedig nem...

Nagy csata folyt a B1 és B2 között. A sárgák nem akarták bukni a B2-ben lévő csatát, azért iparkodtak. A narancs pedig le akarta szedni a támadást... Mindketten feltolták 190-re a szektorhoz szükséges pontot. Nos a narancs nyert... félig xD
 

Gentor

Tag
foe bug2.jpg
A biztonság kedvéért mostmár a sarok sem ér össze... :) A sárga megkezdett foglalás továbbra is ott virít 184/190. Befejezni nem tudják még...
 

Gentor

Tag
foe bug3.jpg
A Befejező képen pedig az látható, hogy a sárgák be tudták fejezni a bugos szektorukat úgy, hogy nem voltak vele szomszédságba se...
 

DeletedUser26307

Guest
Ez nem hiszem, hogy bug lenne. Ha már belekezdtek egy szektor foglalásába ott lehetnek teljes foglalásig, vagy míg le nem feleződik mások foglalgatásával 0-ra.
 

Gentor

Tag
A feleződés akkor történik, amikor 2 céh megy egy 3. szektorára. Amelyik céh lassabb volt annak megmarad a támadása azon a szektoron csak lefeleződik, amit 4 óra múlva tud folytatni, ha még szomszédos lesz vele.
 

DeletedUser26307

Guest
Amelyik céh lassabb volt annak megmarad a támadása azon a szektoron csak lefeleződik, amit 4 óra múlva tud folytatni, ha még szomszédos lesz vele.
A megszerzés elkezdéséhez kell, hogy szomszédos legyen a szektor, ha már benne vagy, nem kell annak maradnia.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Igaza van Gentornak. Ha egy céh megkezdi egy szomszédos szekor foglalását, akkor az egyetlen védekezési mósdszer, mint ahogyan a GbG megjelenésénél is olvahattuk az ellentámadás. Más szóval ha elfoglalod azt a szomszédos tartományt, amelyen keresztül titeket támadnak, akkor az ellenfeletek zászlója eltűnik, mivel csak a szomszédos tartományokat lehet tamadni.
Még mindig azt javaslom, hogy írj a supportnak, ha még mindig nem oldódott meg. Egyébként is furcsálom hogy még senki sem szólalt meg.
 

Gentor

Tag
Eddig ez az egyszeri alkalom volt, hogy így történt. Ott szerintem a foglalás közbeni építkezések kavarhattak be, ahogy leírtam. A support team nagy része látja/nézi ezt a forumot, szal írnak itt, ha akarnak.

Gentor
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Hogy a support team látja, vagy nem, az egy kérdés. Hogy ír-e ide, vagy nem, az egy másik kérdés. Hogy továbbítja-e, az megint egy másik kérdés.
Ha biztos akarsz lenni abban, hogy a „talált” hibád elér a megfelelő helyre és választ is szeretnél kapni, akkor a játékon belül a Support-nak írj.
(Jobb klikk a játékban és ott az elérhetőségük.)
 

Gentor

Tag
Tudom, hogy hol lehet elérni őket. :) Nem egy dolgot írtam már nekik. Mint említettem ez csak egyszeri hiba volt.
 

Vanek ur

Aktív tag
Tudom, hogy hol lehet elérni őket. :) Nem egy dolgot írtam már nekik. Mint említettem ez csak egyszeri hiba volt.
Jelenleg. De lehet, hogy legközelebb is megismétlődik. És leeht, hogy nem nálatok, de másnál. Vagy más szerveren. Más országban. ....
A fejlesztőknek meg pont az ilyen infók kellenének, hogy meg tudják akadályozni a jövőbeli hasonló hibákat. Rengeteg ilyen apró hiba van, ami csak nagyon ritkán jön elő (bizonyos együttállások - itt például lehet, hogy az építkezés is benne volt); de annál bosszantóbb tud lenni egyeseknek. És jó lenne megelőzni a következő alkalmakat. Vagyis nyugodtan küldd el nekik. ;)
 

Gentor

Tag
Ismét előfordult az előző eset. Most a D3-Yeraton látható a rózsaszín foglalás, anélkül, hogy lenne vele szomszédos mező.

CsT bug.jpg
 
Fent