Csatatér fejlesztés

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A csatatérrel kapcsolatban lenne fejlesztési javaslatom.
A mostani rendszerben a nem tapasztalt játékosoknál előfordulhat, hogy nyitnak új támadást vagy nem a megfelelő helyre ütnek, ami egy kis céhnél nehézséget okozhat.
A javaslat az lenne, hogy lehessen látni, hogy ki nyitott támadást és ki melyik területet támadja/tárgyalja. Vagy ha ez nehezen megoldható, akkor lehessen jogot adni néhány embernek és csak ők tudnak nyitni támadást.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerintem a csatatéren nagyobb területre lenne szükség, hogy minden céhnek több lehetősége legyen küzdeni.
Illetve már a kezdő szektorban is jó lenne, ha lehetne 3 ostromtábort építeni, vagy ez a tartomány eleve ennek megfelelő bónusszal rendelkezhetne, hogy semelyik céhet ne lehessen a kezdő szektorába szorítani, és ezáltal kizárni a küzdelemből.
Továbbá szerintem az is hasznos lehetne, ha egy adott szektorban egy épületet nem csak egyféle termék kombinációval lehetne felépíteni, hanem lenne mondjuk három féle variáció, amiből lehetne választani, ha valamilyen termék éppen nincs a céh kincstárban. Vagy az is jó lenne, ha eleve csak olyan terméket kérne, ami van raktáron.
 

DeletedUser26703

Guest
Komoly probléma,hogy mobilról sokszor nem lehet belépji a csatatérre,s azt írja ki,hogy az internet kapcsolat nem megfelelő. Ezek után másik világba lépve megfelelő lesz.. visszalépve ismét nem. Jó lenne kijavítani a hibát.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem tudom, hogy az ilyen javaslat tételnek mi a menete, de valami válasznak örülnék.
Illetve annyival még kiegészíteném, hogy ha a fenti ötlet nem jó, akkor az is hasznos lehetne, ha oldalt logolná a rendszer, hogy ki hova ütött a céhből. A mostani log-nak nem sok értelmét látom úgyse.
 

helen

Nagyon aktív tag
Nem tudom, hogy az ilyen javaslat tételnek mi a menete, de valami válasznak örülnék.
Illetve annyival még kiegészíteném, hogy ha a fenti ötlet nem jó, akkor az is hasznos lehetne, ha oldalt logolná a rendszer, hogy ki hova ütött a céhből. A mostani log-nak nem sok értelmét látom úgyse.

Ezt tényleg jó lenne bevezetni, ha már egyszer nem lett lekorlátozva az új támadás indítása, legalább a céh vezetői láthassák hogy ki , mikor , milyen szektoron csinált támadást vagy egyezkedést. Ezzel elkerülhetőek lennének a félrement támadások körüli viták, hisz feketén-fehéren ott lenne hogy ki ütött félre.
Ha más nem, legalább annyi látszódjon hogy a támadást mikor és ki indította, illetve hogy a szektort ki foglalta el.
 
Fent