Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

Sziasztok!

A demónövekedést valaki magyarázza már el nekem újra. 3 szerveren is játszom és mindenhol igyekszem kiütni a demómat, de ilyennel még nem találkoztam.
280 ütés, 70 demó. Csak és kizárólag 20%-kos szektorokat ütöttem. Tehát, ha tényleg 80% a védettség, akkor kb 350 ütésem lenne ennyi demóra.
Lineáris demónövekedéssel ámítottak az új cst bevezetésével, hát ez nem tudom hogyan lineáris, amikor 70 ütésem elment a semmibe!!

Kicsit kezd elegem lenni, hogy már minden is a szerencsén múlik. Szinte az összes event és ezek szerint már a cst is...
Az én játékélményemet nem javítja, hogyha azt tapasztalom, hogy indokolatlanul keresztbe tesz nekem a játék. Lehet valaki ezt élvezi, hát én nem.
ez jó kérdés,sokakat érdekelne. amúgy igen teljesen elmegy az ember játék kedve. 3000+ a támadóm értéke és fele annyit ütök mint elötte joval kisebb támadó értékkel. tisztán random adja,és he kevesen vagytok egy felütésnél akkor meg pár szeki és aznapra annyi. ujabban az Inno nem arra megy hogy minnél többet játszál,hanem töltsd mással a szabad idődet. elég furcsa üzletpolitika de egy ideje ez megy Innoéknál. (gondolom a család az első)
 

Xadornix

Aktív tag
Sziasztok!

A demónövekedést valaki magyarázza már el nekem újra. 3 szerveren is játszom és mindenhol igyekszem kiütni a demómat, de ilyennel még nem találkoztam.
280 ütés, 70 demó. Csak és kizárólag 20%-kos szektorokat ütöttem. Tehát, ha tényleg 80% a védettség, akkor kb 350 ütésem lenne ennyi demóra.
Lineáris demónövekedéssel ámítottak az új cst bevezetésével, hát ez nem tudom hogyan lineáris, amikor 70 ütésem elment a semmibe!!

Kicsit kezd elegem lenni, hogy már minden is a szerencsén múlik. Szinte az összes event és ezek szerint már a cst is...
Az én játékélményemet nem javítja, hogyha azt tapasztalom, hogy indokolatlanul keresztbe tesz nekem a játék. Lehet valaki ezt élvezi, hát én nem.
A független valószínűség már csak ilyen. Néhány száz ütésnél ritkán látszik a tendencia, tízezreknél jobban kijön. Különösen az Inno esetében, akik valahol találtak maguknak egy különösen nagy szórású random generátort :-/

A lineáris növekedést azt teljesen más dologra állították, a demorál hatására. Vagyis nem progresszív/regresszív, hanem egyenletes, akármikor nő a demód, az ugyanannyi alkuköltség/ellenfélbónusz változást kellene jelentsen. Persze ettől függetlenül nem lett igaz, nagyobb demóknál cirka 3-4 ponttal eltolták a skálát, az alját pedig kicsit ellapították, ennyi az egész.
 

Xadornix

Aktív tag
Szia, akkor honnan tehetnék szert magasabb kori egységekre ?És miként lehet ,hogy a kora középkori szomszédnak akinek ilyen serege van, plusz még gyarmati , tábori ágyúval is rendelkezik.
A történet küldetéseket csinálod, ÉS nem csinálsz semmit feleslegesen, pl. a tech-fán csak akkor fejlesztesz, ha kéri küldetés, ellenkező esetben hamar elakadhatsz. Ha jól tolod, simán szerezhetsz 4 korral jobb egységet is. Nekem mondjuk a jelenes városomban van jeges egység, de jött már szembe szintén jelenes kollégánál mélytengeri...
 
A demónövekedés nálam is elég fura. Ma például céhtársam ütött 700-at és 50 a demója. Én is elmentem 50-es demóig: 299 ütés. Ugyanúgy a legjobb szektorokat ütöttük. Érzek némi aránytalanságot, hiszen több mint kétszeresét tudta ütni. Egyszer-kétszer még beleférne ez a különbség, de már a 9. napnál tartunk, és mindig hasonlóan alakul. Létezik, hogy még valami egyébtől is függ a demo növekedése?
Más: ha két lovagitorna-pályát teszek le, akkor összeadódik a bónusza?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Feltűnt, hogy néha nem frissül a térképen a demó százaléka.
Ki- és visszalépés a csatatérre megoldja.
Azt nem tudom, hogy ez csak kijelzési hiba, vagy tényleg rosszul számol ilyenkor.
Ha csak kijelzési hiba, az is problémás, mert akkor ezek szerint nem mindig úgy számol, ahogy mutatja.
 
Nem kijelzési hiba és a frissülés is rendben van. Azóta eltelt néhány óra, most mindketten 72-es demónál járunk. Neki 864 ütése van, nekem 375. Még abszurdabb arány. Valami nagyon nem stimmel.
Az eddigi napok is hasonlóak voltak, feltűnően nőtt a demóm, az övével ellentétben. De a mai már nagyon kirívó.
 

Hellgate76

Aktív tag
Nem kijelzési hiba és a frissülés is rendben van. Azóta eltelt néhány óra, most mindketten 72-es demónál járunk. Neki 864 ütése van, nekem 375. Még abszurdabb arány. Valami nagyon nem stimmel.
Az eddigi napok is hasonlóak voltak, feltűnően nőtt a demóm, az övével ellentétben. De a mai már nagyon kirívó.
Biztos 864 ütés és nem tárgyalás?
 
A történet küldetéseket csinálod, ÉS nem csinálsz semmit feleslegesen, pl. a tech-fán csak akkor fejlesztesz, ha kéri küldetés, ellenkező esetben hamar elakadhatsz. Ha jól tolod, simán szerezhetsz 4 korral jobb egységet is. Nekem mondjuk a jelenes városomban van jeges egység, de jött már szembe szintén jelenes kollégánál mélytengeri...
A kora középkornál megálltam, így nincs azóta küldetés sorom sajnos.
 

Xadornix

Aktív tag
Nem kijelzési hiba és a frissülés is rendben van. Azóta eltelt néhány óra, most mindketten 72-es demónál járunk. Neki 864 ütése van, nekem 375. Még abszurdabb arány. Valami nagyon nem stimmel.
Az eddigi napok is hasonlóak voltak, feltűnően nőtt a demóm, az övével ellentétben. De a mai már nagyon kirívó.
Hát a Te demónövekedésed sem nem kirívó, sem nem feltűnő. Nagy átlagban a várható érték 72-es demónál, ha csak 20%-os célpontot támadsz, 360 akció, még felette is vagy. De a hangsúly itt persze a "nagy átlag" kifejezésen van, minél nagyobb a véletlen függvény szórása, annál nagyobb eltérések várhatóak napi szinten. (Márpedig az Inno valahogy alkotott egy igen nagy szórású randomot...)
Azt viszont elismerem, hogy 72-es demót összeszedni 864 akcióval az elég extrém, mert annak inkább 172 körülinek illene lennie.
 

No Comment

Új tag
Olyan állapotnak nem szabadna lennie. Az előfordulhat, hogy korlépés nélkül megoldhatatlan, de akkor is ott kellene lennie egy küldetésnek, mint ahogy visszatérőnek is kell lennie, amikor a mellékküldetések épp elfogynak.
Nálam is ez volt amikor kora középben voltam, eltünt a visszatérő, gondolom mert nagyon előrehaladtam a térképen.
Csak akkor kaptam vissza mikor felmentem progresszivkorba. Lehet hamarabb is megkaptam volna nem figyeltem mert 5x-es kor váltást nyomtam akkor.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Többször leírtam már (meg leírták a kollégák is) itt is és levelekben is: a visszatérő küldetések csak helykitöltő küldetések.
Csak és csakis akkor jelennek meg, ha nincs másik mellékküldetés, ami foglalja a „helyet”. A bónuszküldetés-sorok és a korokhoz tartozó mellékküldetés-csomagok mindig elsőbbséget élveznek.
 

No Comment

Új tag
Nekem akkor csak 1 küldim volt amit nem tudtam megcsinálni, mert 1 korral magasabb kulturális épületet kért. Amikor ez bejött akkor tünt el minden más.
Korlépés után ezt megcsináltam és visszajött minden. Ezek szerint ez az egy küldi foglalta a helyeket. Már nem izgat.
 
A történet küldetés az lenne,hogy tegyek le egy kulturális épületet a virágzó középkorból, a mellék küldetés, hogy fejlesszem ki az összes technológiát a kora középkorból (de azzal kort is lépnék) azt azért nem csinálom meg.
 
Fent