Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje
Hogy mi lesz az éles szerveren, majd kiderül.

A bétán gyémánt ligában 10 FP-t adogat, sűrjebben, mint az első verzióban, és olyan érzésre, mintha az új épület-részleteket adná ritkábban és az FP-ket gyakrabban, még ad pénzt, alapanyagot, zsiványt.

Egyébként váltásban működik az új térkép a régivel.

ugyan így érzem én is
és valóban így van, előző batlegrundon átlagban minden 4. csata ad töredéket, az újnál ritkább.
8×10 fp-t adott az X1X szektor és sok csatát nem ütöttem benne.
 
Néhány társam azt jelezte, hogy továbbra sem javult meg a batlegrund telefonon.
Nekem számítógépen laggolt az a szektor, ahol más céh is csatázott.
Ahol csak mi ütöttünk, az szépen gördülékenyen haladt.
 
10 fp, 50 termék, 25 gyémánt, 2-3-5 katona, 3 zsivány, alapanyag, pénz jutalmakat ad az új batlegránd gyémántligában.
Kedvenc nótáim hallgattam és arra lettem figyelmes, hogy az NPC-k más kombókkal védekeznek a megszokottnál.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én csak azt szeretném majd megtudni, hogy itt is fog e akadni a csatatér ha pl. minden szektort egyszerre kezdenek el, majd ütni az emberek. Nem egyszer tapasztaltam gyémánt ligában, hogy kb 40 ember kezdett el ütögetni különböző szektorokat és a mobilomon akadt a játék. De volt, hogy a számítógépen is(Inteli5 8GB RAM stb.. nem gyenge a gép ehhez). Ezt a hibát orvosoltátok már az új csatatér behozásával, vagy továbbra is fennáll és a szerver/hálozati problémára utalnak ezek a jelek?

Továbbra is fennáll. :(
 

Xadornix

Aktív tag
Most, hogy hullik belőle pénz és alapanyag, még zavaróbb, hogy csatatér nézetben nem látszanak a küldetések. Ha sikerül is fejben tartani, mikor gyűlt ki egy visszatérő, elég macera a csata közepén kimászkálni begyűjteni...
 

Keaira

Aktív tag
Az új csatatéren van az a nézet, ahol látjuk, hogy hány épület lehet a szektorban, ill. ki van írva a szektor azonosítója. Arra gondoltam, hogy ezt a nézetet lehetne kicsit informatívabbá tenni valahogy úgy, ahogy az alábbi képen van:
1639465009880.png
A három pötty azt jelenti, hogy három épületet lehet építeni. A zöld azt, hogy az épület felépült, a sárga azt, hogy most épül, a piros pedig azt, hogy lehetne, de nincs épület.
De lehetne annyi csík is, ahány épület van és mindegyik progressbar szerűen mutatná az épületek állapotát :)
1639470948576.png
 
Utoljára szerkesztve:

Zsoo1

Aktív tag
Az új csatatéren van az a nézet, ahol látjuk, hogy hány épület lehet a szektorban, ill. ki van írva a szektor azonosítója. Arra gondoltam, hogy ezt a nézetet lehetne kicsit informatívabbá tenni valahogy úgy, ahogy az alábbi képen van:
1529 bővítmény megtekintése
A három pötty azt jelenti, hogy három épületet lehet építeni. A zöld azt, hogy az épület felépült, a sárga azt, hogy most épül, a piros pedig azt, hogy lehetne, de nincs épület.
De lehetne annyi csík is, ahány épület van és mindegyik progressbar szerűen mutatná az épületek állapotát :)
1530 bővítmény megtekintése

szuper lenne :p
 

Xadornix

Aktív tag
ha van időd visszatérőre elég ráérősen nyomhatod :D
Hát a nyüves tárgyalások amúgy is elég ráérős műfaj. :-/
De az esetek felében tényleg nem sietek annyira, hogy beleférne: ha kizöldül a visszatérő, akkor megtekerem.
Viszont kimászkálni emiatt akkor is rengeteg fölös ujjgyakorlat, amikor az idő nem szorít.
 
Sziasztok!
A Becsület szobrából már többé akkor nem lehet sehogy töredéket szerezni? Már nem sok hiányzott hozzá, szerettem volna fullosra húzni...:-((( Írtátok, a következő csatatéren lehet szerezni...mire lehet számítani? A következőtől lehet, vagy csak ott, vagy minden másodikon, vagy választhatóan...stb...tud erről valaki?
 
Fent