Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

rubbish99

Új tag
Bocs, azt hittük support vagy és ezt itt azért van, hogy a kérdéseinkre választ kapjunk. Ha téged a játék érdekel csak, talán nem kellene ilyent vállalni mellette.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Játszom, de engem nem érdekel a logja, sem az, hogy ki mit ütött. Ez csak egyeseket érdekel, na ők szórakozzanak a logokkal.
Én szórakozni szoktam, nem logokat böngészni. Mindenkinek megvan a maga vesszőparipája.

Másokat se érdekelne, ha egyesek nem ütnének be szekiket amikor nem kellene, vagy jelentkeznének ha mégis megtörténik és később odafigyelnének rá. Azonban az emberek egy része nem ilyen. És mivel a többiek játszani szeretnének és nem azzal tölteni az időt, hogy a többi céhnek magyarázkodnak és elnézést kérnek, így kell(ene) a log.
Viszont ha játszol és van lehetőséged megnézni, hogy ez az újítás miként is működik, akkor miért kardoskodtál az ellen, hogy nem úgy van?
 

rubbish99

Új tag
OK, akkor ezt itt talán le is zárhatjuk, elmondtuk, hogy mit gondolunk, talán sikerült meg is értetni.... segítséget nem igazán kaptunk.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
a gyémántért gyorsítást miért nem lehet még mindig látni? ennyire bonyolult lenne egy bejegyzést oda rakni?
 

Xadornix

Aktív tag
Mivel még saját tapasztalat nincs, csak a hirdetés szerinti sorrendben végigszaladok az elemeken.
  • Vízesés-szigetcsoport
Hát, szép dolog a dizájn, de talán háttérkép nélkül kevesebb erőforrás igény lenne, amitől kevésbé akadna.
  • Továbbfejlesztett tartománynevek
Hát, az eddigi változatban betű+szám+név volt a tartományok jelölése, amiből a név kezdőbetűi szépen ABC sorrendben voltak az egyes negyedekben, vagyis lényegében betű+szám+betű volt a jelzés.
Ehhez képest most gyűrűnként indul újra a 3. jel az ABC-ben, mind a hat hatodban, de ettől eltekintve marad a betű+szám+betű...
  • Új jutalomépület
Akinek nincs kedve újabb szobroknak helyet szorítani, azoknak nyilván jó hír, hogy ez majd kicsit más. Mondjuk el még nem adom a fejlesztőket, hátha növelik a max. szintet, de újat alapozni semmi kedvem. Viszont jobb lenne, ha mindenki beállíthatná, melyik jutalomra vágyik inkább (gondolom akinek nem terem szezononként 1000+ töredék , szívesebben gyűjtené csak az egyik fajtát, mint felváltva fél tempóval mindkettőt), és nem a térkép döntene erről...
A láncolható kiegészítés a szokásos "ennél azért van jobb is" érzést adja,..
  • ligák új megjelenítése
Biztos elárul ezt-azt egy céhről, de még nem látom, hogy mit is :)
  • tartomány jelzések
Szuper ötlet végre kiírni a neveket, az épülethely sem rossz. De én azt is szeretném láttatni a kedves tagsággal, hol épül épp táborunk, mert talán illene kivárni (ha lehet), vagy hogy hol mennyi tábor van készen...
Szintén jó lenne, ha nem csak 3 féle jelet rakhatnék egy tartományra (semmi, cél, figyelmen kívül), lennének ennél precíziósabb jelzéseim is, amiket persze irkálok a csatateres körlevelünkbe, de azt is figyelni macerás a tagságnak...
Mennyivel egyszerűbb lenne, ha 1 vagy 2, ad abszurdum 3 karaktert írhatnék minden tartományra, és a céh a saját jelmagyarázatból megfejtené, mit is jelent...
  • LOG
Hát az, hogy ki viszi (foglalja, zárja stb.) az adott mezőt, az tényleg régóta hiányzott a logból. Alapvetően szokásunk elvárni, hogy külön kérés nélkül ne foglaljon el a tagság semmit, esetenként nyomatékosan kérjük, hogy na X tartományt aztán semmiképp, és mégis rendszeresen megesik.
Viszont ez a "Behatolásjelző"... Elolvastam a korábbi véleményeiteket, láthatóan nem ideális arra, amire vélhetően szánták. Ellenben én azt sem teljesen fogom fel, hogy egyáltalán miért szánják ezt és mire. Ha a "figyelmen kívül hagy" az az adott tartomány ütésének tiltása, akkor persze értem. De sem a neve alapján nem ezt jelenti, mi meg aztán pláne nem használjuk ilyesmire. Inkább ilyen "ha tudsz, inkább üss mást", vagy "nézz körül, mert építkezünk mellette, várd ki", vagy "ezt semmiképp ne foglald el, mert a szövetséges mérges lesz". Nos, ilyen körülmények mellett a céhben többnyire érdektelen, ki ütött bele 1-et. Pláne érdektelen, hogy ki üt bele 16-ot. De elfogadom, ha másnak ez fontos, csak ne az legyen, hogy 100 "behatolás" 100 sor legyen a végén a logban...
 

III. Dementia

Aktív tag
Ilyenkor gondolkozom el azon, hogy abbahagyom a fenébe az egészet.
Az, hogy feketeseggű másodrendű polgára legyek egy közösségnek, az egyáltalán nem motivál.

A jelenlegi helyzet szerint csak a PC-ről játszóknak van valódi lehetőségük a fejlődésre.
Gyakorlatilag mind a céh, mind az egyéni akciók le vannak korlátozva a PC-ről játszókra, és ez roppantul kínos, frusztráló.
 

67.Mekkelek

Új tag
Én csak azt szeretném majd megtudni, hogy itt is fog e akadni a csatatér ha pl. minden szektort egyszerre kezdenek el, majd ütni az emberek. Nem egyszer tapasztaltam gyémánt ligában, hogy kb 40 ember kezdett el ütögetni különböző szektorokat és a mobilomon akadt a játék. De volt, hogy a számítógépen is(Inteli5 8GB RAM stb.. nem gyenge a gép ehhez). Ezt a hibát orvosoltátok már az új csatatér behozásával, vagy továbbra is fennáll és a szerver/hálozati problémára utalnak ezek a jelek?
 
Fent