Kibeszélő Céh fórum deaktiválás

arpiodzo

Új tag
Le tudod az üzenetet zárni, így senki más nem írhat oda. A céh vezetői tudják csak feloldani, és beleírni, és megint lezárni. Én inkább a levélből a szövegek szerkeszthetőségét hiányolom. Céhfórumon tudok hozzászólást törölni, vagy módosítani. Ez a levelekből hiányzik. :( Céhfórumra nagyobb szöveget is tudok írni, de a levélben nem fér ez el. Fórumbejegyzésben tudom a szöveget tagolni, vagy kiemelni a fontosabb részeket, levélben ezt nem lehet megtenni, levélben tagolni sem lehet, mert túl sok sorom lesz. :( Levélben sajnos tömörítenem kell a szöveget, így az összefolyik. :(
A főüzenetet nem tudod lezárni, a többit meg el lehet rejteni.
 

Ötzi

Aktív tag
Ez nagyon rossz hír! :( Évek óta használjuk és sok hasznos információt gyűjtöttünk össze, sőt, linkeket is lehetett elhelyezni, ez most nagyon rossz hír és váratlan is. Természetesen igyekszem mindent lementeni, de ezt egy levélben nem fogom tudni prezentálni. Sajnos megint egy olyan dolog került fejlesztésre (vagy megy a süllyesztőbe), amit senki sem kért... :(

cehesforum.jpg
 

arpiodzo

Új tag
Ez nagyon rossz hír! :( Évek óta használjuk és sok hasznos információt gyűjtöttünk össze, sőt, linkeket is lehetett elhelyezni, ez most nagyon rossz hír és váratlan is. Természetesen igyekszem mindent lementeni, de ezt egy levélben nem fogom tudni prezentálni. Sajnos megint egy olyan dolog került fejlesztésre (vagy megy a süllyesztőbe), amit senki sem kért... :(

871 bővítmény megtekintése
Ja, kaptunk 2 hetet, hogy megfelelő helyet keressünk az ott összegyűjtött irományokat. Amúgy ebben a struktúrában lehetetlen létrehozni a jelenlegi levelezésben átláthatóan. Lesz akkor sok újabb levél a céhesen belül, ahol a pörgősebb eseményekhez adunk inkább helyet? Nem beszélve arról, hogy veszítünk vele egy szavazás lehetőségét is, bár a mobilosok sosem tudták használni, de ennek a lehetőségét csak át kellene volna vinni korszerűbben az új felületre.
 

helen

Nagyon aktív tag
A főüzenetet nem tudod lezárni, a többit meg el lehet rejteni.
Értem, és igazad van. Viszont a főüzenetből is törlődnek a régebbi bejegyzések.

Nálunk a főüzenet a dumálós levél, így nincs problémám azzal hogy nem lehet lezárni. Viszont a többi üzenet elrejtésével tényleg probléma lehet. Ezt meg lehetne oldani esetleg úgy, hogy a fontos megjelölésű leveleket ne lehessen elrejteni. Kevésnek találom hogy csak 5 levél lehet fontos jelzésű.. több lehetőségre lenne szükségünk , így, hogy a céhfórumról is a levelezésbe kell áthoznunk a dolgainkat. :( Jóó, tudom, erre azt mondjátok, szelektáljunk. De 1 olyan céh ami már évek óta működik, ha szelektál is, még mindig tetemes mennyiségű irományt kell áthozzon a levelezésbe. :(
 

Ötzi

Aktív tag
De 1 olyan céh ami már évek óta működik, ha szelektál is, még mindig tetemes mennyiségű irományt kell áthozzon a levelezésbe. :(

Reggel lementettem szinte mindent, legalább 30 oldal, némelyik leírásunk kétoldalas is megvan A/4-ben. Nyolc éve működő céh vagyunk, elég sok minden összegyűlt, pedig amit tudtam, töröltem. Egyébként rájöttem mentés közben a megoldásra, készítek egy weboldalt, ahová átláthatóan fel tudok rakni mindent hasonlóan a fórumhoz és témák szerint szelektálni is tudom, így csak egy linket kell rögzíteni főüzenetben, ami ha eltűnik sem baj, mert mindig újralinkeljük. Akár még szavazást is tudok belealkotni, köszönöm, hogy munkát adtak a játék fejlesztői! A csatatér + GvG + CE mellé már nagyon hiányzott, épp azon agyaltam, hogy te jó ég! Mit kéne csinálnom, hogy ne unatkozzak?
 
Utoljára szerkesztve:

helen

Nagyon aktív tag
Reggel lementettem szinte mindent, legalább 30 oldal, némelyik leírásunk kétoldalas is megvan A/4-ben. Nyolc éve működő céh vagyunk, elég sok minden összegyűlt, pedig amit tudtam, töröltem. Egyébként rájöttem mentés közben a megoldásra, készítek egy weboldalt, ahová átláthatóan fel tudok rakni mindent hasonlóan a fórumhoz és témák szerint szelektálni is tudom, így csak egy linket kell rögzíteni főüzenetben, ami ha eltűnik sem baj, mert mindig újralinkeljük. Akár még szavazást is tudok belealkotni, köszönöm, hogy munkát adtak a játék fejlesztői! A csatatér + GvG + CE mellé már nagyon hiányzott, épp azon agyaltam, hogy te jó ég! Mit kéne csinálnom, hogy ne unatkozzak?
Na igen, ebben a játékban céhvezetőnek lenni, majdhogynem főállással ér fel. Talán fizetést kéne kérni... :D
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Sziasztok ! Szerintem is a Céh Fórum nagyon fontos azoknak a Céheknek akik aktív játékot játszanak
 
Céhtárs kért másolatot a Céhes fórumban található egyik leírásunkról. Bemásoltam (volna) neki, mivel azonban egy hosszabb leírásról van szó, első nekifutásra nem sikerült a "...57/20 sortörés..." miatt. Személy szerint én utálom a fölösleges sortöréseket, de abban ugye egyetértünk, h egy hosszabb szövegnél alkalmasint elengedhetetlen a sortörések alkalmazása, és talán abban is, h a 20 bizonyos esetekben édeskevés?
(Az "Új üzenetközpont"-ba akartam írni, de az ugye, szőrén-szálán eltűnt...) ;)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Reggel lementettem szinte mindent, legalább 30 oldal, némelyik leírásunk kétoldalas is megvan A/4-ben. Nyolc éve működő céh vagyunk, elég sok minden összegyűlt, pedig amit tudtam, töröltem. Egyébként rájöttem mentés közben a megoldásra, készítek egy weboldalt, ahová átláthatóan fel tudok rakni mindent hasonlóan a fórumhoz és témák szerint szelektálni is tudom, így csak egy linket kell rögzíteni főüzenetben, ami ha eltűnik sem baj, mert mindig újralinkeljük. Akár még szavazást is tudok belealkotni, köszönöm, hogy munkát adtak a játék fejlesztői! A csatatér + GvG + CE mellé már nagyon hiányzott, épp azon agyaltam, hogy te jó ég! Mit kéne csinálnom, hogy ne unatkozzak?
Üdv a csapatban :)
 

Ötzi

Aktív tag
Gondolom, hogy mindenki megkapta az üzenetet, hogy elhalasztják a deaktiválást. Ez egy nagyon jó hír, személy szerint én nagyon örülök neki. Kedvelem a lehetőségeit, a közvetlen belinkelést és a színezést a kiemelésre. Arról nem is beszélve, hogy így maradt elég idő a weboldal elkészítésére, nem kell elkapkodnom. A halasztás egy nagyon jó ötlet volt, köszönöm!
 
Fent