All in one: az évek alatt összegyűlt javaslataim.

Ali a macska

Új tag
Sziasztok! Nem találtam megfelelő fórumot ehhez a témához, ahol irányítottan a fejlesztőkhöz lehet fordulni (support üzenet küldés után ide irányítottak, a fórumra), de nekem is lenne több ötletem, hogy milyen frissítésekkel lehetne jobb a játék:
- A napi küldetés (láda) teljesítéskor megváltozhatna az ikon, a nap hátra lévő részében, mert így, aki több világban játszik, könnyebb rápillantani, hogy elvégzett e napi feladat - nem csak kinyitás után változna meg, hanem a befejezéskor is.
- Jó lenne látni, hogy a céhtagok online-ak e, vagy mikor voltak kb. utoljára elérhetőek, pl. 2 óraja. (ilyen ötletelést már láttam viszont)
- Ha a céh üzenetekhez lehetne képeket hozzárendelni, így könnyebben lehetne tájékozódni, melyik topic, mire való, vizuálisan is segítene a céhes üzenetek gyors tájékozódásában.
- Privát üzenetnél is lehetne a saját példányunkat fontosnak jelölni, így nem tűnne el a beszélgetés régebbi része.
- Ha valaki kitörli a privát üzenet sajat példányát, ne latszódjon, hogy megszakított üzenet, mert szerintem, csak konfliktus van belőle, illetve az is probléma, ha én törlöm a példányt, a másik tag nem, s beleír, akkor azt az üzenetet nem küldi el nekem - ahhoz neki is ki kell törölni az üzenetet, s újat kezdeni. Fölösleges lépéssorozatok ezek.
- Jó opció lenne, ha a mobil app küldhetne értesítést a fő képernyőre, (ha a játék be van csukva) hogy pl. egy termelés befejeződött, vagy pl. A viking küldetésnél is van, ami bejefeződött, és ez opcionálisan beállítható lenne.
- ha a tak/mot, és fogadóban helyet foglalt értesítés kikapcsolható lenne, hogy a jobb sarokban ne legyen ilyen felugró értesítés

Ezek az ötleteim, remélem, van, ami megvalósítható :) - s elolvassák a fejlesztők is!
 
Fent