A hős meséje kibeszélő /event/

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24612

Guest
Én már rájöttem, hogy nem fontos annyira sietni, mert egy idő után objektív okok miatt úgyis elakadsz, akkor minek? Persze eleinte ha megvolt a nyersanyagom már foglatam is el, most kivárom amíg feladatatba nem kapom. Egyetlen kivétel van a kor határ, mert a 2 féle termelőüzemet minél hamarabb fel akarom építeni, aztán van legalább 1 hónapom a következő korig, de inkább több. Vanek úr megoldását nem tartom jónak, miért ne haladnék ha tudok, majd ha elakadok megállok. Ez kb. olyan, hogy inkább leülök mert úgyis el fogok esni. Az eventes feladatoknak meg a szórakozás lenne a célja, nem az hogy mérgelődjek mert nem tudom megcsinálni. Én sem értem miért foglalni, felderíteni, bár most még könnyen ment, inkább a FP pontokra kellett várnom, de tudtam 1 hetem van az eventre.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...] Vanek úr megoldását nem tartom jónak, miért ne haladnék ha tudok, majd ha elakadok megállok. Ez kb. olyan, hogy inkább leülök mert úgyis el fogok esni. Az eventes feladatoknak meg a szórakozás lenne a célja, nem az hogy mérgelődjek mert nem tudom megcsinálni. Én sem értem miért foglalni, felderíteni, bár most még könnyen ment, inkább a FP pontokra kellett várnom, de tudtam 1 hetem van az eventre.

Mint említettem: mindennek megvan a maga előnyös és hátrányos oldala. Ha elakadsz és megállsz, miközben meg éppen indul egy event, akkor annak is megvan a maga hátránya (pont az, ami miatt felvetődött ez a területszerzéses feladat megkérdőjelezése - és ami miatt én mutattam egy megoldást). De egyébként a példád nem jó, mert ha már analógia, akkor ez inkább olyan lenne, hogy addig mész, amíg teljesen el nem fáradsz, és akkor le kell ülni akárhol is vagy (a Te példád); vagy addig mész, amíg érzed, hogy rövid időn belül el fogsz fáradni, és ott valahol leülsz, ahol jó helyet találsz. És itt nagyon nem mindegy, hogy ha jön valami 'hirtelen' dolog, akkor fel tudsz-e kelni, és menni tovább (mert van még 1-2 terület az utolsó tartományban, amit el tudsz foglalni, vagy meg tudsz venni), vagy ott ragadsz, mert annyira elfáradtál, hogy nem tudsz tovább haladni (mert a következő tartományokban már túl erős egysékgek vannak és/vagy túl drága megvenni).

Azt pedig nem írom le még egyszer, hogy miért kapsz olyan feladatokat, amilyeneket. :) Nem az az event lényege, hogy mindenki meg tudja egyből csinálni (vagy hogy meg tudja csinálni), hanem hogy legyen is benne kihívás (ezért van a végén valami nagyon speciális dolog) - illetve hogy minél többféle feladat is szerepeljen benne.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser21403

Guest
Mennyit tudtok foglalkozni egy ilyen kis eventel! Nekem 5 perc volt az egész vagy talán még annyi sem! :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Mennyit tudtok foglalkozni egy ilyen kis eventel! Nekem 5 perc volt az egész vagy talán még annyi sem! :)

Már írtam a téma elején, ráadásul pont neked hasonlóan bunkó hozzáállásodra/hozzászólásodra:

"Másrészről meg attól, hogy nálad minden ki van már fejlesztve, és minden területet elfoglaltál már (vagy előre tudtad a feladatokat a bétáról - így ezek alapján fel tudtál rá készülni), attól még másnak nem lesz 1 órás event. De lehet mellet döngetni, hogy Te az első között voltál, és milyen ügyes is vagy. Gratulálok!"
 

DeletedUser24612

Guest
Eddig még nem akadtam el sehol sem, persze ebből nem következik hogy ezután sem fogok. Szerencsére vannak térképek, hogy mit kellene elfoglani először, azokat elfoglalom és utána gyűjtögetek. Most is megvan a 2 nyersanyag szektorom és pihi van. Meg persze az event miatt elfoglaltam egy területet. Kb. 3 hét múlva érek olyan messzire a tech fában hogy a következő korba érjek, addig 2 üzemmel összejön annyi, hogy nem lesz nehéz átmenni a Gyarmatosításba. A hadsereget mellőzöm, csak amennyi a védekezésre kell, mert az iszonyú sokba kerül. Ha kellene akkor több nyersanyag termelőre lenne szükségem, mert megkérik az árát :).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent