7. nap

DeletedUser26530

Guest
A legkedvesebb emlékem; nem régen játszom, de máris sok kedves emlékem van, az biztos, hogy az egyik legkedvesebb a Tavaszi Esemény lesz, az utcán ha megláttam egy virágba borult fát, egyből a pagoda jutott az eszembe, és ez sokáig így lesz :) Kedves emlék még az első teljes, összerakott nevezetes épület térképe, és építése, és hogy azért találkoztam kedves, segítőkész játékostársakkal is. Köszönöm a játékot. Bocs ha nem erre gondoltatok. :)
 

DeletedUser26758

Guest
A játék harcrendszere a rég elfeledett "Heroes of Might an Magic" hangulatát idézi. Szerettem azt a játékot a maga idejében. Nagy élmény újra "sakkfiguraként" tologatni a táblán az egységeket. :)
 

DeletedUser26413

Guest
Ereklyék templomát le tettem és egy csomó ritka ereklyét kaptam 1. 100 fp volt
 

DeletedUser26246

Guest
Nehéz egyet kiemelni, mert sokféle jó emlékem van. Fejlődés szempontjából mindenképpen az, mikor elkezdtem építőket fogadni és meglett a nagybárka. Társaságilag mikor csatlakoztam az egyik szerveren a mostani céhemhez. Egy unalmas nap sincs azóta. :)
 

DeletedUser26681

Guest
Amikor először kezdtem el játszani a Forge of Empire játékkal nem gondoltam, hogy rövid időn belül annyira magával fog ragadni, hogy már a harmadik világban a harmadik városomat építem. Mind a három világban más és más szisztéma és rendszer szerint építkezek és játszok, és ez az ami igazán érdekessé teszi a játékot, mert ugyan azzal játszok még is teljesen más mind a három világban a játék.
 

DeletedUser25879

Guest
A legkedvesebb emlékem, amikor az első különleges nevezetes épületemet tettem le, ami az Atlantiszi múzeum volt :)
Nem ez volt az első, de mégis az a tudot, hogy az ismerőseim és a céhem tagjai között ilyen nem volt még senkinek, büszkeséggel töltött el :)
Ekkor még inkább megerősítettem azt a tényt, hogy Dinegu világában az összes nevezetes épületet fel fogom építeni ;)
 

DeletedUser25640

Guest
Egyik legemlekezetesebb pillanat az volt, mikor megtudtam több heti szerencsétlenkedés után, hogy a CE-ben lehet venni extra kört...
 

DeletedUser26472

Guest
Az eddigi legkedvesebb emlékem, amikor először teljesítettem mind a 64 kaput a céhecpedíción.
 
Én emlékszem amikor 2012 nyarán regisztráltam a játékba és még csak ismerkedtem vele hogy mit hogyan kell építeni és mennyire kell figyelni hogy mit fogok építeni és a nyersanyaggal is spórolni ugyanis nem voltak még nevezetes épületek ennyire nem volt könnyű. Régi szép idők. :)
 

DeletedUser26227

Guest
Legkedvesebb emlékem egyben a legkedvesebb játékosom is, aki 70 éves létére a házhoz hozta ezt az "őrületet" és a szó szoros értelmében megfertőzött vele mindenkit a családban. Ennek lassan már három éve és töretlenül tart a szenvedély. Köszönet érte Nagyikának :)
 

DeletedUser26572

Guest
Számomra az volt a legemlékezetesebb, amikor a tavaszi eseményben a japán kert volt a napi különlegesség, és így meg tudtam építeni. Megérte a várakozást, hogy több napig csak gyűjtögettem a lámpásokat. Régóta szerettem volna. :)
 

DeletedUser26469

Guest
Kb. 1 éve kezdtem a játékot.
Alig sikerült összehozni a Bálványok tholoszát 10-es szintre, nagyon örültem neki.
... Kb. 1 hónap után sikeresen eladtam :). ...
Amikor rájöttem, hogy a mellette lévő épület helyett ez ment el a megerősítő kérdés után, már késő volt :):oops:o_O:confused: ... :):):)
 

DeletedUser26372

Guest
Egy régen látott barátomra leltem rá a játékban, és mióta játszom, azóta a barátságunk is ott folytatódott, ahol megszakadt :) Van, illetve volt értelme ide beregisztrálni, azt hiszem, ennél kellemesebb emlékem nem is lehet :)
 

DeletedUser26473

Guest
Még csak pár hónapja játszom így nem sok említésre méltó dolog történt. Viszont a cseresznye fáról való lámpások gyüjtögetése nagyon tetszett.
 

DeletedUser23938

Guest
A legszebb emlékem, hogy a Céhen belül szervezett játék nagy sikert aratott és megoszthattam a nyertesekkel a raktáram egy részét.
 
Fent