7. nap

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
FoE_Logo_AnniversaryResize.png
Kedves Játékosok!

Ma van az utolsó napja a kis ünneplésünknek, ezért a mai napon szeretnénk megismerni legkedvesebb emlékeiteket a Forge of Empire játékkal kapcsolatban! A nyerteseket véletlenszerűen sorsoljuk ki, vagyis a "nagy" és "kis" emléknek is ugyanolyan esélye van a nyereményre!

Ebben a versenyben 7 játékos 700 gyémánttal lehet gazdagabb! Jó tollforgatás!

Kérjük, hogy az emlékeiteket 2019. április 30-ig (23:59:59) osszátok meg velünk. Az emlékeket megosztó játékosok közül 7 nyertest fogunk kisorsolni! :)

*A válaszokatt ide kérjük hozzászólásban beküldeni. A válasz nem fog megjelenni "moderátori engedélyezésre" fog várni!


Véleményeteket az Évforduló Versennyel kapcsolatban ITT mondhatjátok el.

Üdvözlettel:
A Forge of Empires csapata
 
Utoljára szerkesztve:

Zsebe

Tag
Számomra fantasztikus emlék, hogy immár 2 éve annak, hogy a CE-n arany ereklyéből 99%-ban csak szent lángot kapok!
 

DeletedUser26614

Guest
A legkedvesebb emlékem a játékban, amikor sikerült a Tűzpagodára fejlesztenem.
 

DeletedUser26307

Guest
Mielőtt beléptem a PvP világába napokig vacilláltam, mi lesz utána, mert pl. a fosztogatás menetéről, mikéntjéről csekély információ van a wikin, vak világnak tűnt. De túltettem magam ezen, s kb. egy órával később már meg is lett támadva a városom.
Ja, ez nem jó, ez csak egy "kedves" emlék...

Igazán jó emlék(?), hogy találkozok olyanokkal, akikkel társalogni is lehet. És persze boldogsághormont termel minden nevezetes utolsó, addig hiányzó rajzának megjelenése.
 
Üdv. Nekem az egyik legkedvesebb emlékem, amikor rengeteg várakozás után meg kaptam az utolsó tervrajzot a barkához és a termékek is összegyűltek az épület felépítéséhez.
 

DeletedUser25229

Guest
Sziasztok, szeretném azzal kezdeni, hogy szuper a játék, mellyel elég sok időt töltök el. Gratulálok!

Meglepő, de számomra a legkedvesebb emlék a közösségünkkel kapcsolatos. Volt egy olyan hét a (GE) –ben amikor a sorsolás 4 erős Céhet hozott össze. Az első pillanattól kezdve a tagság folyamatosan buzdította társait és szinte óránként írták a helyzetjelentést. Kivétel nélkül mindenki azt figyelte hol tud segíteni. Az azonos korban lévők katonai tanácsadással, a Céhes piacon pedig pillanatok alatt elfogytak az ajánlatok. Az utolsó óráig megjósolhatatlan volt, hogy sikerül-e győznünk, de a végén miénk lett az első hely. Az üzenetközpont szinte felrobbant, annyian kommentáltak a sikert.



Mi akkor, és abban a pillanatban lettünk egy közösség, így számomra ez egy kedves emlék lesz mindörökre. KÖSZÖNÖM, Nektek ezt a pillanatot!

Tisztelettel:


ui.:
javaslat: mivel olykor komoly áldozatokat is kell hozni a 64 kapu teljesítésére, így a 4 szinten lehetne kevesebb haszontalan „nyeremény”. (és lehetne egy 5-dik szint a megszállottak számára)
 

DeletedUser26553

Guest
Legkedvesebb emlékem amikor a céh vezetője kijelentette, hogy örül , hogy csatlakoztam hozzájuk, mert hasznos munkát végzek a céhnek:)
Valamint előző céhemben kapott sok önzetlen segítség, és pár remek/kedves "virtuális" barát megismerése:)
 

DeletedUser22617

Guest
Húú, nem is tudom hol kezdjem. :D Egyszer voltam egy olyan céh tagja ami úgy működött, mint egy nagy család, szó szerint. :D Nagyon szép emlékek fűznek hozzájuk. Sajnos ez még annyira a játék kezdetében volt, hogy csak egy ember neve maradt meg. De sajnos onnan már nem játszik senki. :/ De az ahogy a másik emberhez hozzá álltak az tetszett meg, és mint egy második család úgy jöttem játszani. Sőt szerintem akkor még nem is játszani jöttem, hanem velük lenni. :D
 

lo2my7

Új tag
Azt szeretem, hogy lehet komolyan és lazán venni. Nincs meg benne a feltétlen kényszer, hogy de mindenképp tolni kell. Nincs félelem, hogy valaki lerabolja amit összegyűjtöttél - a fosztás igazából nem okoz nagy kárt :p
Ami tetszett: átléptem egy komolyabb céhbe és látványosan felgyorsult a városom fejlődése.
Tetszenek a vikingek, és a hosszabb küldetések - adnak némi motivációt a rendszeres játékhoz :)
 

DeletedUser26703

Guest
Kedves Barátaim!
Még Virágzó Középkorban voltam. Nem volt Alcatrazom, ami ugyebár katonákat termel. A céhünket a GVG térképen megtámadta egy másik Céh a Virágzó középkori térképen, s elfoglalt egy szektort. Én vettem észre a Céhből, hogy mi történik, s én aki akkor a legkisebb tagja voltam a Céhnek jeleztem a vezetők felé a támadás tényét. Az egyik vezető visza is szólt, s bevett a csatába. Igazából neki nem voltak virágzós katonái, így végül egyedül küzdöttem végig magamat. Első alkalommal 80 csatát megnyerve kezdőként visszahódítottam a szektort, majd amikor másnap támadtak, visszavertük ( akkor már a céhvezetés is segített) az ostromot. Olyan büszke voltam magamra, hogy én a legkisebb pontszámú legfiatalabb ideje a céhben lévő tag megvédtem a céhet. Ma már tudom, hogy szerencsémre az ellenfelem 1 barbárral és 7 zsivivel támadva esélytelen volt a kőhajítólk ellen. Nekem mégis a legnagyobb élmények között van, s jó érzés volt a céhtársak dicsérete. Azóta már nem én vagyok az utolsó a rangsorban, s több céhtársamat megelőztem.
KÖszönöm, hogy elolvastátok
Üdv
Sopi
 

DeletedUser26504

Guest
Kb 2-3 éve játsszom a játékkal. Unaloműzőnek indult, mára mindennapos elfoglaltsággá vált. Gyakran hosszabb időre leköt, feledteti a napi gondokat, máskor pont ez bosszant fel, amikor csak pár megszerzendő elem hiánya miatt bukom el a feladatok jutalmát. Mint egy házikedvenc... Talán a legkedvesebb emlékem az, amikor egy farsangi eseményjáték licitálós részénél a legmagasabb napi nyereményt én szereztem meg és kaptam érte egy farsangi álarc jutalmat is. Volt izgalom... :)
 

DeletedUser26126

Guest
A legkedvesebb emlékem az volt, amikor tele voltak a szomszédaim nyersanyaggal és nem tettek védelmet... Óriási rablást rendeztem:)
 

DeletedUser26444

Guest
A legjobb pillanat az amikor össze tudok gyűjteni egy teljes nevezetes épület tervrajzot, és meg épìtem.
 

DeletedUser26742

Guest
Egyszer kaptam 800 gyémántot ingyen és a focis event ahol több mint 800 gyémántot nyertem.
 

DeletedUser26450

Guest
Legjobb élményem, amikor először sikerült a CE negyedik szintjét teljesíteni!
 

EmyLin

Tag
Sziasztok!
A egyik legszebb elmék, amikor megtaláltam ezt a játékot, célzottan kerestem egy hasonlót, az Age of Empires hiányából adódóan. Kedvencem lett. Az egyik meghatározó emlék, amikor 80 szintes lett végre a Bárkám. Akkor nagyon örültem. A legkedvesebb, amikor megtaláltam a céhet, amiben azóta is vagyok. Szép emlékek, amikor találkozom, és megismerkedem kedves emberekkel. Szép emlékek, ha sikerül megnyernem valamit, események végén, expedíción, bárhol a játékban. És egyáltalán, minden siker élmény, szép emlék. :)
 

DeletedUser26286

Guest
Emlék mikor sikerült előszőr végig csinálnom a céhexpediciót. Nagyszerü érzés volt
 

Ötzi

Aktív tag
Nekem több is van 2012 óta, de csak hármat írok le itt, alant:

Brisgard

1. Amikor 2012 szeptemberében elkezdtem a játékot, egy noname céhbe léptem be, aztán egy céhtársammal kiváltunk és megalapítottuk a Wanvillanyt (Brisgard), hat fővel indultunk. A célunk az volt, hogy legyőzzük a nagy EGO-t, aki évekig vezette a globális listát. Lévén, hogy a Wanvillany a 130. helyről indult, kivitelezhetetlen feladatnak tűnt! Teltek-múltak az évek, s 2014-2015 környékén elvettük tőlük az első helyet! A szomorú aktualitása az, hogy a céhtársam eközben daganatos betegségben meghalt. Személyesen sosem találkoztunk, de a magánéletben segítettem neki anyagilag átvészelni a betegségét, sajnos, hiába.

2. A Modern korban elég szépen előre törtünk (szintén a 2014-es év), viszont a Hanzával (Brisgard) nem igen sikerült a szektorokat illetően egyezségre jutni, el is vettek tőlünk hármat! Megkerestem egy Késő kori céhet, akikkel megegyeztünk, hogy az éj leple alatt átmegyünk páran hozzájuk és visszafoglaljuk a szektorainkat, őket pedig mementónak ott hagyjuk a 3 szektorban. Így is történt, elmúlt éjfél, amikor átmentünk, a szektorokat visszaszereztük és visszamentünk a saját céhünkbe, mire reggel a Hanzások leültek a gép elé GvG-zni, ott találták a Kései kori céhet, akiknek sem korabeli egységük, sem korabeli termékük nem volt. Az incidens után a játékban bevezették a céhek közötti mászkálásra a 7 napos türelmi időt, így aztán az ilyenféle konspiráció a jövőben értelmét vesztette.

3. Még mindig 2014-nél járunk, vagyis még nem vezették be a 7 napot, a Hanzában volt egy játékos, akit Shitowski-nak hívtak, erős játékos volt és lépten-nyomon belekötött a mi céhünkbe, azonban mindig visszavertük a támadását. Egyik éjjel csak én voltam játékban, s kb. hajnal 3 körül láttam a GvG-ben, hogy már megint támad. Visszavertem, de abban a pillanatban egy kisebb céh játékosa támadott, visszavertem, aztán ugyanabból a kis céhből támadott még 3 játékos! Nem egyszerre, hanem egymás után, mire megvirradt, rájöttem, hogy az összes játékos egy és ugyanaz, mivel legalább 4-5 accountja volt ugyanabban a világban! Erre mondják azt, hogy "régi, szép idők"! ;)
 

DeletedUser26465

Guest
Legkedvesebb emlékem, amikor a Fekete tornyot kellett megszerezni az az fejleszteni
 
Fent