7. nap

DeletedUser26601

Guest
Amikor először tudtam vègigcsinàlni mind a 4 szintet a Ce-n a egy nagy mérföldkő és emlèkezezes pillanat volt
 

DeletedUser26655

Guest
Sziasztok! A legkedvesebb emlékem az a nap amikor véletlenül megtaláltam ezt a játékot és regisztráltam. Sosem hittem volna hogy a virtuális világban találok igazi jó barátokat és kellemes szórakozást! :) Köszönöm hogy létrehoztátok ezt a játékot!!! Üdvözlettel! Keczán József alias dodo1960
 

DeletedUser26402

Guest
A játék kezdete után nem sokkal regisztráltam, és egy elég jó kis csapatba kerültem (Forge of Stars), emlékszem, napokig-hetekig ment a chat, jókat dumáltunk, ismerkedtünk, nevettünk. Kellemes emlék ez :)
 

DeletedUser26727

Guest
A legkedvesebb “emlékem” az egyik céhtag. Nem ismerjük nagyon egymást, mégis mindig számíthatok rá a játekban. Na meg a nemrégiben szerzett első teraszos farmom. Nagyon jó volt :)
 

DeletedUser26108

Guest
Szia Mindenki nagyon szeretjük a játékot. Januárban csatlakoztam amikor álláskeresésben voltam. Amikor újra elkezdtem dolgozni, megbíztam a férjem, hogy a pontokat gyújtse be. Amikor otthon voltam én játszottam, amikor elmentem dolgozni a férjem (csípőműtét miatt otthon volt) . Lassanként átvette a játékot és már jobban játszik mint én. Vannak vitáink is, hogy most éppen ki a soros a játékban.
 

DEEVBRO

Új tag
Egyszer egy napon elmentem dolgozni, nem volt munka, elküldtek szabadságra, ekkor a playáruházban találtam rá a forge of empires játékra, amit azóta is nyomok.
 

DeletedUser25248

Guest
A legkedvesebb emlékem amikor a legjobb haverommal együtt kezdtünk el játszani és eljutottunk idáig kipróbáltuk és megtetszett :)
 

DeletedUser26635

Guest
Egyszer sikerült egy fontos épületet törölnöm, véletlenül, némi levelezéa supportal és vissza állították, ennek örültem.
 

DeletedUser25388

Guest
Sziasztok!

A megfejtés:

Hm, nehéz ügy.
Három éve játszom a foe-val. A mindennapjaim részévé vált, foe függő vagyok.
Legkedvesebb emléket nem igazán tudok kiemelni. Egy közösségi játék lévén sokféle játékossal találkozunk, átélünk ilyen-olyan interkaciókat.
Természetesen céhben játszom. Ragaszkodó típus vagyok, így nem váltogatom annyira a cégeket, de ha valami nagyon nem megy, akkor mozdulok.
A legkedvesebb emlékek vagy a közösségben együtt elért eredmények közül (pl GVG csata) vagy az egyéni feladatoknál pl. egy nevi letevése adódtak.

Klassz a játék, csak így tovább!
Jó ötlet volt a viking falu.

Üdv:
Robert
 

DeletedUser26428

Guest
Rengeteg emlékem van, jók is, rosszak is. Emlékszem pl. a kezdeti nehézségekre amikben sokat segített a támogató csapat több tagja is, ezúton is köszönöm nekik! Szép emlékek azok amikor sikerült egy-egy esemény küldetés végén az ezüst ligában végezni, vagy amikor végre meglett az utolsó Bárka-terv is!
A fosztogatásokra kevésbé emlékszem szívesen, de szerencsére ezek mostanában egyre ritkábbak! Ha ez a lehetőség nem lenne a játékban, nekem egyáltalán nem hiányozna!
 

DeletedUser26566

Guest
Nekem nem egy konkrét esemény miatt van kellemes emlékem, hanem az amikor elkezdtem élvezni a játékot. Amikor rájöttem és ráéreztem mit hogyan kell csinálni, hogy haladjak. Onnantól kezdve szeretem FoE -t.
 

DeletedUser26411

Guest
A legkedvesebb emlékem az a játékkal kapcsolatban, amikor majd 1 év inaktivitás után a távozásom előtti céhem (Fuggerek) azonnal visszafogadott és rengeteg támogatást kaptam tőlük, mire ismét felvettem a játék ritmusát. Arról nem is beszélve, hogy ösztönöztek újabb és újabb célok elérésére, amivel az akkor több ezredik ranglista helyezésről visszaküzdöttem magam a Top50-be. :)
 

DeletedUser26216

Guest
A legszebb emlék, a foci tippjátékban elért eredmény, ahol is második lettem.
 

DeletedUser23415

Guest
A saját Céh megalapítása 2014.Július 30. Szabad játék néven!
 

DeletedUser26568

Guest
Sziasztok!
Én egy olyan emléket szeretnék megosztani veletek ami egyszerre volt vicces és bosszús.
Nem olyan régen történt, ha jól emlékszem a rögbis esemény alatt. Ja azt még tudni kell, hogy van egy 7 éves kisfiam:)
Ő is ismeri a játékot, mindig kéri, hogy mutassam meg a városom és szeretné a begyüjtéseket na meg a sárga csillagokat (auto tak/mot) lenyomni:)
Szóval elég jól ismeri a játékot és a telefont is:)
Egyszer egyik nap engedély nélkül megszerezte a telefonomat valahogy be lépett a játékba és gondolta játszik egy kicsit a rögbis eseménnyel de mivel nem volt több jegy egy kis gondolkodás után rájött, hogy gyémántért is tud venni jegyet és lassan de biztosan eltapsolta a nagy nehezen összegyűjtött 745db gyémántomat, mindösszesen 5db-ot hagyott :)
Egyik szemem sírt a másik nevetett :))
 

HerrBismarck

Új tag
A kedvenc emlékeim a játékkal kapcsolatban a karácsonyhoz kötődnek, nagyon hangulatos a havas táj, és a karácsonyi dekorációk. Remélem egyszer lehet még nyerni karácsonyfát, hogy azt is kitehessem ilyenkor a városomban!
 

DeletedUser23003

Guest
Szívesen emlékezem vissza sok csapattársra, akikkel egy céhben voltunk és valamiért elmaratunk.:(
Érdekes vissza emlékezni a kezdeti játékra és a mostanira, nagyon sokat változott, szerintem megunhatatlan..Gratula a fejlesztőknek!
Kellemetlen élményem..Egyik világban elköltöttem a gyémántomat, --azt hittem külön számolja-- meglepődtem mikor mindenütt elfogyott, de megjegyeztem egy életre. :eek:
Boldog Évfordulót ! Jövőre remélem ismét találkozunk :)
 
Fent